deep web news Alphabay Market reviews carding Hansa MarketHansa Market dark net newsdark net buy drugs online Alphabay mirror login dream mirror login bitblendervrfkzr bitcoin mixer bitblender mix bitcoin bitcoin mixer mix bitcoin for free dream market login dream market registration dream market dream market mirror tor web proxy deep dot web bitblendervrfkzr bitcoin mixer bitcoin blender darknet markets dream market hydraruzxpnew4af.onion duck duck go search duckduckgo search

Skocz do zawartości

Sieć Serwerów Counter-Strike cs-SopliCa.com używa plików cookie. Przeczytaj Polityka Prywatności, aby uzyskać więcej informacji.    Rozumiem
Rozumiem
Zdjęcie

Skarga na OP + dużą część administracji (only_dd2, csgo)

• Zamknięty Temat jest zamknięty
44 odpowiedzi w tym temacie

Navvrot

Navvrot
  • 49 postów

Na dzień dobry napiszę, że zdecydowałem się połączyć obie skargi, aby lepiej było widoczne zachowanie większości administracji serwera dd2, poza tym uważam, że pisząc w dziale serwera skargę na owych adminów nic by nie było wykonane, aby coś zmienić (co w przeszłości było ukazane nie raz). A teraz do sedna:

1) OP

http://www9.zippysha...9tABb/file.html

Moje posty i lulinki dotyczące powyższego demka (z innego tematu):

Nie bd pisał rundy, bo praktycznie całą mapę się akcja rozgrywa. W skrócie: opiekunka wraz z jednym graczem gadali przez mikro przez całą mapę i przeszkadzali innym graczom (jeśli się nie mylę, to od tego jest ts), mimo pisania na [email protected], na zwykłym czacie oraz upomnień przez mikro, owe osoby miały to kompletnie w d*pie. Do tego w drugiej połowie typek zaczął obrażać innych, a lulinka - 0 reakcji.

Opiekun miał czelność odezwać się na serwerze! Niemożliwe! Pamiętam tę sytuację, było już bardzo późno (około północy, jeśli dobrze pamiętam), gracz Krecik wszedł na serwer i zaczął konwersację, nie uważam, byśmy bardzo przeszkadzali innym. Sporo mówiłam, ale zawierało się tam też sensowne, potrzebne info dotyczące rozgrywki.

Navvrot, dnia 11 Lip 2016 - 16:50, napisał: snapback.png

Do tego w drugiej połowie typek zaczął obrażać innych, a lulinka - 0 reakcji.

Od rundy 17: po jego dość mocnych słowach z moich ust pada zdanie "Krecik ogarnij się troszeczkę, bo przesadzasz". Czy według Ciebie to 0 reakcji? To nowy gracz, który wszedł do nas na serwer, więc upomnienia były stosowane jako pierwsze. 

Do tego nie mówiłam cały czas, nie przesadzajmy.

Lulinka, dnia 11 Lip 2016 - 17:57, napisał: snapback.png

Opiekun miał czelność odezwać się na serwerze!
Słabe prowo. Nie czepiam się faktu, że sobie gadaliście na początku, czepiam się tego, że po pisaniu na [email protected], zwykłym czacie oraz mówieniu przez mikro, wgl go nie ogarnęłaś (w sumie siebie też nie, bo gadałaś niewiele mniej od niego), miałaś owe skargi kompletnie w d*pie (a było ich tyle, że niemożliwe było, żeby jakoś ci umknęły). Co do obraz (jak dobrze pamiętam, demka nie sprawdzę, bo jakieś problemy z csgo mam), typa upomniałaś dopiero, jak napisałem na [email protected], że albo go ogarniesz, albo ja napiszę skargę na ciebie o nie wykonywanie obowiązków admina. Skoro chciałaś upominać to powinnaś to zrobić po pierwszej obrazie, a nie po tym jak połowę teamu zjechał z gównem.

Mam nadzieję, że lulinka nie bd miała żalu, że nie włączyłem kwestii mojego nicku do cytatów (nie uważam, by to było konieczne).

Żeby nie było, dodam na koniec opinię OP nt. nadmiernego gadania na serwerze:

Naprawdę rozumiem gadanie na serwerze, ale niektórzy przeginają. Są komunikatory (np.: TeamSpeak i nasz serwer ts-soplica.com), gdzie możecie się zebrać i rozmawiać bez żadnych problemów, nikt Wam uwagi zwracać nie będzie. Serwer to jednak serwer, trzeba się do jakichś reguł dostosować.

2) A teraz kilka perełek jej podwładnych (jako komentarz dodam, że sprawa 7-dniowego bana dla keza nie została rozwiązana na forum), a to dopiero początek góry lodowej: http://imgur.com/a/gwwr7

Do tego komentarze kilku adminów nt. tzw. "stałych graczy" serwera:

"Widze ze nastolatki maja ból dupska"

"bo widać jaką amebą umysłową jesteś"

"czyścić serwer z marginesu soplicowego"

"wielki **** wam w krzyż ludzie bez honoru"

"Ten cyrk sie nie skonczy... Powinnimy wyplewic takie osobniki a wszystko bedzie dobrze.... Sieją tylko ferment."

