deep web news Alphabay Market reviews carding Hansa MarketHansa Market dark net newsdark net buy drugs online Alphabay mirror login dream mirror login bitblendervrfkzr bitcoin mixer bitblender mix bitcoin bitcoin mixer mix bitcoin for free dream market login dream market registration dream market dream market mirror tor web proxy deep dot web bitblendervrfkzr bitcoin mixer bitcoin blender darknet markets dream market hydraruzxpnew4af.onion duck duck go search duckduckgo search

Skocz do zawartości

Sieć Serwerów Counter-Strike cs-SopliCa.com używa plików cookie. Przeczytaj Polityka Prywatności, aby uzyskać więcej informacji.    Rozumiem
Rozumiem
Zdjęcie

Skarga na Opiekuna DEATHRUNA

• Zamknięty Temat jest zamknięty
10 odpowiedzi w tym temacie

LOREK.

LOREK.

Je suis quelqu'un qui a détruit la peur des sentiments aux f

• 1236 postów

Piszę tą skargę na Lolusia i powinienen to zrobić dawno temu. Mianowicie Loluś okradł Pulpeta na psc o wartości 20 zł mówiąc mu że da mu admina nie patrząc na wiek. Miał tylko podanie napisać i Loluś lub [email protected] miał mu to zatwierdzić i tak się nie stało. Kolejna sprawa jest taka że Loluś wynosił informację z pokoju Opiekunów jak był konkurs na [email protected] sieci. Mówił że miał już wygrać ale jednak był drugi etap w którym każdy miał coś o sobie napisać. Czy to nie jest wynoszenie infa z pokoju? Następna sprawa to taka że Opiekun wyzywa swoich adminów. Gdy poszedłem na zakończenie sezonu mojego sportu , byłem zmutowany potem wszedł Loluś i zaczął mnie wyzywać : Lorek to pedał (3x) Świadkiem był mój kolega (jak bedzie potrzebne to podam nick) . Dalej to że wyzywał Matiego (swojego admina). Cisnął mu matke, że dobrze jej pod jego biórkę itp. Mati może potwierdzić. Dalej Kaiko. Loluś na serwerze śmiał się z Kaika. Powód jest z wiadomości prywatnych. Poniżał go. Gdy Kaiko pisał do [email protected] że go obraża opiekun , któryś z nich powiedział że ma prawo go obrażać. Kolejna sprawa jest taka że timery na serwerze miały być ponad miesiąc temu i ich nadal nie ma. Rozumiem że ktoś ma życie prywatne ale bez przesady. Jedyne co to widzialem Swiftiego jak probował coś robić ale Lolusia nigdy. Dla mnie on się poprostu opierd*** .Nasz Opiekun serwera deathrun czyt. Loluś praktycznie nic nie robi na serwerze widać to po statystykach na gametrackerze serwer juz nie jest pelen jak kiedyś kiedyś się nie dało wejść bo serwer był 36/36 a teraz? wystarczy spojrzeć na statystyki monitorujące serwer. Ten serwer trzeba ratować a nie ciągnąć go w dół jak robi to Loluś i jego kółko wzajemnej adoracji na jego TS3. Nastrój na serwerze jest patologiczny nie przestrzegają regulaminu różne osoby radzę wejść na serwer i posłuchać graczy jak się odnoszą co robią jak bugują mapy..

Spoiler

Użytkownik LOR3K edytował ten post 14 lipiec 2016 - 20:30

• 0

Dołączona grafika

KaikO

KaikO
  • 9 postów

Potwierdzam. Osobiscie nie zyczylem sobie zeby rozmawial o wiadomosciach prywatnych i nigdy bym nie smial czytac kogos rozmowy prywatne na glos a zwlaszcza na serwerze gdzie bylo okolo 20 osob. Moim zdaniem Opiekun serwera powinien popierac Admina i go szanowac a nie wysmiewac.

• 0

Lolus92

Lolus92
  • 405 postów

Co do obrażania kogokolwiek, to tak nie było, ponieważ Kaiko jako admin, był na serwerze z 13 latką w związku i rozpowiadał że się z nią spotyka i wgl, próbował tym zaimponować reszcie graczy w owym wieku i chwalił się tym na serwerze. Prawda wyszła na jaw po kilku dniach, gdy owa dziewczyna z nim zerwała, i powiedziała wszystkim jak było naprawdę, że z nim się nie widziało i wgl... To obrażaniem jest śmianie się z kogoś na serwerze, że próbował komuś zaimponować aa się ośmieszył? Obrażam adminów? Siedząc na swoim serwerze teamspeak 3, robiąc beke? Kaiko ani razu na serwerze nie powiedział że sobie tego nie życzy, a jeszcze powiedział że ma w to wbite :)

Co do okradnięcia kogoś z PSC, pulpet dał mi psc w wysokości 20zł na boty muzyczne na teamspeaku, po czym powiedziałem że w ramach tego opłacę za niego admina jak złoży podanie i go przyjmiemy. Nie wydaję mi się bym kogoś okradł, gdzie jak tylko mogę, zawsze podsyłam lostowi jakieś PSC, lub wielokrotnie sam wpłaciłem na 1shota przy nim lub direxie a nawet chyba kiedyś Saygonie pieniądze, bo oskarżyli mnie o kradzież...

Skarga na moją osobę myślę że jest dlatego iż po prostu Lorek został wyrzucony z administracji... Zresztą o całej sytuacji pisałem ze Słodką, jak się zachowywał i wgl.

