deep web news Alphabay Market reviews carding Hansa MarketHansa Market dark net newsdark net buy drugs online Alphabay mirror login dream mirror login bitblendervrfkzr bitcoin mixer bitblender mix bitcoin bitcoin mixer mix bitcoin for free dream market login dream market registration dream market dream market mirror tor web proxy deep dot web bitblendervrfkzr bitcoin mixer bitcoin blender darknet markets dream market hydraruzxpnew4af.onion duck duck go search duckduckgo search

Skocz do zawartości

Sieć Serwerów Counter-Strike cs-SopliCa.com używa plików cookie. Przeczytaj Polityka Prywatności, aby uzyskać więcej informacji.    Rozumiem
Rozumiem
Zdjęcie

Skarga na OP + dużą część administracji (only_dd2, csgo)

• Zamknięty Temat jest zamknięty
44 odpowiedzi w tym temacie

Lulinka

Lulinka
  • 1133 postów

lulinka - perm na mikro - powód: "polish server ", perm na mikro za bindy

Pierwsze: to był rusek, który gadał przez mikro, mamy go słuchać? Nie sądzę... Taka osoba nauczy się polskiego? Przestanie drzeć, za przeproszeniem, ryja? Nie wydaje mi się. Drugie: ciągła muzyka puszczana przez mikrofon. Taki gracz ma możliwość napisania prośby o ub, wyrażenie skruchy i obietnicę poprawy, grać może nadal.

Wszystko to, co pisałeś, dotyczy właściwie tylko kar, które są wymierzane niepoprawnie. Dlaczego? Każdego ponoszą emocje, może brak dokładnej znajomości tabeli kar, nie wiem. W dziale serwera nie ma ŻADNYCH skarg na adminów. Dlaczego nie dacie sygnału, że coś jest nie tak, tylko potem są pretensje, że jest tak, a nie inaczej? Przypominam: macie odpowiedni dział na skargi na adminów, ale także na graczy! Nie jestem alfą i  omegą, być może czasem coś przeoczę, bądź wyleci mi z głowy zapytanie o jakiegoś bana. Nie twierdzę, że jestem bez winy, być może powinnam być "ostrzejsza" dla adminów i bardziej ich pilnować, jako "Fuhrer" serwera, jak to dabowski się wyraził.

• 0

Navvrot

Navvrot
  • 49 postów

Demko do pobrania, tak właśnie prowokuje Wasza "ferajna", mam tutaj na myśli Sareta, Gebelsa (Generała), buźkę (poprzedni nick Troll), Dabowskiego i innych (chodzi o sprawę z Versonem, jak to się na nich uwzięliśmy itp.). Polecam obejrzeć i wyciągnąć wnioski. Do tego notoryczne wydawanie dziwnych dźwięków przez mikrofon.

Masz na myśli ten post? Opisz mi dokładnie, co się wydarzyło, bez wplątywanie emocji ani subiektywizmu to się ustosunkuję (pisałem 2 dni temu w temacie versona, że mam problem z demkami - gdybyś czytał moje posty, zamiast scroll'ować w dół to byś wiedział).

Większa kara... czyli jak ktoś o raz za dużo użyje mikro, bo perm bany będziecie mogli mu dawać? Nie no super...

Powtórzę raz jeszcze, była rozmowa na ten temat by w skrajnych przypadkach dawać większe kary.

Skrajne przypadki występujące co najmniej kilka razy dziennie - i ja mam w to uwierzyć? Wg ciebie nadużywanie mic/czatu to skrajny przypadek? Wg ciebie kampienie na respie to skrajny przypadek? Bo za takie rzeczy rzucacie banami z kapelusza na czas bliżej nieokreślony.

TYDZIEŃ BANA ZA WYRZUCENIE PAKI - TO JEST SKRAJNY PRZYPADEK?

Jak ktoś o/do mnie mówi " **** wam w krzyż, ludzie bez honoru", albo że należy mnie "wyplewić" bez żadnego powodu, ani argumentu, to dla mnie to jest obraza - może mamy inny system wartości, może po prostu ciebie nie rusza, jak ktoś próbuje ci wbić **** w krzyż, mówiąc, że nie masz honoru... nie wiem.

Tak btw. to na jakiej zasadzie wgl śmiesz mówić, że nie mam honoru? Bo odważyłem się napisać na was skargę, ukazać waszą niekompetencję i ignorancję?

