deep web news Alphabay Market reviews carding Hansa MarketHansa Market dark net newsdark net buy drugs online Alphabay mirror login dream mirror login bitblendervrfkzr bitcoin mixer bitblender mix bitcoin bitcoin mixer mix bitcoin for free dream market login dream market registration dream market dream market mirror tor web proxy deep dot web bitblendervrfkzr bitcoin mixer bitcoin blender darknet markets dream market hydraruzxpnew4af.onion duck duck go search duckduckgo search

Skocz do zawartości

Sieć Serwerów Counter-Strike cs-SopliCa.com używa plików cookie. Przeczytaj Polityka Prywatności, aby uzyskać więcej informacji.    Rozumiem
Rozumiem
Zdjęcie

Skarga na Opiekuna serwera [BH]

• Zamknięty Temat jest zamknięty
9 odpowiedzi w tym temacie

xShom

xShom

C'est la Vie

• 649 postów

Witam! Z przykrością chce złożyć skargę na Opiekuna BH. Slodka nie gra już na serwerze od miesiąca, a jej ostatnia sesja trwała 7minut http://soplica.gamem...essions/1289402. Nie mieliśmy zebrania od 3 miesięcy i w ogóle nie opłacamy swoich Adminów. Podania na zamknięcie czekają tygodniami. Wiemy ,że masz problemy zdrowotne ,ale serwer bez Opiekuna traci na tym. Liczę na to że wyższa Administracja rozpatrzy tą skargę pozytywnie.

• 20

Dołączona grafika

Dołączona grafika

LOREK.

LOREK.

Je suis quelqu'un qui a détruit la peur des sentiments aux f

• 1236 postów
Nie to że podlizuje się Słodkiej ale opiekun wcale nie musi grać na serwie dużo i mieć zawsze dobrą aktywność. Z tego co wiem ma sie opiekować czyli pilnować działu. Jedyne co wnosisz do skargi to że nie robi zebrań ani nie wnosi o opłaty o admina. W tym sie zgadzam bo czekałem 2 tyg na odpowiedź po czym musiał mi [email protected] odpowiedzieć. Może i moze mieć problemy zdrowotne, rozumiem każdy może ale troszke zaniedbuje [email protected] to bardzo ważne zadanie ale lepiej oddać to osobie ktora ma wiecej czasu. Skarga po części dobrze napisana.

@ edit:
Właśnie coś tu jest nie tak. Ma dużo czasu na [email protected] co za tym idzie na supporta. Z tego co napisalem to też może zanieebywać inne serwery. Dalej Jack to czemu Loluś wchodzi raz na tydzien lub dwa a jego sesje trwają od 30min do 2h. Może lepiej odsunąć Słodką od [email protected] bo Bhop i inne serwery tracą na braku supporta. Moim zdaniem przydałby się nowy opiekun z większą iloscią czasu.

@kolejny edit: Słodka miała wybrać nowego opiekuna. Powiedziala już to 2 miechy temu albo i więcej. Czemu swojego wyboru nie napisała Lostowi bądź Squbanemu. Czemu nie dacie szansy Arinowi lub cytrusowi? Ze względu na staż. Oni mają więcej czasu.

@edit: Po tej skardze widać że Słodkiej nie ma na forum nawet. Chociarz skarga dotyczy jej. Nie interesuję się nawet forum.

Użytkownik LOR3K edytował ten post 29 lipiec 2016 - 23:26

• 2
Dołączona grafika

ARIN

ARIN
  • 792 postów

hahahaha, ale dowaliłeś XD

Słodka ma problemy zdrowotne co za tym idzie > urlop. 

Są wakacje ma prawo do tego. Do czegoś w końcu jest ten [email protected] tak ? 

Wiesz jaka jest sytuacja z Slodka aktualna, ale mimo wszystko spamujesz na adminowskim.

"Słodka kiedy zebranie." Jakby tobie było śpieszno do zebrania. 

Skoro Słodka pisze i mówi na zebraniu, że sytuacja jest taka z dyskiem w kręgu i z internetem już któryś raz a on się nadal pyta kiedy to zebranie. Tak ci śpiesznie, bo piszesz z myślą że awans dostaniesz ? LOL XDD Słodka mimo wszystko pisze od dłuższego czasu, że nie ma zamiaru tego co chwile powtarzać

A tak na marginesie to co Lorek napisał to prawda. Opiekun nie musi wchodzić na serwer codziennie. Chodzi o ład i porządek. 

Skarga bezsensu według mnie.

@edit

Powiedz mi tak w ogóle jak serwer TRACI na tym, że nie ma opiekuna ? XD 

Ty się walnij w czoło i przeczytaj jeszcze raz co napisałeś.

Kto nie opłacił swojego admina ten nie opłacił. I nie wiem czy wiesz, ale było to podkreślane kiedyś na zebraniu, że to my jako admini mamy sami się zaopiekować kiedy dajesz hajs za admina bo to i tak idzie do Losta... Krótka piłka piszesz do niego i opłacone.

