deep web news Alphabay Market reviews carding Hansa MarketHansa Market dark net newsdark net buy drugs online Alphabay mirror login dream mirror login bitblendervrfkzr bitcoin mixer bitblender mix bitcoin bitcoin mixer mix bitcoin for free dream market login dream market registration dream market dream market mirror tor web proxy deep dot web bitblendervrfkzr bitcoin mixer bitcoin blender darknet markets dream market hydraruzxpnew4af.onion duck duck go search duckduckgo search

Skocz do zawartości

Sieć Serwerów Counter-Strike cs-SopliCa.com używa plików cookie. Przeczytaj Polityka Prywatności, aby uzyskać więcej informacji.    Rozumiem
Rozumiem
Zdjęcie

Skarga na OP + dużą część administracji (only_dd2, csgo)

• Zamknięty Temat jest zamknięty
44 odpowiedzi w tym temacie

GrejT

GrejT
  • 61 postów

Stary czlowieku up napisałem to aby ludzie z wyższej administracji nie musieli czytać tego bałaganu co zrobiliście... nie chce degradacji lulinki itp. Zrozum, ze pomagam tylko 😊 a co do Michała to jest przykład jak verson się zachowywał a ciekawe jest co jeszcze mówił przez mikrofon... verson powinien mieć perma i powinien spadać jak mu się tutaj nie podoba... to samo tyczy się innych którzy sądzą tak jak verson.

To napisz te podsumowanie raz jeszcze bo z tego co napisałeś to wynika, że tylko administracja jest BE a reszta jest GIT. Odnośnie Versona pisaliśmy o tym w "tamtym" temacie i tamto powinno wystarczyć do zamknięcia jego tematu i wiecznego perma bynajmniej na mikrofon i czat.

• 0
Dołączona grafika

Ugoroszczak

Ugoroszczak
  • 20 postów

Grejt..... Zauważyłem błąd u Nevera który zresztą już zresztą został naprawiony. Nie rozumiem twojej agresji w moim kierunku :V

• 0

GrejT

GrejT
  • 61 postów

Grejt..... Zauważyłem błąd u Nevera który zresztą już zresztą został naprawiony. Nie rozumiem twojej agresji w moim kierunku :V

Ugoroszczak 0 agresji do Ciebie, chodziło mi o "dobre podsumowanie" tak dla ścisłości.

• 0
Dołączona grafika

BulleTweenty

BulleTweenty
  • 711 postów

Dobra przymknę to mam nadzieje,że nikt się nie obrazi, bo spam się zrobił niemiłosierny, a i tak nikt nic nie wnosi do tematu. 

Rozwiązanie skargi zostawcie wyższym,a nie wymierzacie jakieś kary.

Zamykam.

• 2

Lost

Lost

#dobra_zmiana

• 8095 postów

Zacznnę od tego, że zła osoba zaczęła pisać skargę. Ciężko rozpatrywać coś od osoby niewiarygodnej, która wielokrotnie ośmieszyła się na forum poprzez popieranie poprzedniego Opiekuna Serwera bądź jakieś nieznajomości podstaw funkcjonowania gry czy po prostu błaznowanie.

Po pierwsze - admini mają obowiązek stosować się do tabeli kar, a Opiekun kontrolować ich. W chwili obecnego kryzysu na serwerze ten obowiązek powinien być priorytetem.

Po drugie - jeśli pierwszy punkt będzie stosowany, nie będzie powodów do skarg a także żadnych innych nieprzyjemności. Więcej wypowiedzi nie widzę sensu tu analizowac.

• 0

Jeżeli spodobał Ci się mój post lub po prostu Ci pomogłem - daj mi strzałkę w górę. (rep_up.png znajduje się po dolnej, prawej stronie mojego postu)

Screen-shot-2013-04-23-at-8.00.17-PM.png

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

stat4u