Skoro obrażacie mnie bez żadnego powodu na forum, to skąd mam pewność, że wchodząc na serwer, nie rzucicie na mnie wiązanki?

"Najlepsze" w tym wszystkim jest fakt, że ty, jako zwykły admin, musisz bronić kolegów, bo lulinka, stay ani inni nie mają dojść odwagi by tu przyjść, poświęcić chwilę czasu i odpowiedzieć na stawiane im zarzuty. Stay wczoraj wieczorem grał mixy, dzisiaj rano siedział na serwerze, a na forum nie ma dość czasu? Jedynie never miał jaja, by szczerze powiedzieć, że nie wie, dlaczego admini takie kary dają... żałosne.

PS. Naprawdę bd wdzięczny jak dokładnie opiszesz mi demko, na ślepo nie bd niczego oceniał.

• 0

Lulinka

Lulinka
  • 1133 postów

Z tego, co widzę, tylko na pierwszej i drugiej stronie w sb są jakieś bany, których nie powinno być, z czego może 2-3 nieprawidłowe (długość), wcześniej jak najbardziej sprawdzałam bany i edytowałam/odbanowywałam, więc zwyczajnie przeoczyłam/zapomniałam. Każdemu się może zdarzyć, ale lepiej rozpętać gównoburzę, a jakże.

Co do kultury adminów, w szczególności Alberta, porozmawiam z nim na ten temat.

PS. Naprawdę bd wdzięczny jak dokładnie opiszesz mi demko, na ślepo nie bd niczego oceniał.

No właśnie ciężko jest to demko opisać, należałoby przesłuchać. W skrócie: prowokacje dotyczące sytuacji z Versonem, nadużywanie mikrofonu, nadmierne przeklinanie itp. 

• 0

o0oAlberto0o

o0oAlberto0o
  • 240 postów

skoro moją wypowiedz "Ten cyrk sie nie skonczy... Powinnimy wyplewic takie osobniki a wszystko bedzie dobrze.... Sieją tylko ferment." jest tak bardzo obrażające bardziej niż "bo widać jaką amebą umysłową jesteś" ,"czyścić serwer z marginesu soplicowego" ,"wielki **** wam w krzyż ludzie bez honoru"   to nie mam pytań.

fakt może złego słowa użyłem "wyplewić osobniki" ale chyba wiadomo o co chodzi....  Pewne osoby narzekają na Wszystko... bez wyjątku!
Wystarczy pooglądać demek by stwierdzić jakiś "słówek" używacie...

Jeśli te sformułowanie kogoś uraziło to sorry..... 

Rozumiem że skargi będą codziennie tak? Rozumiem że idziecie w ilosć.... może wtedy osiągniecie cel.

• 0

""bo bez gumy lepiej wchodzi""  ~Malinka DD2 2k17

76561198058398598.png

GrejT

GrejT
  • 61 postów

Navvrot a co mnie obchodzi twój problem że nie potrafisz odpalić demka ? to jakieś śmieszne tłumaczenie, nie możesz obejrzeć a oceniasz odgórnie ? zastanów się chłopie i nie staraj się czegoś insynuować i pogrubiać jakieś pierdoły. Zachowujesz się jak dziecko, krowa co dużo muczy mało mleka daje, wiesz ?

• 0
Dołączona grafika

o0oAlberto0o

o0oAlberto0o
  • 240 postów

grejT świetnie to ujął....

Rozmowa ta nic nie da.... Jutro znowu będzie skarga....  mam wrażenie że będzie "na ilość" nie na jakość :D
Masło maślane jutro powróci zobaczysz :D

Relon (13 lipiec 2016 - 17:52):
Twoj post nic nie wnosi do tematu. Nastepnym razem bedzie warn o wartosci 1.

• 0

""bo bez gumy lepiej wchodzi""  ~Malinka DD2 2k17

76561198058398598.png

Ugoroszczak

Ugoroszczak
  • 20 postów

Albert, mimo, że rzadko bywałem na serwerze z powodu różnych spraw chętnie poczytam jakich słów używam.

Powtarzam, precyzujcie osoby, bo inni obrywają rykoszetem. :V

• 2

Lulinka

Lulinka
  • 1133 postów

Prawie zapomniałam o jeszcze jednym graczu z ferajny, jest nim Flokys i jego wczorajsze prowokacje na czacie. Polecam lekturę.

