deep web news Alphabay Market reviews carding Hansa MarketHansa Market dark net newsdark net buy drugs online Alphabay mirror login dream mirror login bitblendervrfkzr bitcoin mixer bitblender mix bitcoin bitcoin mixer mix bitcoin for free dream market login dream market registration dream market dream market mirror tor web proxy deep dot web bitblendervrfkzr bitcoin mixer bitcoin blender darknet markets dream market hydraruzxpnew4af.onion duck duck go search duckduckgo search

Skocz do zawartości

Sieć Serwerów Counter-Strike cs-SopliCa.com używa plików cookie. Przeczytaj Polityka Prywatności, aby uzyskać więcej informacji.    Rozumiem
Rozumiem
Zdjęcie

Korzyści dla adminów, czyli nowy system dla serwerów CS:GO

korzysci adminic cs go system serwery soplica

• Zamknięty Temat jest zamknięty
53 odpowiedzi w tym temacie

sQubany`

sQubany`

Im kto wyższy, tym łatwiej i niżej spaść może.

• 4966 postów

System opisany w tym temacie wchodzi w życie w poniedziałek 11 kwietnia na każdym serwerze CS:GO.

• 0

Jack of Blade

Jack of Blade

Lenistwo to mój ulubiony grzech.

• 970 postów

Sorki jeżeli już było taki pytanie

Ale czy np. program lojalnościowy taki jaki jest na DR (że po 4 miesiącach adminowania, admin jest za free) będzie nie ważny?

• 0

yEtGa1d.jpg

He is true

He is true

Skok adrenaliny ? Przemycam prawdę sprawnie jak winyl.

• 2375 postów

Odpowiadałem już na to pytanie w tym temacie.

570946914e588.jpg

Bany na stałe będą dostępne dla Starszych adminów w zwyż.

Sugerowalem się jednak tabelka, na której ta opcja jest na czerwono, a nie na zielono.

Tak czy inaczej odpowiedź jest satysfakcjonująca.

W takim razie mam inne pytanie.

Czym mają służyć tagi dla Administratorów z poszczególnych serwerów ?
Będzie powszechne milczenie owiec.
Gdy jest Administrator świętych nie będzie brakować, gdy wyjdzie to część osobom zacznie odpierdalać.
Nie sztuką jest zachowywanie się z kulturą przy adminie.
Cwaniaków nie brakuje, tylko głupi wtedy będzie robić dym.
Więc wydaje mi się, że robienie z administracji takich rozpoznawalnych gwiazdeczek nie jest dobre.
Nie powinno się ludzi straszyć tagiem adminowskim, lecz być po prostu zwykłym graczem.
Czyż w innym wypadku skuteczność Adminów aby nie spadnie ?

Użytkownik He is true edytował ten post 09 kwiecień 2016 - 20:47

• 0

Czas,to bezlitosny sędzia.I kim byś nie był,ile byś nie miał nie ma znaczenia.

Wytropi cię, by wręczyć ci bilet milczenia
Dołączona grafika  Dołączona grafika                      

VISCA EL BARCA & Wiara w Boga 

STOP ISLAMIZACJI !

Lost

Lost

#dobra_zmiana

• 8136 postów

Tabelka jest aktualna z tym co jest obecnie.

Argument o milczeniu nie ma oparcia - tam nie ma tagów w tabelce, aby gracz miał stały podgląd kto jest adminem, a kto nie. Poleganie na samym czacie jest naprawdę duuużym ryzykiem.

Admin powinien być w jakimś stopniu rozpoznawalny, w końcu dla wielu osób jest to wzór do naśladowania. Wiele osób też będzie te wyróżnienie zachęcało do złożenia aplikacji.

• 0

Jeżeli spodobał Ci się mój post lub po prostu Ci pomogłem - daj mi strzałkę w górę. (rep_up.png znajduje się po dolnej, prawej stronie mojego postu)

Screen-shot-2013-04-23-at-8.00.17-PM.png

Puma aKa Kroffka

Puma aKa Kroffka

B.S.N.T

• 3413 postów

zyli w tym momencie jeżeli ktoś nie ma wieku np. 16 i jest juniorem (a ma 14) to automatycznie traci rangę tak?