Jak ktoś chce więcej, to zapraszam tutaj: http://cs-soplica.co...64-skargaunban/

Ogólnie mam wrażenie, że duża część adminów włącznie z OP uważa się za nie wiadomo kogo, banując ludzi niezgodnie z regulaminem lub się do niego nie stosując w ogóle, do tego obraża nas jako graczy. Byłbym wdzięczny, gdyby ktoś ogarnięty z wyższego szczebla poświęcił swój czas, przyjrzał się całej sprawie i wyciągnął konsekwencje.

"Patologia" jak to ktoś ładnie opisał.

PS.

To nowy gracz, który wszedł do nas na serwer, więc upomnienia były stosowane jako pierwsze.

Panaowie ja was próbuję wyprosić i podsuwam serwer

Jeśli się nie mylę, to admin ma obowiązek traktować każdego gracza tak samo, bez względu na to, jak długo jest na serwerze.

Nowi są prowadzeni za rączkę, a starym każą się wynosić - podsumowanie powyższej ściany tekstu.

PS.2

Byłbym również wdzięczny, gdyby moderator od razu usuwał komentarze nie wnoszące nic do tematu i warnował osoby, które je napisały.

Użytkownik Navvrot edytował ten post 12 lipiec 2016 - 12:38

• 6

Lulinka

Lulinka
  • 1133 postów

Myślę, że większość napisałam w poprzednim temacie. Być może RAZ za dużo rozmawiałam, Krecik również upomnienie dostał, po którym się uspokoił. 

Co do adminów: nie docierają do mnie skargi na nich, jest od tego odpowiedni dział. Nie jestem jasnowidzem by wiedzieć, że ktoś coś przeskrobał.

A teraz kilka perełek jej podwładnych (jako komentarz dodam, że sprawa 7-dniowego bana dla keza nie została rozwiązana na forum)
Nie napisał osobnej prośby, jeden temat dotyczy jednej sprawy. 

Cytat   "Widze ze nastolatki maja ból dupska" "bo widać jaką amebą umysłową jesteś" "czyścić serwer z marginesu soplicowego" "wielki **** wam w krzyż ludzie bez honoru" "Ten cyrk sie nie skonczy... Powinnimy wyplewic takie osobniki a wszystko bedzie dobrze.... Sieją tylko ferment."
Jesteśmy tylko ludźmi, ponoszą nas emocje, mam nadzieję, że była to JEDNORAZOWA sytuacja, więc się nie powtórzy. 

Jeśli się nie mylę, to admin ma obowiązek traktować każdego gracza tak samo, bez względu na to, jak długo jest na serwerze. Nowi są prowadzeni za rączkę, a starym każą się wynosić - podsumowanie powyższej ściany tekstu.

Nowi gracze dostają upomnienia jako pierwsze, ponieważ jeśli ktoś jest "starym graczem" i był już za coś karany uważam, że tych upomnień może dostać mniej, bo powinien już znać co grozi za łamanie regulaminu.

Ogólnie mam wrażenie, że duża część adminów włącznie z OP uważa się za nie wiadomo kogo, banując ludzi niezgodnie z regulaminem lub się do niego nie stosując w ogóle
Nie uważam się za niewiadomo kogo (Wasza opinia może być inna, trudno), nie banuję za "nic", to był pierwszy taki ban, być może mnie poniosło. Można się nie lubić, może się zdarzyć obrazić kogoś, ale BEZ PRZESADY.
  • 0

GrejT

GrejT
  • 61 postów

Nie wiem co chcesz tym ugrać, zdania powyjmowane z kontekstu. Dałeś dużo roboty "górze" by doszła do prawdy ;) Zastanawiam się nad wynajęciem adwokata w tym momencie bo jakoś dziwnie ktoś próbuje szkalować. Wygląda mi to na pomówienie .... a nie post dorosłej osoby.

Pozdrawiam

• 1
Dołączona grafika

Ugoroszczak

Ugoroszczak
  • 20 postów

Część administracji odpowiedziała ogniem na post Versona (mimo, że skarga ich nie dotyczyla) wciągaliście coraz więcej ludzi swoją dyskusją i szukaniem winnych, nie mówię, że jesteśmy czyści jak łza, ale jak atakujecie coraz więcej ludzi, dodatkowo jesteście hipokrytami co do przestrzegania regulaminu, to nie ma co się dziwić, że coraz więcej ludzi chce krwi administracji, byłeś pierwszym który zatakował w tamtym poście, zamiast to zlać i pozwolić moderatorom forum działać. Chcieliście krwi, macie ją ale to nie będzie tylko krew graczy bo wy macie swoje za uszami. Co do wyciągania zdań z kontekstu, to go przytocz, chyba, że też jest niewygodny :D

• 1

stay high

stay high
  • 61 postów

Panaowie ja was próbuję wyprosić i podsuwam serwer

PS.2

Byłbym również wdzięczny, gdyby moderator od razu usuwał komentarze nie wnoszące nic do tematu i warnował osoby, które je napisały.

Czy to nie jest wycięte przypadkiem z całej konwersacji ???

Uważam, że skarga jest bez sensu. Robicie wielką aferę swoją grupka anty adminową i teraz wyciągasz emocjonalne wypowiedzi administratorów. Tak jak pisałem w temacie z którego są wycinki wypowiedzi chciałbym zauważyć, że my staramy się by osoby ze stałych graczy posiadających vipa lub nie, które zachowują się jak bydło (od dłuższego czasu) obrażają innych graczy wypowiadają się w sposób niechlubny  na temat Only dd2, sieci i zwłaszcza administracji zaprzestały tego. Szukacie dziury w całym. Osobiście administrowałem na wielu serwerach i nigdy nie spotkałem się z taką dramaturgią byłych adminów czy stałych graczy.  