W ogóle nie rozumiem tych durnowatych plusów pod twoim postem skoro większa ilość ludzi nie zna sytuacji.

Użytkownik ARIN edytował ten post 28 lipiec 2016 - 10:53

• 4

Dołączona grafika

Oks

Oks
  • 1652 postów

Hmm.. Dość często bywam na bhopie i serwer zdecydowanie traci na nieobecności opiekuna/supporta. Już dawno mapy z bugami miały zostać naprawiony lub wyrzucone. Kilka map jest jeszcze z starymi czasami na których limit speeda był inny.

Dodatkowo na serwerze gra mnóstwo rozbestwionych dzieciaków, zazwyczaj pierwsze co robię po wejściu na serwer to mutuje 1-2 osoby. Brakuje aktywnych adminów, którzy naprawdę chcą zajmować się pilnowaniem regulaminu.

[email protected] naprawdę niewiele może, chociaż widać, że chłopak się stara. Może warto dać mu szanse, nie wiem.

Skarga niestety jest słuszna :(

• 13

Jack of Blade

Jack of Blade

Lenistwo to mój ulubiony grzech.

• 970 postów

Nie to że podlizuje się Słodkiej ale opiekun wcale nie musi grać na serwie dużo i mieć zawsze dobrą aktywność.

2.1.7 l. ma obowiązek aktywnej gry na serwerze, aby znał jego graczy i kontrolował swoich Administratorów, a także sprawdzał jakość gry na serwerze.

Słodka ma problemy zdrowotne co za tym idzie > urlop

Jakoś problemy zdrowotne nie przeszkodziły jej w objęciu posady Junior Admina Sieci 

Skoro nie może wykonywać swoich obowiązków w 100% od dłuższego czasu to dlaczego nie zrezygnuje i nie wróci gdy wyzdrowieje :v

Skarga słuszna 

• 13

yEtGa1d.jpg

Equality

Equality
  • 279 postów

Dokładnie, jeżeli już jesteśmy w wątku supporta Slodka to prosiłbym wyższą administrację o zmianę supporta na mdc, który aktualnie wygląda na md bo mapy cache nie ma. Tak samo tematy z propozycją zmian zostały zamknięte, aby poczekać na wypowiedz supporta który nie wiadomo kiedy wróci.

• 2

cytrus224

cytrus224
  • 497 postów

I ja dorzucę swoją cegięłkę. Slodka miała mieć wolny czas na początku lipca, tj. w okolicach 10 lipca po Kolonii. W tym czasie miało odbyć się zebranie. Od tego czasu jej nie ma- choroba, internet- w to nie wnikam, sam miałem mało czasu pod koniec roku akademickiego. Serwer czeka na poprawki- dodanie stref blokujących "skróty" itd itp.

• 3

Dołączona grafika Dołączona grafika

Spirro

Spirro
  • 1438 postów

Oczywiście skarga słuszna, Slodka jest również supportem HNS. Jako [email protected] mogę się wypowiedzieć na ten temat, ponieważ na serwerze nie wprowadziła NIC. Ja oraz Shirod nie mamy z nią dobrych relacji, wyrzuciła nas oby dwóch ze znajomych na steam. Każda sprawa techniczna jest kierowana do Losta. Po co support, który nie wprowadza żadnych nowości na serwerze? Pisałem do Losta o zmianę supportu lecz nic się dalej nie zmieniło. Jeżeli chodzi o serwer BH również miałem admina. 0 konkursów, tak jak już wyżej wymienił Oks - strefy do postawienia na mapach dalej są nie zrobione. Podsumowując: Slodka nie jest kompetentna do wykonywania funkcji [email protected] sieci i większość osób wie dzięki komu dostała żółty kolorek. Przy okazji proszę o najszybszą zmianę supporta ;)

Użytkownik Spirro edytował ten post 30 lipiec 2016 - 11:39

• 7

Hast

Hast

Life is too short to wait.

• 2143 postów

Potwierdzam słaby support, od 6 miesięcy mam admina #opiekun na MDC albo nawet i dłużej :) mam wszystkie uprawnienia wraz z dostępem do RCON-a, powinna się cieszyć że nie sabotuje serwera.

• 22

Dołączona grafika

Lost

Lost

#dobra_zmiana

• 8101 postów

Potwierdzam słaby support, od 6 miesięcy mam admina #opiekun na MDC albo nawet i dłużej mam wszystkie uprawnienia wraz z dostępem do RCON-a, powinna się cieszyć że nie sabotuje serwera.

Nie kłam, bo nie masz żadnych uprawnień.

Co do Słodkiej, próbowałem się z nią skontaktować, niestety bezskutecznie, dlatego na dzień dzisiejszy nie posiada już u nas rang. 

• 17

Jeżeli spodobał Ci się mój post lub po prostu Ci pomogłem - daj mi strzałkę w górę. (rep_up.png znajduje się po dolnej, prawej stronie mojego postu)

Screen-shot-2013-04-23-at-8.00.17-PM.png

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

stat4u