deep web news Alphabay Market reviews carding Hansa MarketHansa Market dark net newsdark net buy drugs online Alphabay mirror login dream mirror login bitblendervrfkzr bitcoin mixer bitblender mix bitcoin bitcoin mixer mix bitcoin for free dream market login dream market registration dream market dream market mirror tor web proxy deep dot web bitblendervrfkzr bitcoin mixer bitcoin blender darknet markets dream market hydraruzxpnew4af.onion duck duck go search duckduckgo search

Skocz do zawartości

Sieć Serwerów Counter-Strike cs-SopliCa.com używa plików cookie. Przeczytaj Polityka Prywatności, aby uzyskać więcej informacji.    Rozumiem
Rozumiem
Zdjęcie

Nowa ranga w Sieci

nowa ranga siecia admin techniczny

• Zamknięty Temat jest zamknięty
29 odpowiedzi w tym temacie

Lost

Lost

<><

• 8157 postów

Cześć.

Jak mogliście już zauważyć, pojawiła się u nas nowa ranga - Administrator Techniczny. Jak sama nazwa wskazuje, będzie to osoba zajmująca się sprawami czysto technicznymi głównie serwerów, ale też forum - bez praw przysługujących typowym rangom (np. zarządzania serwerem, administratorami). Szczegółowe prawa i obowiązki pojawią się już niedługo w regulaminie Sieci.

Wymagania znajdziecie tutaj: http://cs-soplica.co...a-technicznego/

Zachęcam do składania podań osób, które czują się na siłach, aby odpowiadać za ten niezwykle istotny aspekt naszej społeczności.

• 0

Jeżeli spodobał Ci się mój post lub po prostu Ci pomogłem - daj mi strzałkę w górę. (rep_up.png znajduje się po dolnej, prawej stronie mojego postu)

Screen-shot-2013-04-23-at-8.00.17-PM.png

Spirro

Spirro
  • 1438 postów
Jestem ciekaw kto prócz Najta jest kompetentny do ogarnięcia tej funkcji. 8)
  • 0

LOREK.

LOREK.

Je suis quelqu'un qui a détruit la peur des sentiments aux f

• 1348 postów
Spirro raczej nikt ale mam nadzieje że ktoś sie znajdzie. Powodzenia!

Sienia to chyba twój czas :D!

Użytkownik LOR3K edytował ten post 11 sierpień 2016 - 11:29

• 0
Dołączona grafika

xJacq

xJacq
  • 135 postów

Jestem ciekaw kto prócz Najta jest kompetentny do ogarnięcia tej funkcji.

Również jestem ciekaw. Co do samej rangi, uważam, że jest potrzebna, tylko czy znajdzie się kilka zaufanych oraz ogarniętych osób? Czas pokaże.

• 0

Dołączona grafika

xShom

xShom

BeatBox is life

• 733 postów

SIENIA CZEKAMY NA CB!!!

Na pewno na Soplicy ktoś się jeszcze znajdzie co ogarnia ten temat.

• 0

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Blaze7

Blaze7
  • 232 postów
Pomysł spoko ale takim "Marketingiem" nikogo Lost nie przyciągniesz. Z rangą "Admin Techniczny" musiały by się wiązać jakieś przywileje, bo bądź co bądź taka posada to duża odpowiedzialność. Dobry pomysł za to z podzieleniem na 2 części rangi - forum i servery. Chociaż patrząc na to z drugiej strony, czy naprawdę potrzebujemy kogoś takiego na forum? Servery w większości ogarniają [email protected] i Opiekun, może lepiej zamiast tego zatrudnić by pare osób na stanowisko Supporta np. 1 na serwer?
Ps. Wołajcie Banga mamy dla niego posadę:P
  • 0
Dołączona grafika
Dołączona grafika

lukas04

lukas04
  • 7566 postów

Płacicie coś za to?:)

• 4

pytanie? problem?

steam:   fushek

FanBarcelony

FanBarcelony
  • 1417 postów

Programista PHP / JS tylko za rangę?

Powodzenia  :rofl:

• 0

Usługi graficzne - klik

LuCiD

LuCiD
  • 103 postów
Dość poważna posada, moim zdaniem osoba która ma taką wiedzę nie będzie tego robiła za darmo. Ale wszystko możliwe :)

Sam siedzę w bazach danych i sieciach głównie związanych z sprzętem Cisco.