Uważam, że niektórzy stali gracze na zbyt wiele sobie pozwalają bo uważają, że jak mają Vipa i rangę stałego gracza to wolno im na więcej. Administracja only dd2 dokłada wszelkich starań by graczom grało się lepiej. Każdy popełnia błędy. Sam pare razy się pomyliłem ale nigdy nikt nie robił takiej dramaturgi. Wydaję mi się, że cała sprawa jest zbyt nadmuchana ponieważ jak widać na załączonym obrazku jest grupa ludzi którzy siedzą i czekają na to ąż któryś admin zwłaszcza opiekun się potknie.

MY NIE DZIAŁAMY NA ZASADZIE CO WOLNO WOJEWODZIE TO NIE TOBIE SMRODZIE. Wbijcie to sobie do głowy i zacznijcie po prostu robić to co do was należy na serwerze czyli GRAĆ. Bez zbędnych komentarzy ubliżań i innych zachowań. Do mnie osobiście nikt nic nie ma, inaczej nie miał do tej pory ale wiem jedno, że obserwuję co się dzieje na serwerze i jakie są relacje między graczami a adminami. Wiem jedno, że częśc stałych graczy dowaliła się do Lulinki i nie może się odczepić. "Chleba naszego powszedniego daj nam dzisiaj i odpuść nam nasze winy jako i my odpuszczamy naszym winowajcom". Przemyślcie te słowa "mordeczki". 

Użytkownik stay high edytował ten post 12 lipiec 2016 - 15:51

• 1

GrejT

GrejT
  • 61 postów

byłeś pierwszym który zatakował w tamtym poście, zamiast to zlać i pozwolić moderatorom forum działać. Chcieliście krwi, macie ją ale to nie będzie tylko krew graczy bo wy macie swoje za uszami. Co do wyciągania zdań z kontekstu, to go przytocz, chyba, że też jest niewygodny :D

W tamtym temacie ja byłem jako oskarżony także mogłem się wypowiadać wg. regulaminu jaki panuje na forum, a ty po raz drugi wskakujesz tam gdzie nie powinieneś boś do tablicy nie został wywołany. Ja nie muszę udowadniać że zdania zostały wyrwane z kontekstu i udowadniać że coś jest niewygodne. Jesteś zwykłym trollem i nie wtrącaj swych 4 liter w dyskusję do której nie zostałeś zaproszony. 

• 0
Dołączona grafika

Ugoroszczak

Ugoroszczak
  • 20 postów

Grejt, czyje się wywołany jako, że obracam się wśród graczy którzy są podobno rakiem serwera ALE piszecie ogólnie o calej grupie, więc tak, czuję się urażony i tak, mam ból d*py, a jak mam ból d*py to będę drążył temat aż przeciwna strona też zostanie pociągnięta za swoje błędy.

PS dalej czekam abyś pokazał kontekst wypowiedzi a, że były emocjonalne? To już nie mój problem :D
Dodatkowo ja trol? Nie znasz mnie, przegraliśmy razem na serwerze około godziny, ci którzy pograli więcej wiedzą, że jestem dokładnym przeciwieństwem trola.

i tak na koniec, Jeśli zaczynacie na kogoś coś pisać, starajcie nie wciągać coraz większej grupy ludzi, pisanie ogólnie o dość sporej grupie może się okazać strzałem w stopę.

Osobiście nic nie mam do lulinki bo wymijaliśmy się na serwerze więc nie wiem jakie było jej zachowanie na serwerze i pod tym względem jestem obojętny bo nic nie widziałem.

Moje osobiste odzczucie jest takie, jest szukanie głów za problemy z serwerem, Lulinke poniosło to fakt. Rozpoczeła się burza i w tej burzy wciągneliście ludzi którzy początkowo z sprawą nie mieli połączenia z sprawą, zdenerwowaliście ich tym, oni przyłączyli się do obrony, zatakowaliście mocniej to i my bronimy się mocniej. Wszystko przez proste nie sprecyzowanie osób których to dotyczy a, że czytają forum? ba! odpowiadają i się bronią? taka naturalna kolej rzeczy.

Użytkownik Ugoroszczak edytował ten post 12 lipiec 2016 - 17:03

• 1

GrejT

GrejT
  • 61 postów

Grejt, czyje się wywołany jako, że obracam się wśród graczy którzy są podobno rakiem serwera ALE piszecie ogólnie o calej grupie, więc tak, czuję się urażony i tak, mam ból d*py, a jak mam ból d*py to będę drążył temat aż przeciwna strona też zostanie pociągnięta za swoje błędy.

PS dalej czekam abyś pokazał kontekst wypowiedzi a, że były emocjonalne? To już nie mój problem :D
Dodatkowo ja trol? Nie znasz mnie, przegraliśmy razem na serwerze około godziny, ci którzy pograli więcej wiedzą, że jestem dokładnym przeciwieństwem trola.

i tak na koniec, Jeśli zaczynacie na kogoś coś pisać, starajcie nie wciągać coraz większej grupy ludzi, pisanie ogólnie o dość sporej grupie może się okazać strzałem w stopę.