• 0

sar3T

sar3T
  • 248 postów

Jak już tutaj wspomina się o mojej prowokacji to wyjaśnię bo widzę, że tutaj nikt nie ma pojęcia co pisze najprawdopodobniej :)

Prowokacje ? Już rozmawiać nie można sobie na społecznościowym ? Niby co tam było ''prowokujące'' to że sobie robiliśmy bekę jak zawsze i to niby miała być prowokacja ? Troll to Troll czasem popiszczy sobie, ale nie przypominam sobie aby ktoś mówił w terro, że on mu przeszkadza, więc tylko przeszkadzało Jaśnie Oświeconym Adminom którzy towarzyszyli nam wtedy, więc nie rozumiem co było w tym takiego, że co chwilę były jakieś [email protected] o zachowanie kultury WTF ... Rozumiem zacięcie teraz na "gromadkę'' jest większe, ale będąc ta zawistnym wobec nas pokazujecie, że to jest prawda ;)

• 0

toushiro_hitsugaya_by_rememberzz-d4k250w

GrejT

GrejT
  • 61 postów

Nie ma co, widać ile jesteście warci trollując Lulinkę i resztę, wstyd, dziecinada, gimbaza (nie obrażając gimnazjalistów) Może jakieś spotkanie zorganizujemy i wszyscy sobie potrollujemy prosto w twarz ? Nie no parodia, przywalili się do dziewczyny heh ... damscy bokserzy z was.

P.S. Lost jak choroba minęła to proszę zakończ ten spór, czy w tą czy w tamtą strone. Dzieki

• 0
Dołączona grafika

sar3T

sar3T
  • 248 postów

Damscy boxerzy ?  :rofl: Oj oj GrejT coś ci się chyba w głowie pomieszało jednak od ostatniego czasu i to bardzo :)

My nawet nie staramy się jej trollować bo po co mamy to robić ? Przecież to nawet nie jest teraz warte tego, aby poruszać ten temat na serwerze, chyba że ktoś zacznie to już nie moja wina, co do tego wyzywania po raz kolejny zamiast coś normalnego napisać wjazd na gimnazjalistów jest, nie wiem jaki to ma cel  :cheese: Ew. pochwalić się, że ma się kilkanaście lat więcej a nic to nie znaczy widząc to co się dzieje imo jest totalnie spi*******ne  :negative:

• 0

toushiro_hitsugaya_by_rememberzz-d4k250w

Navvrot

Navvrot
  • 49 postów
skoro moją wypowiedz "Ten cyrk sie nie skonczy... Powinnimy wyplewic takie osobniki a wszystko bedzie dobrze.... Sieją tylko ferment." jest tak bardzo obrażające bardziej niż "bo widać jaką amebą umysłową jesteś" ,"czyścić serwer z marginesu soplicowego" ,"wielki **** wam w krzyż ludzie bez honoru" to nie mam pytań.

W pierwszym poście podałem praktycznie wszystkie obrazy, jakie tu wypisałeś, więc nie trafiłeś w punkt. Poza tym co w tej chwili chcesz pokazać? Że twoje obrazy były mniej obraźliwe niż te napisane przez innych adminów? LOL

nie możesz obejrzeć a oceniasz odgórnie ?

Wiesz wgl co znaczy słowo "odgórnie"? Wydaje mi się, że nie, więc cię uświadomię: właśnie nie zamierzam oceniać odgórnie, bo nie mam możliwości obejrzenia demka. Nie bd wyciągał wniosków nt. podanego demka, nie zaznajamiając się z sytuacją, jaką to demko ukazuje - gdybym zrobił inaczej, wtedy możesz mówić, że oceniam odgórnie. Serio, w każdym poście próbujesz pokazać jaki to nie jesteś dorosły, a elementarnych rzeczy nie rozróżniasz?

Tak nawiasem mówiąc, radziłbym tobie się bardziej zastanowić, piszesz tak bardzo od rzeczy, że nie mam nawet jak odpowiadać na twoje posty - nie podajesz żadnych argumentów, ŻADNYCH.

zastanów się chłopie i nie staraj się czegoś insynuować i pogrubiać jakieś pierdoły

To twoje argumenty na obronę za 2-miesięcznego bana? To jest dopiero dziecinada.

widać ile jesteście warci trollując Lulinkę i resztę

Skoro wytykanie waszych błędów jako adminów jest trollowaniem, to bd was trollował tak długo, jak długo wy będziecie dawać mi powody do trollowania (czyli nie stosowali się do regulaminu, banowali wg własnego "widzi mi się", obrażali graczy etc.)