Jak się ktoś zna w temacie to będzie łatwo ogarniał jednak nie wszyscy w tej sieci mają takie zdolności.

Kłaniam :)
  • 0

6082859752.png

Kto się smuci ten jest smutas, kto się kłóci ten jest ...

.PePe.

.PePe.

Orochimaru

• 5389 postów

A nie lepiej przywrócić 'oficjalny' support serwerów będący [email protected] sieci jak za dawnych czasów? Przecież to działało + jak wyżej napisali inni nikt za range nie będzie pisał kodu.

Na poprawki i pluginy można robić zbiórki jak ja na zombi. Działało i każdy (chyba) był zadowolony :G

• 1

KANAŁ NA YOUTUBE: https://www.youtube....ser/ZomboidArea

Tworze mapy do CS 1.6 - Jeśli jesteś zainteresowany napisz, a być może się dogadamy.

Hast

Hast

Life is too short to wait.

• 2145 postów

Rozwiązanie na niekompetencje opiekunów i junior adminów sieci się kłania ale wątpię by ktoś się na to zgodził :)

Płacicie coś za to? :)

Dostaniesz koperte z opłatkiem na świeta od Losta.

• 8

Dołączona grafika

Oks

Oks
  • 1656 postów
Płacicie coś za to?

A za jakaś rangę dostaje się pieniądze na soplicy?

Programista PHP / JS tylko za rangę?

Co 16 letni chłopak może wiedzieć o świecie IT? Zacznij od umiejętności czytania ze rozumieniem wymagań :)

Rozwiązanie na niekompetencje opiekunów i junior adminów sieci się kłania ale wątpię by ktoś się na to zgodził

Niestety masz racje. Takie czasy przyszły.

Zupełnie nie rozumiem niektórych postów. Większość pracy wykonywanej przez osoby w administracji można byłby oplatać, ale zaraz.. Czyż te osoby nie mają żadnej przyjemności z wykonywanej pracy? Żadnej satysfakcji? Robią to całkowicie dobrowolnie i we własnym ustalonym zakresie. Większość z tych osób, chce być częścią całości jaką jest sieć i cieszyć się z jej rozwoju. Rozumiem, że w świecie kapitalistycznych robaczków rzadko robi się coś "za darmo", jednak ja osobiście nie miałem z tym problemu. Zrezygnowałem tylko dlatego, że zupełnie nie potrafiłem dogadać się z Lostem i trochę już mnie to nudziło. Mimo wszystko, jak robiłem jakieś rzeczy na forum dla sieci to bardzo się cieszyłem. Dlaczego? 1. Mogłem zrobić coś praktycznego i pożytecznego z informatyki. 2. Dawało mi to sporo satysfakcji.

Nikt chyba tutaj nie liczy, że zaraz pojawi się 10 podań. Ja osobiście cieszyłbym się z 1 miesięcznie. Myślę, że nie musi to być osoba, z nie wiadomo jakimi umiejętnościami. Ważne żeby chciała się rozwijać i coś robić.

• 6

FanBarcelony

FanBarcelony
  • 1417 postów

Co 16 letni chłopak może wiedzieć o świecie IT? Zacznij od umiejętności czytania ze rozumieniem wymagań  :)

A czy 16 letni chłopak nie może tym się interesować?

To chyba lepsze rozwiązanie niż marnowanie czasu na gry itd.

A co do umiejętności czytania ze zrozumieniem to nie mam z tym problemu, chyba jasno określiliście jakie są wymogi:

• podstawowa znajomość obsługi systemów Linux
  • dobra znajomość języków HTML5,PHP,CSS
  • umiejętność edycji/tworzenia skryptów napisanych w JavaScript
  • dobra znajomość obsługi forum (IPB)

Poza tym wątpię aby osoba, która robi to z pasji i dobrze zna wyżej wymienione języki chciała by robić to za darmo na forum o tematyce cs`a :)

Osoba taka zapewne chciała by się bardziej rozwijać w tym kierunku, poprzez własne projekty itd, a skoro zna dobrze PHP, IPB itd to w żaden sposób nowych umiejętności tutaj nie zdobędzie.

