deep web news Alphabay Market reviews carding Hansa MarketHansa Market dark net newsdark net buy drugs online Alphabay mirror login dream mirror login bitblendervrfkzr bitcoin mixer bitblender mix bitcoin bitcoin mixer mix bitcoin for free dream market login dream market registration dream market dream market mirror tor web proxy deep dot web bitblendervrfkzr bitcoin mixer bitcoin blender darknet markets dream market hydraruzxpnew4af.onion duck duck go search duckduckgo search

Skocz do zawartości

Sieć Serwerów Counter-Strike cs-SopliCa.com używa plików cookie. Przeczytaj Polityka Prywatności, aby uzyskać więcej informacji.    Rozumiem
Rozumiem
Zdjęcie

Skarga na opiekuna pb.

• Zamknięty Temat jest zamknięty
2 odpowiedzi w tym temacie

Meurian

Meurian

Koszalińska Gwardia!

• 1065 postów

Witam chciałem złożyć skargę maja nawet mnie do tego zachęciła :)jesli uwazasz, ze nislusznie straciles admina zloz na mnie skarge, wyzsi zdecyduja czy dobrze zrobilam.

Otóż chciałem poinformować że został mi odebrany admin bez żadnych dowodów

Meurian- wynoszenie informacji z forum i [email protected] (2 ostrzeżenie) powiedz mi czy ja kiedy kolwiek podawałem informacje na serwerze? 

Meurian- podawanie hasła do kanału administracji na tsie (3 ostrzeżenie) do tego się przyznaje lecz Gorzki poprosił mnie o hasło bo powiedział że zapomniał a wcześniej mu podałaś te hasło :) innym nigdy nie podawałem 

Meurian- kolejny raz wynoszenie informacji z forum (4 ostrzeżenie) nie wiem o co ci tu chodzi. 

0 dowodów po 2. :) 

3 ostrzezenia, znowu wyniosles informacje ja nie bede trzymala takiej papli w administracji

2. Gorzki. juz tutaj tłumaczę gorzki od jakiegoś czasu stara się o admina na pb lecz nie chce składać podania bo on wie że ty go nie przyjmiejsz na to stanowisko pomimo tego bardzo na nie zasługuję :) co skarga bez rozpisky czy co to wszędzie widzę gorzkiego jak rozpisuje demko zgłasza cziterów i nic a wy macie jakąś spine i dlatego go nie przyjmiesz on czeka jedynie jak odejdziesz z tego stanowiska.

Gorzki niestety nie chce mi pomóc ma screeny jak beszczelnie wyzywałaś  SquBany nie mam dowodów na to że go wyzywałaś ale gorzki ma ale nie pomoże mi bo macie spiny jakieś i gadał mi że nie chce miec przerombane może się przekona aby wysłać mi ss lub tutaj :)  

już nie raz mi gadałaś jaka to jest szuja i że kituje ludzi i że nie warto mu wierzyć na serwerze takie info od ciebie dostałem. 

Może Gorzki. zainteresuję się tematem i napisze coś lub inni zobaczymy

Pozdrawiam. :) 

Użytkownik Meurian edytował ten post 22 kwiecień 2016 - 21:13

• 1

Znajdziesz mnie tylko wyłącznie na serwerach cs 1.6 forum oraz ts-soplica.com
Masz sprawę? Pisz pw zawszę pomogę ;)

Pomogłem? Wcisnij zieloną strzałeczkę ;d

sorry

sorry
  • 465 postów

Nic nie rozumiem z tego co piszesz xd.

Ale jeżeli [email protected] uważa,że nie chce Cie w swojej administracji i nie widzi sensu i korzyści z współpracą z danym adminem to jest oczywiste,że się go pozbywa.Dla mnie skarga niesł[email protected] serwera wybiera sobie administracje po przez nawet ostateczne akceptowanie podań jak również przez selekcjonowanie administracji.

• 2

Shot through the heart and you're to blame,you give love a bad name,bad name. ! 

Direxx

Direxx

King! #01

• 1116 postów

Witam.

Opiekun ma decydujące prawo i może zabrać admina każdemu kto złamie w jakikolwiek sposób regulamin serwera sieci itp. Opiekunka widocznie stwierdziła że nie nadajesz się na stanowisko admina i Ci go poprostu zabrała, wszystko zostało zrobione zgodnie z regulaminem.

Skarga jest niesłuszna 

• 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

stat4u