Osobiście nic nie mam do lulinki bo wymijaliśmy się na serwerze więc nie wiem jakie było jej zachowanie na serwerze i pod tym względem jestem obojętny bo nic nie widziałem.

Moje osobiste odzczucie jest takie, jest szukanie głów za problemy z serwerem, Lulinke poniosło to fakt. Rozpoczeła się burza i w tej burzy wciągneliście ludzi którzy początkowo z sprawą nie mieli połączenia z sprawą, zdenerwowaliście ich tym, oni przyłączyli się do obrony, zatakowaliście mocniej to i my bronimy się mocniej. Wszystko przez proste nie sprecyzowanie osób których to dotyczy a, że czytają forum? ba! odpowiadają i się bronią? taka naturalna kolej rzeczy.

My nikogo nie wciągaliśmy do tej dyskusji jak i tamtej, sami się powciągaliście jakbyś czytał uważniej i ze zrozumieniem. Nikt ciebie nie zaatakował i nie wspomniał także jeżeli nie jesteś trollem to odpuść i daj się wypowiedzieć ludziom którzy zostali o to poproszeni a nie sam starasz się nakręcać, wyluzuj. Jakbyś wiedział  moje stosunki z większością graczy mam bardzo dobre i potrafimy się dogadać mimo scysji jakie następują na linii administracja - gracze. Fajnie że staracie się "bronić", wy wiecie swoje, my wiemy swoje, wy chcecie prowadzić "bitwę", my chcemy wygrać "wojnę" - zdrowa rywalizacja, czekam tylko na jakieś fakty w których to admini serwera mutują/gagują/banują/kickują za darmo. Wy za to potraficie jebać serwer na lewo i prawo, ubliżać innym, śmiać się z nich, trollować - nie mówię że Ty, ale strona do której przylgnąłeś. 

P.S. dla wielbicieli skrinów:

2lw3skx.jpg

• 0
Dołączona grafika

Lulinka

Lulinka
  • 1133 postów

Demko  do pobrania, tak właśnie prowokuje Wasza "ferajna", mam tutaj na myśli Sareta, Gebelsa (Generała), buźkę (poprzedni nick Troll), Dabowskiego i innych (chodzi o sprawę z Versonem, jak to się na nich uwzięliśmy itp.). Polecam obejrzeć i wyciągnąć wnioski. Do tego notoryczne wydawanie dziwnych dźwięków przez mikrofon. 

Użytkownik Lulinka edytował ten post 12 lipiec 2016 - 18:19

• 2

Ugoroszczak

Ugoroszczak
  • 20 postów

Grejt, nigdzie nie napisałem, że masz złe stosunki z graczami, nawet ze mną nie masz złych :D bo tak naprawdę nie graliśmy ze sobą, JA CHCĘ zwrócić uwagę, że ATAKUJECIE nie tylko osoby które powodują wam problem na serwerze.

Osobiście, tak boli mnie wasze odpisywanie na niektóre skargi i prośby o unban i zachowanie co niektórych adminów(szczególnie nadużywanie mikro)

Swoją drogą brawo dla Lulinki, jednak można napisać dokładnie nicki o kogo chodzi i chyba zrozumiała o co mam ból w tej "bitwie" jak to nazwałeś.

PS Ty to traktujesz jak wojnę, ja jako dyskusję która ma pomóc więc nie dziw się, że stoję na przegranej pozycji :D

• 0

stay high

stay high
  • 61 postów

musiałeś akurat takiego gdzie mam 1 na 4 wiesz co ...

Ból.

Cotidie (12 lipiec 2016 - 18:05):
Zbędny spam, następnym razem będzie warn.

• 0

Navvrot

Navvrot
  • 49 postów

Nie wiem co ten skrin z gameme ma do rzeczy, no ale dobra, niech sobie wisi.

a ty po raz drugi wskakujesz tam gdzie nie powinieneś boś do tablicy nie został wywołany.

Prawda jest taka, że został wywołany więcej razy niż ty. Za każdym razem jak któryś z adminów używał terminu "stali gracze", bo po waszych postach odczuwam wrażenie, że chcecie się pozbyć każdego kto gra dłużej na serwerze niż tydzień.

także mogłem się wypowiadać wg. regulaminu jaki panuje na forum,

Szkoda, że regulaminu serwera nie przestrzegacie tak dobrze jak tego na forum.

Jesteśmy tylko ludźmi, ponoszą nas emocje, mam nadzieję, że była to JEDNORAZOWA sytuacja, więc się nie powtórzy.

A tutaj to już parsknąłem śmiechem. Verson założył temat 2 dni temu. DWA. Skoro admini potrzebują więcej niż dwa dni, żeby opanować emocje to ja podziękuję za takich adminów. Poza tym to nie jest jednorazowa sytuacja, chociażby w skardze wydecha masz kolejny przykład na to, jak admini traktują graczy. Na deser dodam, że admin albert na przestrzeni 3 dni (od kiedy verson napisał temat) napisał 6 postów w owym temacie - W KAŻDYM JEDNYM OBRAZIŁ PRZYNAJMNIEJ JEDNEGO GRACZA. To wg ciebie jest jednorazowa sytuacja?

Nie wiem co chcesz tym ugrać, zdania powyjmowane z kontekstu.