Serwer był top 43 w gametrakerze, co do spadku, nie jest to moją winą spowodowane, ciągle z [email protected] mamy zamiar robić jakieś konkursy by zrobić reklame serwerowi, graczy się dużo wykruszyło i nie tylko z owego serwera, zresztą o tym rozmawiałem z Lostem... Nic nie robię? Ciągle kontroluje administracje jak i forum, nie mam 15 lat by siedzieć w domu i grać po 13/15 godzin dziennie jak co niektórzy, praca jest i trzeba ją wykonywać.

Pisanie komentarzy ze nastrój na serwerze jest patologiczny to bzdura, gdyby tak było to już dawno administracja by się wykruszyła, każdy trzyma się regulaminu co widać po braku skarg na administrację, a jeżeli takie są, to najczęściej są niesłuszne...

Użytkownik Lolus92 edytował ten post 14 lipiec 2016 - 21:00

• 3

LOREK.

LOREK.

• 1236 postów

Powiedz mi  jak sie zachowywałem? Nie wyzywałem nikogo nie płakałem jak dzieciak? Nie pisze skargi dlatego że nie mam admina. Jest to skarge którą powinienem napisac w marcu lub kwietniu. Rozumiem nie masz 15 lat ale bez przesady. Czemu nie ma timerów na serwie? Miały być dawno temu! A ich nie ma! Powiesz mi czemu?          

A co z wynoszeniem infa z pokoju?

Użytkownik LOR3K edytował ten post 14 lipiec 2016 - 21:20

• 0
Dołączona grafika

Pulpet.

Pulpet.

Peb nyob ib zaug tsis muaj dab tsi yuav hloov

• 568 postów

Teraz to ja się wypowiem Lolus mnie nie okradł lecz niestety nie zostałem przyjęty serwer też nie jest patologiczny lecz to prawda że powoli upada dużo znanych graczy odchodzi mnie też nie było przez 1 miesiąc co do obrażania to obrażanie to żarty niby obraża ale w celach humorystycznych mnie też że tak powiem "obrażał" ale to wszystko żarty co do Elizki i Kaika tu się nie wypowiem ponieważ wtedy miałem przerwę od serwera.

@Edit do tego serwer ts nie jest naszej sieci.

Użytkownik Pulpet aka Pulpik edytował ten post 14 lipiec 2016 - 21:07

• 0

Dołączona grafika

Lolus92

Lolus92
  • 405 postów

Timerów nie ma, nie z mojej winy, lecz pluginy się bugowały... Mamy pomysł z Lostem bym wyłożył kasę ze swoich, dla kogoś kto zrobi to, ale w chwili obecnej jeszcze nie podjąłem decyzji czy to zrobić bo nie jest to moim obowiązkiem ;)

• 0

unluckyb

unluckyb
  • 8 postów

Może jestem jakimś nowym, który za wiele nie może, ale jak na moje skargą bez dowodów za wiele nie zdziałasz niestety.

• 0

GTA.

GTA.

#Syndykator_Morderca

• 492 postów
To w końcu go okradli czy serwer upada bo zgubiłem wątek XDDDDDDD
Direxx (14 lipiec 2016 - 21:35):
Nie wnosisz nic do sprawy. Spam +1

• 0

Jack of Blade

Jack of Blade

Lenistwo to mój ulubiony grzech.

• 970 postów

Nie wiem co się tam dzieje na tym waszym serwerze ale ze względu na to że pojawił się mój nick to się wypowiem :P

Jedyne co to widzialem Swiftiego jak probował coś robić ale Lolusia nigdy. Dla mnie on się poprostu opierd*** .

Opiekun często wykonuje prace która nie jest widoczna dla zwykłych graczy. 

Nasz Opiekun serwera deathrun czyt. Loluś praktycznie nic nie robi na serwerze widać to po statystykach na gametrackerze serwer juz nie jest pelen jak kiedyś kiedyś się nie dało wejść bo serwer był 36/36 a teraz? wystarczy spojrzeć na statystyki monitorujące serwer.

Kiedyś to czyt. parę miesięcy temu kiedy csgo był u swego "szczytu" i był na niego hype który niestety lub stety mija co wiąże się ze spadkami liczby graczy

Nastrój na serwerze jest patologiczny nie przestrzegają regulaminu różne osoby radzę wejść na serwer i posłuchać graczy jak się odnoszą co robią jak bugują mapy..

Patologie na serwerze robią w większości gracze, admin nie jest w stanie wszystkiego zauważyć. Istnieje też coś takiego jak dział skarg gdzie można złożyć skargę na kogoś kto buguje mapę czy obraża

To jest wiadomość do Luu: Luu zrobiłeś najgorszy błąd dając mu Opiekuna. Nadal zadaję sobie pytanie co by było jakbyś Jack of Blade wybrał? Napewno by tyle osób nie poodchodziło jak teraz. Jednym słowem nie tak miało być. Dostawałeś od ludzi głosy praktycznie wszystkie na Jack'a. Ale jednak popełniłeś błąd. Mam nadzieję ze uratujecie serwer  jeszcze.

Dla mnie decyzja Luu była słuszna, nigdy nie chciałem zostać opiekunem bo nadzwyczajnie nie miałbym na to czasu

• 0

yEtGa1d.jpg

LOREK.

LOREK.

• 1236 postów

Proszę zamknąć temat.

• 0
Dołączona grafika

Direxx

Direxx

King! #01

• 1116 postów
Pozwolę sobie zamknąć te żenade bo inaczej nazwać tego nie można.

Jak można pisać skargę nie mając dowodów. To tak jak kupic doładowanie do tel, i dać koledze a później napisać że mi ukradł.

Zresztą po co dowody ważne że posty się zgadzają.

Closee
  • 8

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

stat4u