Co do kultury adminów, w szczególności Alberta, porozmawiam z nim na ten temat.

Jedyne co widzę, to twoje rozmowy z adminami, z których i tak nic nie wynika, bo prędzej czy później i tak wrócimy tu wszyscy na forum. Może czas zakończyć rozmowy i się wziąć za egzekwowanie punktów regulaminu?

Rozumiem że skargi będą codziennie tak?

Jeśli będziecie dawali powody do skarg, to tak. To od waszego egzekwowania regulaminu i zachowania zależy ilość skarg pojawiających się na forum, a nie od naszego "widzi mi się".

No właśnie ciężko jest to demko opisać, należałoby przesłuchać. W skrócie: prowokacje dotyczące sytuacji z Versonem, nadużywanie mikrofonu, nadmierne przeklinanie itp.

Skoro prowokowali, to należało ich ukarać zgodnie z regulaminem. Skoro tego nie zrobiliście, to dlaczego przychodzisz z tym do mnie? Nie mam takiej mocy, żeby ich ukarać.

P.S. Lost jak choroba minęła to proszę zakończ ten spór, czy w tą czy w tamtą strone.

Osobiście mam nadzieję, że decyzję podejmie ktoś, kto ma mniejszy kontakt z dd2, np. Luu. Nie uważasz, że przykładowo jego opinia byłaby bardziej obiektywna?

PS. Ciągle czekam, aż cipek dostanie bana za obrazę matki wydecha. Serio, ten ban powinien być nałożony w dniu skargi, czyli w niedzielę. Aż takie trudne jest nałożenie jednego bana, że 3 osoby mające konto na sb się z tym męczą od 4 dni?

PS. 2

Wszystko to, co pisałeś, dotyczy właściwie tylko kar, które są wymierzane niepoprawnie. Dlaczego? Każdego ponoszą emocje, może brak dokładnej znajomości tabeli kar, nie wiem. W dziale serwera nie ma ŻADNYCH skarg na adminów. Dlaczego nie dacie sygnału, że coś jest nie tak, tylko potem są pretensje, że jest tak, a nie inaczej?

Tylko i aż, przecież to wasz obowiązek jako adminów, by nakładać kary na tych, co nie przestrzegają regulaminu. "brak dokładnej znajomości tabeli kar" - teraz dopiero mnie rozbawiłaś, czemu w takim razie admin wchodzi na serwer, nie mając pojęcia za co ma banować i na ile? Co do braku skarg - bierz pod uwagę fakt, że 90% ludzi na serwerze nie zna wgl regulaminu, więc jak zobaczy bana na 5h za mic/czat (niezgodnego z regulaminem) to i tak nic z tym nie zrobi, bo nawet nie wie czy taki ban był odpowiedni. Nie siedzę również 24h na serwie, by widzieć bany każdego admina. Przeczytaj również PS, który jest kilka linijek wyżej i pomyśl, dlaczego ludzie, którzy to widzą, nie dają skarg... skoro wyegzekwowanie jednej zajmuje wam 1/2 tygodnia i dalej końca nie widać...

Użytkownik Navvrot edytował ten post 13 lipiec 2016 - 22:05

• 1

GrejT

GrejT
  • 61 postów

nic mi się w głowie nie pomieszało, nie widzisz co flokys pisał ? nie widzisz co generał i troll odpierdalali ? czemu ty navvrocie ciągle przypieprzasz się do administracji ? NIE MASZ ŻADNYCH ARGUMENTÓW ! Z jednej strony prosisz o ban dla Cipka to kur*a poproś o kolejny ban dla Versona za to że nazwał Lulinkę KURWĄ. Mam już was serdecznie dosyć, odechciewa się wszystkiego, jesteście bandą gówniarzy a ty navvrot jak nie znasz znaczenia słowa "odgórnie" to wróć do podstawówki (z dwa lata musiałbyś pewnie się cofnąć). Dość byliśmy już grzeczni, dość przyjmowaliśmy wasze żale, słuchali obelg i słuchali tych szyderczych śmiechów. Jak tak wam nie pasuje to idźcie na inny serwer, na wasze miejsce znajdą się inni stali gracze a wy zostaniecie "legendami" w swoim pieprzonym mniemaniu. Nie zdzierżę takich pseudo analityków jak wy, staracie się odwrócić kota ogonem ale tylko ślepy nie zauważy że kłamiecie. 