Dlatego m.in. podałem link do całego tematu, chociaż moim zdaniem większość tych cytatów idealnie ukazuje wasz stosunek do mnie, ugusia i nam podobnych (czyt. stałych graczy). Szczególnie cytaty alberta, który przez 4 strony jedyne co robił to nas obrażał, nie podając ANI JEDNEGO SENSOWNEGO ARGUMENTU. Gdzie kara dla niego za takie zachowanie? Jak zamierzacie powiedzieć, że przez 3 dni (niedziela, wczoraj i dziś) pisał pod wpływem emocji, to opluje monitor.

Powtórzę to co pisałem w temacie versona - to WASZA WINA. Wasza wina, że doprowadziliście do takiej sytuacji. Wasza wina, że pozwoliliście "grupie" stałych graczy robić co chcą bez żadnych konsekwencji, a teraz zamiast wykazać chęć naprawy tego błędu, widzę jedynie jak obrażacie nas jako graczy na forum, nie robiąc przy tym nic na serwerze - I TO JEST MERITUM. Zamiast ruszyć tyłki i zrobić porządek jedyne co w tej chwili robicie, to nas obrażacie. Piękny przykład na to, jak powinien działać admin.

Odniosę się również do skrinów z sb:

4. Zakaz reklamowania stron innych sieci / serwerów oraz adresów IP od cs-SopliCa.com (blokada na czat i mikrofon na zawsze).

Dlaczego jeden z graczy dostał bana na ponad 2 miesiące?

9. Zakaz celowego zagłuszania gry (upomnienie, blokada na mikrofon do tygodnia).
10. Zakaz puszczania muzyki oraz innych dźwięków (upomnienie, blokada na mikrofon do tygodnia).

Dlaczego gracze dostawali BANA na godzinę, a jeden z nich NA PONAD SZESNAŚCIE?

Powiem więcej - nie dodawałem kolejnych skrinów z sb, bo mi się po prostu nie chciało - a podobnych banów jest O WIEEEELE WIĘCEJ. Do tego lulinko, jako OP, powinnaś sama pilnować w sb kar, jakie nakładają admini i je modyfikować jeśli przegięli oraz upominać tych, którzy robią to nagminnie. Przynajmniej taki obowiązek mieli poprzedni OP...

Wygląda mi to na pomówienie .... a nie post dorosłej osoby.

Ukazuje wasze błędy jako adminów, które notorycznie popełniacie i sobie z tego nic nie robicie oraz wasz naganny stosunek do graczy - skoro wg ciebie to jest pomówienie, to ja jestem biskupem.

Podsumowując, nie stosujecie się kompletnie do regulaminu, którym się próbujecie bronić na każdym kroku... szkoda słów.

Dalej czekam, aż ktoś z "wyższej półki" odniesie się do skargi.

Ps. Jako, że admin albert za każdym razem obrażał graczy, bez żadnego powodu, do tego nie podając żadnych argumentów odnośnie poprzedniego tematu (link do niego dałem w poprzednim poście) - oczekuję szczególnej kary dla niego.

Użytkownik Navvrot edytował ten post 12 lipiec 2016 - 20:55

• 1

Never11

Never11
  • 178 postów
Tak to nasza wina i w dodatku jeszcze to wina Tuska!!... Ja osobiście mówię po raz pierwszy, ze jeśli chodzi o przestrzeganie regulaminu to go przestrzegam . Także jeśli chodzi o bany. Zawsze i to zawsze przed w wymierzeniem kary upominam gracza i jeśli się nie posłucha to jest tego konsekwencja . Czy my podsuwamy pod siebie regulamin? Gdyby tak było to każdy by zapewne dostawał z d*py bana za nic a tak nie jest. Dlaczego "Zbigniew Stonoga" dostał bana zamiast muta? Tego nie wiem. Myślę że to intuicja. Hmm ale żeby wszczynać awanturę za takie coś? Hahaha podajcie nas na policję za to że dałem Zbyszkowi bana na 1h zamiast muta do tygodnia 😊 Tak na prawdę to grupka graczy próbuje zniszczyć administrację za takie drobnostki... Jak ktoś się nie zgadza z karą to śmiało od tego jest forum i specjalny dział "Skargi na adminiw/graczy". Hmm akurat w tym dziale nie widzę żadnych skarg na adminów ...

Użytkownik Never11 edytował ten post 12 lipiec 2016 - 21:09

• 0
Dołączona grafika

Navvrot

Navvrot
  • 49 postów
Hmm ale żeby wszczynać awanturę za takie coś? Hahaha podajcie nas na policję za to że dałem Zbyszkowi bana na 1h zamiast muta do tygodnia

Odpowiedziałeś na najmniejszą karę, jaką gracz dostał (patrząc po moich skrinach) - no cóż, dobre na początek. Teraz mi wytłumacz pozostałe bany... czekam. Ban na ponad 16h za mikro/czat - nie no, drobnostka (o tym drugim nie wspomnę). Do tego powtórzę (dlaczego ciągle muszę coś powtarzać?), sb SIĘ ROI OD TAKICH DROBNOSTEK, wytłumaczysz mi dlaczego ich aż tyle jest?