Użytkownik FanBarcelony edytował ten post 11 sierpień 2016 - 13:45

• 1

Usługi graficzne - klik

Aineis

Aineis
  • 475 postów

@CoausWong co ty ja za słaby na to jakby Nightmare by mnie poduczył to mogę , a tak w ogóle to spoko ranga.

• 0

RomzbuV.png

Relon

Relon

I've been looking everywhere for you...

• 4726 postów

Poza tym wątpię aby osoba, która robi to z pasji i dobrze zna wyżej wymienione języki chciała by robić to za darmo na forum o tematyce cs`a

Jak ktos sie zna na rzeczy i lubi to robic to bedzie to nawet za darmo robil :) Czy jak kolega Cie zaprosi zebys z nim pogral w pilke to tez bedziesz chcial od niego zaplaty? 

Ranga nawet spoko, pomysl nie jest zly, tylko ze obawiam sie ze nie bedzie zbyt wielu chetnych.

• 0

STEAM: relonPL1

GG: 4511686

E-mail: [email protected]

.PePe.

.PePe.

Orochimaru

• 5389 postów

Jak ktos sie zna na rzeczy i lubi to robic to bedzie to nawet za darmo robil

To oznacza, że już nigdy nie pójdzie z przymusu do pracy, bo jego pracą będzie jego hobby, a kasa będzie wpadała przy okazji jeśli tylko jego zainteresowanie jest pożądane na rynku pracy. 

• 1

KANAŁ NA YOUTUBE: https://www.youtube....ser/ZomboidArea

Tworze mapy do CS 1.6 - Jeśli jesteś zainteresowany napisz, a być może się dogadamy.

FanBarcelony

FanBarcelony
  • 1417 postów

Jak ktos sie zna na rzeczy i lubi to robic to bedzie to nawet za darmo robil :)

Czyli idąc Twoim tokiem rozumowania ktoś kogo pasją jest załóżmy grafika i programowanie, po kilku latach nauki będzie wykonywał projekty za darmo?

Taka osoba raczej ceni swoje umiejętności, które zdobyła przez codzienną i regularną prace, więc bez problemu znajdzie sobie jakieś zlecenie (jeśli jest freelancerem) i dostanie za lay i kodowanie załóżmy 500zł, ale lepiej zrobić to za darmo, cnie?

• 1

Usługi graficzne - klik

Oks

Oks
  • 1656 postów

@FanBarcelony, widzę, że jesteś doświadczonym programistą. Możesz nam odpowiedzieć o swoich projektach? Czy jesteś zadowolony ze swoich zarobków?

• 2

LuCiD

LuCiD
  • 103 postów

już nigdy nie pójdzie z przymusu do pracy, bo jego pracą będzie jego hobby

będzie wykonywał projekty za darmo?

Sam pracuje w firmie, która specjalizuje się w bazach danych oraz sieciach i już mogę wam powiedzieć, że to nie jest coś, co można robić za darmo, chyba z nie masz rozumu i siebie nie cenisz.

Zawsze się znajdzie jakiś no-life, który się zgłosi do tej roli jednak nie sadze, że taka osoba będzie taktować swoja role profesjonalnie.

:)

• 1

6082859752.png

Kto się smuci ten jest smutas, kto się kłóci ten jest ...

FanBarcelony

FanBarcelony
  • 1417 postów

@FanBarcelony, widzę, że jesteś doświadczonym programistą. Możesz nam odpowiedzieć o swoich projektach? Czy jesteś zadowolony ze swoich zarobków?

Nie, nie jestem doświadczonym programistą, bo interesuje się tym od niedawna, zaledwie od paru miesięcy.

Ty też gdy zaczynałeś byłeś na poziomie zbliżonym do mojego.

//////

Lulinka to tylko kulturalna dyskusja, a nie kłótnia :)

Ja wyraziłem tylko swoją opinię na ten temat i nic więcej do powiedzenia nie mam.

Użytkownik FanBarcelony edytował ten post 11 sierpień 2016 - 18:07

• 0

Usługi graficzne - klik

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: nowa, ranga, siecia, admin, techniczny

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

stat4u