deep web news Alphabay Market reviews carding Hansa MarketHansa Market dark net newsdark net buy drugs online Alphabay mirror login dream mirror login bitblendervrfkzr bitcoin mixer bitblender mix bitcoin bitcoin mixer mix bitcoin for free dream market login dream market registration dream market dream market mirror tor web proxy deep dot web bitblendervrfkzr bitcoin mixer bitcoin blender darknet markets dream market hydraruzxpnew4af.onion duck duck go search duckduckgo search

Skocz do zawartości

Sieć Serwerów Counter-Strike cs-SopliCa.com używa plików cookie. Przeczytaj Polityka Prywatności, aby uzyskać więcej informacji.    Rozumiem
Rozumiem
Zdjęcie

ANULOWANO: ZBANOWANY: UB

legit

• Zamknięty Temat jest zamknięty
4 odpowiedzi w tym temacie

LEGiT

LEGiT
  • 23 postów

Nick:LEGiT
Data bana: 07-31-16 18:27
Mapa: de_mirage
Nick admina: BocheN
Powód bana: elo wallhack
Screeny/demko wrzucone na zippyshare.com: http://561658.node29...-1469986560.zip

Opis sytuacji: Gram, druga mape, fajnie gram, fajnie mi idzie (jak zawsze gdy mam forme..), i dostaje bana, nie wiem co dalej moge napisac.. bo az szkoda sie rozpisywac. Prosze o szybki ub, chcialbym jeszcze dzis pograc.

Dobra obejrzalem demko, wyglada jak wyglada, jak ktos ma watpliwosci to zapraszam, obejrzymy razem, i niech obejrzy to jakis admin z pojeciem o tej grze.

Halo halo, chcialbym dzis jeszcze zagrac.

Użytkownik LEGiT edytował ten post 31 lipiec 2016 - 20:58

• 0

1719606_1002.png

BocheNP56

BocheNP56
  • 52 postów

http://561658.node29...-1469984460.zipde_dust2

10:20 - tt przeszedł na cicho przez gale i scan przez sciane

11:05 - pierwszy frag normalny drugi nwm jak Ci głowa weszła 

14:00 - pistoletowka w anarchii wcelowany wybiegasz head, drugi typ dostaje hs 

16:30 - orientacja w terenie doskonała scan i szybka ucieczka za brame

22:50 - było słychać typka jak zmienia broń ale dobre info że był na paczce

26:10 - aimlock  dalej taki strzał na wbiegającego typa za bs'a

http://561658.node29...-1469986560.zipde_mirage

4:30 - ładny scan 

4:48 - kolejny aimlock

5:05 - ct na gali wybiegłeś wcelowany

6:00 - było info że jest rashowana rampa ale kiedy.. timing dobry

10:20 - nwm dwa fragi niby normalne trzeci frag INSANE FLICK

12:10 - ciekawy scope 

12:55 - pierwszy frag wyczekany, później frag na ct

13:08 - no scope na ninjy (trigger) dalej frag w konektorze/ końcówka rundy prawie Ci sie udało zabić typa na ławce będąc w smoku

18:20 - dobre info, że typek jest pod drewnem 

19:08- nwm kto tak wychyla na gali i headshot  

• 0

LEGiT

LEGiT
  • 23 postów

zaraz skoncze faceita i ci rozpisze bo widze ze niestety musze....

http://561658.node29...-1469984460.zipde_dust2

10:20 nie ma jednego, gdzie moze pójść gramy na jeden bs ? pomyslmy ?? hmmm ?? mój na longu wiec ct albo gala, wychylam gale co jakis czas, ct nie patrze bo stoje za bsem, wychylilem raz nawet glebiej czy nie kroci ( krocil tylko na tyle gleboko nie wychylilem ), cofam granat na ct, moj sprawdza ct, to wychylam gale, wychylam wcelownay dlatego celownik mam na scianie by myszka juz nie leciec( mam nadziej ze takich rzeczy nie bede musial tlumaczyc -.- ) i gosc wychodzi i dostaje tyle.. to nawet nie bylo szybkie

11:05 gosc podchodzi, slychac go, wiadomo ze wbijaja longa, wychylam zabijam, i zmieniam pozycje by wyczyscic ile sie da, widze goscia i przeciagam na niego, wyglada to jak wyglada magia  demka, zeskakuje i goscia na shorcie slysze obracam sie i ciagne(gosc nie potrafi zabic i daje mi czas wiec ginie proste..)

14:00 oczywiscie ze wybiegam wcelowany xD zawsze stoi ktos na tak oczywistej pozycji, a ze jeden gosc rashowal to sie tez nadzial szybkim drakshocikiem, naprawde nic do tlumaczenia -.-...

16:30 az wstyd pisac xD, proste moja druzyna idzie mid/short, mam pake, sprawdzam jeszcze czy nie kroci nikt longa, ide z nimi gale, gosc cofa sie z gali, wychylam gale(gosc spokojnie powinien mnie zabic, zalosne full auto z mojej strony, ale wychylam znowu i zabijam), cofam na mida, patrze plecki czy nie idzie nikt z longa(na demku widac ze idzie, 1ms dluzej i bym go mial ahh szkoda), wali z gali do naszego, wychylam probuje pestkowac cos tam swirowac, wyczekuje nasluchuje, wychylam i zabijam(proste...)

22:50 zagralem gale, moj team wbil b, chcialem robic plecy, sprawdzam a oczywiscie(wychylam poklatkowo xD czyli miejscowka za miejscowka...) zabijam goscia, zeskoczylem, i teraz gdzie sa ? drzwi czy okno, wali typ z okna wiec bije go ale cos slabo bo sie wystraszylem (tak wallhacker sie wystraszyl), cofam i peekuje by zabic kogos jeszcze, i raszuja mnie to padaja proste..