Ps. Na koniec bd również wdzięczny jak mi wytłumaczysz, dlaczego albert w temacie versona obraził mnie sześć razy i nie dostał żadnej kary za to (skoro "udało" mu się obrazić mnie sześć razy, to zgaduje, że po pierwszych postach nie dostał żadnego upomnienia, więc po kolejnych pewnie też nie).

Ps. 2.

Hmm akurat w tym dziale nie widzę żadnych skarg na adminów ...

Uwierz mi, gdybym zobaczył notoryczne łamanie regulaminu przez adminów i nadużywanie swojej władzy, to od razu bym to pisał. Pytanie tylko po co? Skarga wydecha pokazuje dobitnie wasze stosunki do skarg: admin, który zamiast sprawdzić czat (po co jest gameme i konsola, skoro nikt z niej nie korzysta?) gracza podejrzanego o obrazy, woli rzucać muty na innego, do tego [email protected] zamiast patrzeć na to, na kogo jest złożona skarga i czego dotyczy, patrzy na tego, kto tę skargę napisał... a cipek dalej nie ma bana za obrazę matki wydecha.

Użytkownik Navvrot edytował ten post 12 lipiec 2016 - 21:44

• 0

GrejT

GrejT
  • 61 postów

tylko to mi przychodzi na myśl żeby odpowiedzieć na Twoje posty:

"Grając tu mamy to czego wy nie znacie - honor 

Dziś Judaszu,wczoraj bracie" 

Opanujcie emocje bo żyłka wam pęknie, same argumenty z d*py, sam określiłeś że jedynym celem jest zmiana administracji serwera, szkoda że nie napisałeś jakie masz pomysły na jego ulepszenie. Ciekawe czy ludzie postronni, gnojeni przez wasze "armatki" podzielają Twoje/Wasze zdanie *

*napisałem twoje/Wasze bo uważam że jesteś jedną z niewielu z tych osób potrafiących skleić sensowne zdanie.

P.S. nam zależy na spokoju, wam na rozwaleniu tego ... nie rozumiem czemu to ma służyć, zamiast prowadzić dialog nad lepszym jutrem sprowadzamy to wszystko na dno, z którego tak łatwo nie jest się odbić. Tak czy inaczej, co nas nie zabije to nas wzmocni.

Użytkownik GrejT edytował ten post 12 lipiec 2016 - 22:12

• 0
Dołączona grafika

Navvrot

Navvrot
  • 49 postów
tylko to mi przychodzi na myśl żeby odpowiedzieć na Twoje posty: "Grając tu mamy to czego wy nie znacie - honor Dziś Judaszu,wczoraj bracie"

Liczyłem, że odpowiesz na pytania, które zadałem, liczyłem również, że lulinka, never lub inni będą sensownie potrafili odpowiedzieć, dlaczego zamiast muta typ dostaje bana na ponad 2 miechy, zamiast tego uciekli po przeczytaniu mojego postu... szkoda.

Emocje ja mam opanowane, to twój OP mówi, że admini piszą pod wpływem emocji i próbuje przekonać, że to się więcej nie powtórzy. Fragmenty pisane z dużej litery miały ukazać wagę problemu, a nie działać jako wykrzyknik.

sam określiłeś że jedynym celem jest zmiana administracji serwera

Gdzie to napisałem? Napisałem, że (zgodnie z regulaminem admina) albert za ciągłe obrazy graczy (w sumie nie tylko on) powinien zostać szczególnie ukarany.

P.S. nam zależy na spokoju, wam na rozwaleniu tego

Zależy mi na tym, żeby administracja działała tak, jak działać powinna. Jeśli dążąc do tego, zostawię za sobą spalone mosty - niech tak będzie.

Mówisz o spokoju... w jakim sensie? Że mam to wszystko rzucić, zostawić całą sprawę, uznać, że to się nigdy nie wydarzyło, bo dzięki temu będziecie mieć spokój? Gdzie tu logika?

zamiast prowadzić dialog nad lepszym jutrem

Wszystkie moje posty, zarówno z tego tematu, jak i z tego: http://cs-soplica.co...64-skargaunban/są próbą prowadzenia z wami dialogu - ukazałem wasze błędy, jednak nie mam mocy, żeby cokolwiek zmienić. Jakbyś dokładnie przeczytał moje posty to wszystko się składa na jedno pytanie - co zamierzacie zrobić w sprawie niestosowania się do regulaminu oraz obrażania mnie i wielu innych graczy, aby na serwerze było lepiej? Prosiłem o sensowne odpowiedzi przez 2 dni, jednak zamiast tego, od wielu z was usłyszałem (przeczytałem) tylko wyzwiska w moją stronę - dlatego się zgłosiłem do "góry".

PS. W poprzednim poście zadałem 3 pytania:

Czy mógłby mi ktoś wytłumaczyć pozostałe 2 bany (ten na 16h i ten na 2 miechy)?

Czy mógłby mi ktoś wytłumaczyć dlaczego na sb jest multum banów nieadekwatnych zarówno do winy, jak i nieprzestrzegających regulaminu serwera?

Na koniec bd również wdzięczny jak mi wytłumaczysz, dlaczego albert w temacie versona obraził mnie sześć razy i nie dostał żadnej kary za to

3 proste pytania - na żadne z nich nie otrzymałem odpowiedzi... mówisz o moim honorze, a twój nie pozwala odpowiedzieć na tak proste pytania?