JESZCZE RAZ - daj mi BISKUPIE przykład kiedy to ukarałem za DARMO kogokolwiek i gdziekolwiek

P.S. majtki pełne na ofertę spotkania i powiedzenie sobie tego prosto w twarz ? bo akurat nie odpowiedziałeś na to ? nie żebym cie straszył, tylko pytam.

• 0
Dołączona grafika

Navvrot

Navvrot
  • 49 postów

Ehhh i znowu trzeba ci po kolei każdą linijkę tłumaczyć...

NIE MASZ ŻADNYCH ARGUMENTÓW

Właśnie dałeś mi kolejny argument, nazywając mnie gówniarzem, piękna postawa admina. Co do banów - jeśli się nie mylę to verson dostał swojego za obrazy, a cipek nie. Ponadto sam prosiłeś wcześniej, żeby cipek dostał bana, przytoczyć cytat? A obelgami w tej chwili najbardziej rzucasz ty. PODAJ MI POST, W KTÓRYM CIĘ OBRAZIŁEM. Jak przed Wielkanocą znajdziesz, to napisz.

Gdzieś napisałem, że dajesz bany za darmo? Nie przypominam sobie, pisałem jedynie, że dajecie bany niezgodne z regulaminem, wyciągając wielkość kar z kapelusza. Naprawdę uważasz, że wywalenie paki to taka wielka zbrodnia, że należy się ban na tydzień? Dodatkowo zamiast muta i gaga, wolisz dawać bany na 2 miechy - pięknie.

PS. Dzięki za przypomnienie, pewnie w natłoku postów mi to gdzieś umknęło. Czarnków, woj. wielkopolskie, kilka dodatkowych informacji - w sob. jadę do P-Ń, bo mam sprawy związane z mieszkaniem, w niedziele grilla, a od pon. idę do roboty, więc przyjeżdżaj szybko, żebyś nie musiał w kolejce czekać. Jak przyjedziesz to podjedź na osiedle parkowe i mi napisz pw na forum, wyjdę, zaproponuję miejsce gdzie można wypić piwko i pogadać. Ty masz niezmierzoną chęć spotkania się ze mną, więc wsiadaj w pociąg/autobus i przyjeżdżaj. Czekam.

Użytkownik Navvrot edytował ten post 13 lipiec 2016 - 22:33

• 0

GrejT

GrejT
  • 61 postów

Ehhh i znowu trzeba ci po kolei każdą linijkę tłumaczyć...

Właśnie dałeś mi kolejny argument, nazywając mnie gówniarzem, piękna postawa admina. Co do banów - jeśli się nie mylę to verson dostał swojego za obrazy, a cipek nie. Ponadto sam prosiłeś wcześniej, żeby cipek dostał bana, przytoczyć cytat? A obelgami w tej chwili najbardziej rzucasz ty. PODAJ MI POST, W KTÓRYM CIĘ OBRAZIŁEM. Jak przed Wielkanocą znajdziesz, to napisz.

Gdzieś napisałem, że dajesz bany za darmo? Nie przypominam sobie, pisałem jedynie, że dajecie bany niezgodne z regulaminem, wyciągając wielkość kar z kapelusza. Naprawdę uważasz, że wywalenie paki to taka wielka zbrodnia, że należy się ban na tydzień? Dodatkowo zamiast muta i gaga, wolisz dawać bany na 2 miechy - pięknie.

PS. Dzięki za przypomnienie, pewnie w natłoku postów mi to gdzieś umknęło. Czarnków, woj. wielkopolskie, kilka dodatkowych informacji - w sob. jadę do P-Ń, bo mam sprawy związane z mieszkaniem, w niedziele grilla, a od pon. idę do roboty, więc przyjeżdżaj szybko, żebyś nie musiał w kolejce czekać. Jak przyjedziesz to podjedź na osiedle parkowe i mi napisz pw na forum, wyjdę, zaproponuję miejsce gdzie można wypić piwko i pogadać. Czekam.

za daleko, możemy umówić się gdzieś po środku np. w Warszawie. 