Z tego co pamiętam to pisał wcześniej że jeśli nie ma się wieku ale ma się już rangę, to nie ma to znaczenia i jest jak było :) 

• 0

6Pt373f.png

agnieszka.

agnieszka.
  • 206 postów

A ja mam inne pytanie...

Planujecie tą "okazję" wprowadzić na 1.6? 

• 0

Loke23

Loke23
  • 18 postów

Wszystkie zmiany na serverze mi się bardzo podobają. Trzymam za was kciuki i oby tak dalej :)

• 0

Navvrot

Navvrot
  • 50 postów

Z jednej strony pozbycie się nieaktywnych adminów, a z drugiej również aktywnych. Nie ukrywajmy, że niektórzy składali podanie z myślą: "ach, tą dyche jeden jedyny raz wydam i basta", a teraz się to zmienia, co niektórym może nie odpowiadać (wystarczy spojrzeć kilka postów wyżej i nie mam tu na myśli ceny tylko sam fakt płacenia). To po pierwsze, secundo - mam nadzieję, że sprawa perm banów będzie szybko załatwiona (czyt. nie będziemy czekali do kolejnych świąt :D ). I ostatnie pytanie: cały system wchodzi jutro, czyli praktycznie w środku kwietnia i tu pytanie: tą składkę na kwiecień też trzeba dać czy od maja dopiero?

Ps. A co do samego pomysłu - wyjdzie w praniu, mam nadzieję, na lepsze niż to co było. :)

Użytkownik Navvrot edytował ten post 10 kwiecień 2016 - 21:49

• 0

Lost

Lost

#dobra_zmiana

• 8136 postów

lanujecie tą "okazję" wprowadzić na 1.6? 

Nie, tam nie ingerujemy.

I ostatnie pytanie: cały system wchodzi jutro, czyli praktycznie w środku kwietnia i tu pytanie: tą składkę na kwiecień też trzeba dać czy od maja dopiero?

Opiekun ustali jeden dzień, od którego wszyscy którzy posiadali darmowego admina będą musieli uregulować składkę.  Mamy 11 kwiecień, do 1 maja jest sporo czasu, ale jest to ostateczny termin regulacji.

• 0

Jeżeli spodobał Ci się mój post lub po prostu Ci pomogłem - daj mi strzałkę w górę. (rep_up.png znajduje się po dolnej, prawej stronie mojego postu)

Lord Baelish

Lord Baelish
  • 333 postów

Brawo ty Lost, z tymi ograniczeniami na młodszym adminie to strzał w 10 wreszcie nie będzie banów ze względu a zły humor admina, aż chyba sam podanie o admina napiszę :) (ale z tym poczekam do 16 ^_^ )

• 0
"Chaos isn't a pit. Chaos is a ladder. Many who try to climb it fail and never get to try again. The fall breaks them. And some, are given a chance to climb. They refuse, they cling to the realm, or the gods, or love. Illusions. Only the ladder is real. The climb is all there is." ~Lord Petyr Baelish.

Shueels

Shueels
  • 3 postów

W sumie mi się ten pomysł podoba 

• 0

yyyMichal

yyyMichal
  • 18 postów

Komu kod sie podaje na admina ?? i na ile dni on jest ?? 

• 0

DawidNotEasy

DawidNotEasy
  • 247 postów

Bardzo fajny pomysł :)

• 0

Dołączona grafika

Lost

Lost

#dobra_zmiana

• 8136 postów

Komu kod sie podaje na admina ?? i na ile dni on jest ?? 

Jak będziesz adminem, to się tego dowiesz.

Temat uważam za wyczerpany. Zamykam. 

• 0

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: korzysci, adminic, cs, go, system, serwery, soplica

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych

stat4u