PS.2 Ciągle czekam, aż ktoś z "góry" zdecyduje czy takie zachowania są odpowiednie dla adminów serwera oraz czy zostaną wyciągnięte z tego konsekwencje.

PS.3 Sorry, jeszcze jedno pytanie zadałem w poprzednim poście: Dlaczego cipek za obrazę matki wydecha nie dostał bana?

Dodałbym od siebie jeszcze jedną kwestię:

Podałem argumenty, dowody, wszystko co niezbędne, aby ukazać niekompetencję większości adminów, a czytając wasze posty doszedłem do wniosku, że macie 4 kontrargumenty:

- coś tam o moich honorze

- że to była jednorazowa sytuacja

- że próbuję wszystko zniszczyć

- że skarga nie ma sensu

Nie no, argumenty pierwsza klasa... a tak na serio:

Nie macie niczego na swoją obronę prawdę mówiąc, nawet na głupie pytania nie umiecie sensownie odpowiedzieć ani ustosunkować się do obraz/banów, za to dalej z uporem maniaka mówicie, że to przeze mnie (i paru innych ludzi) na serwerze jest taka atmosfera, a nie inna.

W sumie to tyle, resztę dopowiedzcie sobie sami.

PS.4 Kurde, zawsze czegoś zapomnę. :(

Nie odpowiem na kolejne posty skierowane do mnie, jeśli nie bd zawierały odpowiedzi na te 4 pytania lub mocnych kontrargumentów - szkoda mojej starej klawiatury na ludzi, którzy jedynie co potrafią napisać, to "skarga nie jest słuszna" albo "próbujesz wszystko zniszczyć".

Użytkownik Navvrot edytował ten post 12 lipiec 2016 - 23:52

• 1

GrejT

GrejT
  • 61 postów

Widzisz, ja odpowiadam Ci ogólnie nie temu że nie chce tylko że nie mogę wypowiadać się za innych. Powiedz wprost, nick admina i jaką wyrządził krzywdę. Wtedy będzie łatwiej się ustosunkować. Ja z góry odpowiem odnośnie versona - dałem mu najpierw gag'a za obrażanie, cięty język, a później bana na 7 za to że pisał na [email protected] niestworzone rzeczy. Został pewnie przedłużony do perma, a to nie za to że ktoś go nie lubi czy chce się na nim wyżyć tylko że nie potrafił wyrazić skruchy i najzwyczajniej w świecie przeprosić. Tym bardziej, że inaczej jest gdy obraża Cię jakaś inna obca Ci osoba a inaczej gdy jest to "kolega" z serwera. Kez'a nie będę komentował, kara adekwatna do tego co pisał, Dusiek świadkiem, nie będę tolerował takich wyzwisk. Nawet nie starał się założyć oddzielnej skargi bo nie miał nic na swoją obronę.

Pozdrawiam

P.S. Proszę o zbanowanie CIPKA za obraze Wydecha
P.S.2. Proszę adminów o nie banowanie sebbka za rzekome czity !

Użytkownik GrejT edytował ten post 13 lipiec 2016 - 06:34

• 0
Dołączona grafika

Never11

Never11
  • 178 postów
Po pierwsze nie uciekam tylko przez burzę nie bylo pradu i nie miałem jak napisać... a odpowiadając na twoje pytania wyżej to już Ci odpowiadam. Co do bana na 16h jestem zdziwiony, może to były nerwy, może coś innego tego nie wiem, jak klik się wypowie to będzie musiał to wytłumaczyć. Co do Alberta to zapewne nikt nie zgłaszał do modow, ze Albert obraża a przecież moderator to też człowiek i nie będzie czytał całego tematu specjalnie aby łapać takie osoby co obrażają itp. Hmm jeśli chodzi o gagi na serwerze to ja daję gagi adekwatne do czynu. Przyklad: Koleś spamuje radiem lub bindami i leci gag. Dlaczego cipek
Po pierwsze nie uciekam tylko przez burzę nie bylo pradu i nie miałem jak napisać... a odpowiadając na twoje pytania wyżej to już Ci odpowiadam. Co do bana na 16h jestem zdziwiony, może to były nerwy, może coś innego tego nie wiem, jak klik się wypowie to będzie musiał to wytłumaczyć. Co do Alberta to zapewne nikt nie zgłaszał do modow, ze Albert obraża a przecież moderator to też człowiek i nie będzie czytał całego tematu specjalnie aby łapać takie osoby co obrażają itp. Hmm jeśli chodzi o gagi na serwerze to ja daję gagi adekwatne do czynu. Przyklad: Koleś spamuje radiem lub bindami i leci gag. Dlaczego cipek nie dostał bana za obraze mamy wydecha? Na to pytanie go nie odpowiem bo nie wiem. Nie powinien nikogo obrażać a co dopiero rodzine gracza...
  • 0
Dołączona grafika

Navvrot

Navvrot
  • 49 postów
a to nie za to że ktoś go nie lubi czy chce się na nim wyżyć tylko że nie potrafił wyrazić skruchy i najzwyczajniej w świecie przeprosić.

To ja w takim razie czekam, aż każdy admin, który w temacie versona obraził mnie lub kogokolwiek, niech niech wyrazi skruchę i najzwyczajniej w świecie przeprosi, z tobą włącznie (za ten **** w krzyż - skoro w poprzednim poście zarzucałeś mi brak honoru, więc te słowa do mnie też były kierowane). A skoro verson i kez dostali karę za obrazy, to oczekuję również kary dla każdego admina, który mnie obraził - albert, ty, stay... wymieniać dalej?