Tu mnie obrażasz:
"Skoro wytykanie waszych błędów jako adminów jest trollowaniem, to bd was trollował tak długo, jak długo wy będziecie dawać mi powody do trollowania (czyli nie stosowali się do regulaminu, banowali wg własnego "widzi mi się", obrażali graczy etc.)"
Bo znów powtarzasz coś czego nie robię na serwerze.

Bana na dwa miechy nikomu nie dałem - kłamstwo

Jednorazowe wywalenie paki nie, aczkolwiek wywalanie co jakiś czas utrudniając innym grę - TAK

Żaden Ci argument, ja będę nadał nazywał cie gówniarzem dopóki nie porozmawiasz ze mną przynajmniej przez telefon. Jak chcesz to ci go dam na priv. 

P.S. do Poznania to jakoś w październiku będę jechał także do Czarnkowa już rzut beretem..."kapeluszem"

• 0
Dołączona grafika

Never11

Never11
  • 178 postów
Dobra dobra poplakaliscie się? Już koniec? Dziękuję.... Jak to ma ktoś ocenić z wyższej administracji jak tych waszych postów nie da się czytać?????? Wystarczy napisać jeden ale to jeden głupi post i w nim wszystko zamieścić a nie odpowiadać na każdy post.... Grejt i navvrot chcecie sb wylać wasze żale? To nie w tym temacie do jasnej cholery! Podsumowując wasz cyrk:

1. Ban dla "Cipek" za obraze rodziny - http://soplica.gamem...8f519d61f76242e
2. Degradacja Lulinki z OP
3. Ukaranie adminów, którzy złamali regulamin
4. Wyjaśnienia w sprawie bana dla "kez'a"
5. Ukaranie "Albert'a" za obraze

Jeśli coś pominelem to sorry. I skończcie tutaj spamowac tymi nic wartymi postami gdzie wytykacie sobie wasze błędy...

P.S te 5 punktów wypisalem dla ulatwinia tym z wyższej administracji 😊

Tak sorry cipek.

Użytkownik Never11 edytował ten post 13 lipiec 2016 - 22:54

• 0
Dołączona grafika

Ugoroszczak

Ugoroszczak
  • 20 postów

Cila? nie przypominam sobie aby Cila kogoś obrażał :V Chyba chodziło ci o Cipek bo to on był wymieniany :D ale z resztą dobre podsumowanie.

Edit: Dzięki za poprawkę :D

Użytkownik Ugoroszczak edytował ten post 13 lipiec 2016 - 23:08

• 0

MichalKosa

MichalKosa
  • 70 postów

Navvrot tak zgadzam się z Tobą w zupełności co do wymierzania kar za wyskoki jakie są a jakie ktoś powinien dostać okej dalej, odnośnie tego bana co piszesz dla gracza "cipek" fakt gracz obraził w tym dniu kilka osób ze swojego teamu z CT, ale Admin był w TT i nie mógł w ogóle widzieć co piszą w CT, sprawdzałem jego historię i na chwilę obecną można mu dać bana tylko zastanawiam się jaki to ma sens? Jak on nie gra u nas regularnie to tzw. Troll, Admin musi być w centrum tam gdzie jest osoba co łamie regulamin a nie po za nim jak to było w tym wypadki Admin w TT a on w CT, tak mógł zaglądnąć do gameme sprawdzić i dać bana, ale co z upomnieniem? Jak on nie widział co się dzieje a po wejściu na speca nic się nie działo. Wracając do tego całego zajścia tak po pierwsze to upomnienie, blokada na czat i mikrofon do tygodnia, i gitara, ale przeglądając jego czat po prostu nie wiem co mam powiedzieć normalnie zabrakło mi słów, kompletny paraliż, to co czytam.

10 Jul 2016 16:49:23 i sklej pzizde

10 Jul 2016 16:42:26 dobra kurw
10 Jul 2016 16:42:12 dobra i ch*j i tak zmienie do czas serwer jak bedzie nowy opiekun napewno wroce ;)
9 Jul 2016 23:01:40 JEBAC LULINKE
9 Jul 2016 23:01:36 c*pa
9 Jul 2016 21:22:55 dzieci tak maja
9 Jul 2016 21:21:43 teksty na poziomie gimbazy
9 Jul 2016 21:21:34 zjade Ci mamusie :x
9 Jul 2016 21:21:28 chodz gownie na ts
9 Jul 2016 21:21:10 mozesz mi
9 Jul 2016 21:18:19 shit
9 Jul 2016 21:18:17 twoja stara
9 Jul 2016 09:49:58 ku***o
9 Jul 2016 09:49:56 zamknij pizde
7 Jul 2016 12:50:18 j**ana soplica
6 Jul 2016 08:23:13 Pizdo pomoz
6 Jul 2016 08:18:24 zamknij pizde