26:10 jaki aimlock ? xD pamiec miesniowa to nie tylko ruch prawo lewo ale tez pozycjonowanie celownika i znajomosc miejscowek(jak grasz duzo w ta gre i wchylasz 500 razy na jedna skrzynke to juz wiesz jak masz trzymac ten celownik, a wiec jak peekowalem sobie skrzynke na bsie to bylem wcelowany proste.. ehh jakie to nudne, ale chce sobie jeszcze zagrac dzis, zaraz rozpisze drugie demko bedzie ciekawiej :) 
http://561658.node29...-1469986560.zipde_mirage

4:30 bieglem i cos mi mignelo, wiec juz prefire lekki, gram 800x600 wiec ma prawo (nie to nie sa jakies bajeczki, siedze i zastanawiam sie jak tutaj wytlumaczyc co w danej chwili myslalem i co sie dzialo, dlaczego zrobilem tak a nie tak, dlaczego tak dobrze strzelilem glowe xD)

4:48 no aimlock, stalo sie, slyszalem strzaly na A wiec machnalem, napewno mam wiele akcji na wolno(clutchy czy cos na cicho) gdzie slysze cos i wcelowuje sie przez sciany, no taki movement celuje gdzie slysze, wielu graczy tak robi, a to ze machnalem na ciebie ? czysty przypadek

5:05 pada z okna, mam pake, moj na, moze byc kuchnia, under, domek b, albo gala, ide plantowac, ale nie bede chyba wbiegal jak idiota plecami do gali XD wychlilem i byl, i dostal.. proste..

6:00 kiedy ? info ? no nie wiem, mam mape i widzialem ze gosc zgina wiec sie obrocilem.

10:20 jak to bylo takie INSANE no to niezle, normalnie machnalem na goscia, reakcja i tyle, ja mam 5k h przegrane w csa, wiec mam prawo, zreszta na demku wszystko wyglada inaczej, nie jest to takie plynne jak normalnie 

12:10 normalnie wychylam na scopie lol

12:55 tak pierwszy wyczekany, w czasie tego czekania, slyszalem goscia na ninji, wyczekiwalem kogos, jungla i schody na zmiane, wyszedl schody, bylo slychac ct, wychylam ct na szybko i zabijam, jak by go tam nie bylo to bym jeszcze jeden krok zrobil i wychylil biale.. proste.. i pozniej chwila zastanowienia, i wychylam ninjie, nie bylem pewny wiec na non-scopie(racze nie myslalem ze tam jest) i trafiam... ehh 

13:08 juz wyzej opisane, konektor wychylilem by sprawdzic konektor/schody na szybko, no i byl gosc dostal quicksocpa, ide na b, leci smoke, chcialem zagrac niestandardowo wiec wyskoczylem, zauwazylem goscia, przebiegl na foresta, wcelowalem sie prawo, nie wychylil wiec chcialem wcelowac sie lewo, ale byl tam ten moj gowniany smoke ktory mi przeszkodzil, normalnie goscia bym zabil

18:20 umm, sprawidzlem caly bs, zamienszanie na midzie/b, wychylam wcelowany w drewno bo moj z palacu cos tam strzalal/granaty rzucal, rzucilem molo(wyczekalem chwile, to chyba logiczne ze jak ktos tam jest to wyjdzie) wybiegl gosc i dostal.

19:08 ja tak wychylam sobie, bo najwazniejsze jest zeby zagrac tak aby przeciwnik sie nie spodziewal, tego goscia na gali nie widzialem na poczatku, pozniej info ze aparty awp bo gosc umarl, wychylilem zeby zobaczyc co i jak gdzie jest i drugie wychylenie juz wcelowany na goscia (chyba gosc byl troche za wolny) zabijam go :)

ahh naprawde trudno mi tutaj cos pisac, trzeba bylo mnie poprosic przed zbanowaniem mnie to bym komentowal xD co slysze i co mysle.. Prosze o szybkie ub, chcial bym jeszcze zagrac..

Chce tez dodac ze mam w csa przegrane ogolnie okolo 5k h, posiadam range global elite, nigdy nie mialem VACa, gram na soplicy juz dlugi czas, przed resetem mialem 30-40k pkt., ledwo wczoraj kupilem VIP-a..

Jeszcze polecam obejrzec bez x-raya, wyglada lepiej, i widac movement i pozycjonowanie, myslenie, i sprawdzanie spotow.. w sumie od tego powinno sie zaczac, demko bez x-raya

Użytkownik LEGiT edytował ten post 31 lipiec 2016 - 23:11

• 0

1719606_1002.png

Xargo

Xargo
  • 85 postów

Po obejrzeniu demka z Dust'a skłonny jestem przyznać że wiele momentów można podciągnąć pod doświadczenie oraz intuicję gracza. Jednak w demku z Mirage faktycznie wiele akcji jest podejrzanych - nienaturalnych. Albo byliśmy świadkami niezwykłych zbiegów okoliczności albo jak na dobrego gracza przystało, wiesz jak grać z programami ułatwiającymi rozgrywkę tak aby nie rzucało się to w oczy. Podsumowując, osobiście nie jestem przekonany co do twojej winy/niewinności, muszę się więc zdać na ocenę kolegi. Ban na tą chwilę zostaje.

Twoja prośba o odbanowanie została odrzucona.
Jeśli nie zgadzasz się z tą decyzją, odwołaj się do [email protected]: Luu

Użytkownik Xargo edytował ten post 01 sierpień 2016 - 08:58

• 0

196134_1002.png

Luu

Luu

Zapraszam na AWP+DM!

• 4818 postów

Poprzednia decyzja została anulowana.

• 0

Dołączona grafika     

Dołączona grafikaDołączona grafika