Ponadto, skoro admin działa w taki sposób, że zasługuje na karę (nie wyrażając skruchy i nie przepraszając, nie wspominając o chęci poprawy), to nie jest odpowiednią osobą do pełnienia tej funkcji, więc oczekuję również zdegradowania owych osób ze stanowiska admina.

Jeśli tego nie zrobicie, to dobitnie pokażecie, jaka równość panuje na serwerze - skoro admin może robić co mu się podoba, a graczom chcecie z miejsca permy wstawiać za obrazy.

Potrzeba wam przykładu? Proszę bardzo:

Gdyby sar3t wszedł na serwer i kogoś obraził na czacie, z miejsca dostałby bana (bo jest stałym graczem, to, że go nie lubicie, to inna sprawa).

Gdyby sar3t przed wejściem na serwer zmienił nick, a potem wszedł i kogoś obraził - albo byście przymknęli oko, albo by dostał upomnienie (bo to nowy gracz, wnioskując po nicku).

Gdyby jakiś admin wszedł na serwer i kogoś obraził - nie zrobilibyście nic. Gracze sami by musieli się domagać sprawiedliwości, pisząc skargi na forum.

Gdzie tu sprawiedliwość? Chyba na przejażdżkę z rozsądkiem się wybrała..

P.S. Proszę o zbanowanie CIPKA za obraze Wydecha

W końcu mam wrażenie, że ktoś przeczytał mój post od góry do dołu - jest jakiś postęp.

Co do konkretnych osób:

stay high - ban na 5h za mic/czat, ban na 4h za mic/czat

wybraniec -  ban 30min za respa po czasie, ban na 1 tydzień - powód: "wypierdalanie paki"

klik klak - dla niego to osobną stronę moglibyście zrobić, napiszę jedynie, że zarówno ban na 16h jak i na ponad 2 miechy są od niego

lulinka - perm na mikro - powód: "polish server :* ", perm na mikro za bindy

ANI JEDNA KARA Z POWYŻSZYCH WYMIERZONYCH NIE JEST ZGODNA Z REGULAMINEM.

Dodatkowo (jak widać) bany nie były jednorazowe, (patrząc po sb) były one dawane na przestrzeni dni/tygodni. Ponadto mógłbym wywalić całe strony na każdego z nich oraz dodać co najmniej drugie tyle osób, tylko po co? Wszystko macie w sb: http://www.sourceban...=banlist&page=1

Do tego kara dla każdego admina, który obraził któregokolwiek z graczy w temacie versona: http://cs-soplica.co...64-skargaunban/

Nie bd tutaj pisał o kogo chodzi, wystarczy przeczytać, żeby wiedzieć.

Widzisz, ja odpowiadam Ci ogólnie nie temu że nie chce tylko że nie mogę wypowiadać się za innych.

W takim razie byłbym wdzięczny, gdybyś poprosił swoich kolegów, aby przyszli tutaj i sami się do oskarżeń ustosunkowali - do wszystkich, a nie 2 wybranych.

Lulinko czekam aż się wypowiesz nt. samowolni swojej i swoich podwładnych.

Edit. Dopiero zauważyłem, że odpisałeś never - sorry. Co do samego postu - też nie wiem, też nie znam odpowiedzi na te pytania, dlatego zadałem je wam. Skoro sami nie wiecie, dlaczego takie kary dajecie graczom (lub nie dajecie im wgl) to kto ma to wiedzieć?

Użytkownik Navvrot edytował ten post 13 lipiec 2016 - 09:51

• 0

GrejT

GrejT
  • 61 postów

KLIKKLAK = JA

Ban dostał na 999 minut, w kolejności gag - ban ... zostałby gag jeżeli nie obrażałby opiekuna serwera a wcześniej z niego szydził. Powtórzę raz jeszcze, była rozmowa na ten temat by w skrajnych przypadkach dawać większe kary. Nie ważne czy to nowa czy stara osoba, jak ktoś nie potrafi się zachować to tak się kończy. Mówiłem również o tym, że jakby potrafił przeprosić to zostałby ten ban mu zdjęty za kilka minut, żaden problem, ale wolał siać ferment i wybielać się bez żadnych argumentów popartych faktami.

Powiedz mi navvrot czy obraziłem Cie chociaż raz na serwerze ? czy obraziłem kontrując cały sens "tamtego" tematu ? bo jest różnica powiedzieć że jesteś zjebem, czy tam kurwą na serwerze, a powiedzieć "ch*j WAM W KRZYŻ LUDZIE BEZ HONORU" co odnosiło się do wydarzeń i waszego postępowania, zaznaczając że znów jest to wyrwane z kontekstu całej wypowiedzi, całego "tamtego" tematu.

Czemu wy ciągle widzicie nie swoje błędy ? czemu nie skomentowałeś demka które wrzuciła Lulinka ? jest niewygodne ? czy jak. Chcesz byśmy na każde Twoje pytanie odpowiadali to ustosunkuj się w jakiś sposób do tamtego.

Użytkownik GrejT edytował ten post 13 lipiec 2016 - 10:30

• 0
Dołączona grafika

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

stat4u