• 2
Dołączona grafikaDołączona grafika

SOPLICA ----->>>> CS-GO Only DD2: 91.224.117.76:27075

GrejT

GrejT
  • 61 postów

Ty sobie jaja robisz ? właśnie widać jak jesteś w temacie 

CIPEK to nie CILA
Degradacja Lulinki z OP ? ja pier...
Ukaranie adminów którzy złamali regulamin - haha
Ban dla kez'a - proszę przedłużyć do perm bana ! ta pół istota nie zasługuje nawet na uwagę tutaj, zamknął się po pierwszej odpowiedzi w "tamtym" temacie, admin DUSIEK świadkiem

Ukaranie Alberta za obraze - no to jak alberta to i sar3ta, versona, keza, troll'a i jeszcze kilku

Następnym razem jak czytasz wybiórczo to nie pisz, bo oczy bolą. Właśnie tak wyglądają "argumenty" ... błazenada

Lost, Luu - proszę zróbcie coś z tym bo to już przestaje być śmieszne

Dobre bo nie dotyczy nikogo z WAS

Dobre bo nie dotyczy nikogo z tej całej armii gówniarzy.

Dobra dobra poplakaliscie się? Już koniec? Dziękuję.... Jak to ma ktoś ocenić z wyższej administracji jak tych waszych postów nie da się czytać?????? Wystarczy napisać jeden ale to jeden głupi post i w nim wszystko zamieścić a nie odpowiadać na każdy post.... Grejt i navvrot chcecie sb wylać wasze żale? To nie w tym temacie do jasnej cholery! Podsumowując wasz cyrk:

1. Ban dla "Cila" za obraze rodziny
2. Degradacja Lulinki z OP
3. Ukaranie adminów, którzy złamali regulamin
4. Wyjaśnienia w sprawie bana dla "kez'a"
5. Ukaranie "Albert'a" za obraze

Jeśli coś pominelem to sorry. I skończcie tutaj spamowac tymi nic wartymi postami gdzie wytykacie sobie wasze błędy...

P.S te 5 punktów wypisalem dla ulatwinia modom 😊

Ty sobie jaja robisz ? właśnie widać jak jesteś w temacie 

CIPEK to nie CILA
Degradacja Lulinki z OP ? ja pier...
Ukaranie adminów którzy złamali regulamin - haha
Ban dla kez'a - proszę przedłużyć do perm bana ! ta pół istota nie zasługuje nawet na uwagę tutaj, zamknął się po pierwszej odpowiedzi w "tamtym" temacie, admin DUSIEK świadkiem

Ukaranie Alberta za obraze - no to jak alberta to i sar3ta, versona, keza, troll'a i jeszcze kilku

Następnym razem jak czytasz wybiórczo to nie pisz, bo oczy bolą. Właśnie tak wyglądają "argumenty" ... błazenada

Lost, Luu - proszę zróbcie coś z tym bo to już przestaje być śmieszne

Cila? nie przypominam sobie aby Cila kogoś obrażał :V Chyba chodziło ci o Cipek bo to on był wymieniany  :D ale z resztą dobre podsumowanie.

Dobre bo nie dotyczy nikogo z WAS 

Użytkownik GrejT edytował ten post 13 lipiec 2016 - 22:58

• 0
Dołączona grafika

Never11

Never11
  • 178 postów
Stary czlowieku up napisałem to aby ludzie z wyższej administracji nie musieli czytać tego bałaganu co zrobiliście... nie chce degradacji lulinki itp. Zrozum, ze pomagam tylko 😊 a co do Michała to jest przykład jak verson się zachowywał a ciekawe jest co jeszcze mówił przez mikrofon... verson powinien mieć perma i powinien spadać jak mu się tutaj nie podoba... to samo tyczy się innych którzy sądzą tak jak verson.

Użytkownik Never11 edytował ten post 13 lipiec 2016 - 23:00

• 0
Dołączona grafika

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

stat4u