deep web news Alphabay Market reviews carding Hansa MarketHansa Market dark net newsdark net buy drugs online Alphabay mirror login dream mirror login bitblendervrfkzr bitcoin mixer bitblender mix bitcoin bitcoin mixer mix bitcoin for free dream market login dream market registration dream market dream market mirror tor web proxy deep dot web bitblendervrfkzr bitcoin mixer bitcoin blender darknet markets dream market hydraruzxpnew4af.onion duck duck go search duckduckgo search

Skocz do zawartości

Sieć Serwerów Counter-Strike cs-SopliCa.com używa plików cookie. Przeczytaj Polityka Prywatności, aby uzyskać więcej informacji.    Rozumiem
Rozumiem
Zdjęcie

Skarga na Tbk "opiekuna" serwera 1vs1

• Zamknięty Temat jest zamknięty
10 odpowiedzi w tym temacie

ROBBVANZi

ROBBVANZi
  • 2 postów

Zażalenie/ Skarga

Bydgoszcz, dnia 8/9 marca 2016r.

Witam serdecznie.                                                                                                                                                     

Chciałbym złożyć skargę na opiekuna serwera 1vs1 o nicku Tbk.

Prosiłbym o nałożenie należytej kary za nadużywanie praw i nad interpretowania zachowania na serwerze przez użytkowników.

Sprawa wyglądała tak, jak co dzień podczas przysłowiowego "kropienia headów" na serwerze 1vs1,
rozmawiamy sobie na różne tematy społeczne m.in praca, historia eSportu, sport, nowinki techniczne czy też omawiamy  historie związane z Polska i resztą świata.

Nagle wchodzi Tbk, który nie wspomnę pojawia się raz na ruski rok i praktycznie nikt go nie zna, ani on graczy

(nie rozumiem jak może taki człowiek uważać się za opiekuna serwera jeżeli nie zna osób i ich zwyczajów które bywają na serwerze, dla mnie osoba posiadająca taka rangę powinna włączać się, działać, pytać co zrobić żeby graczom egzystowało się lepiej w tym sektorze serwera.) i dostaje mute.

Hmmm wszystko ok, gdybym nadużywał mikro, powodując dyskomfort graczom i oni przez to czuli by się z tym źle, że ciągle nawijam. 

Lecz sprawa wygląda tak, że to nasz tzw. zwyczaj serwerowy gdy gramy to rozmawiamy wspólnie by umilić czas i nie popaść w monotonnie czy też nudę.
Tbk okazał w tym momencie gdy wypowiadałem się na dany temat mutując mnie swoją niewiedzą  i kompletnym brakiem uszanowania panujących zasad na serwerze. Rozumiem gdyby on był jeszcze stałym towarzyszem serwera, gdyby robił coś by poprawić sytuacje serwera 1vs1. 
Ale on zbytnio się tym nie interesuje, taka prawda nie raz na serwerze upominali go by wrzucił nowe mapy, by zrobił coś by na tym serwerze nie wiało nudą by ludzie czuli się tutaj wyjątkowo. Nic w tym kierunku nie poczynił.

Nawet ja ostatnio zebrałem się i napisałem mu w propozycjach referat co mógłby zrobić by lepiej egzystowało się osobą na serwerze

[http://cs-soplica.co...-robbvanziego/].

Ale odpisał zdawkowo, zlał to konkretnie, tłumacząc się przy jednej z propozycji brakiem dostępu do serwera testowego...  Można śmiało sprawdzić w dziale propozycje na forum 1vs1 serwera. 

Najlepsze w tym jest to, że mimo krytyki od graczy, głośnych zapytań z jakiej racji mnie zmutował, czy wszystko z nim w porządku i mojego osobistego pytania "Człowieku czemu to zrobiłeś, czy wszystko ok ?"  dostałem kicka z odpowiedzią " za dyskutowanie odnośnie decyzji admina" coś w tym stylu... ręce mi opadły. 
Ten chłopak nawet  nie dał mi ostrzeżenia, że niby nadużywam mikrofon i nie zapytał się czemu rozmawiamy tylko wszedł zmutował mnie, zauważył że wszystkim to się nie spodobało co zrobił, kicknał mnie po czym uciekł z serwera jak zauważyłem na podglądzie... pojawił się na 5 min... gdzie wchodzi praktycznie raz na ruski rok tak jak mówiłem... zaburzył nasze społeczeństwo i uciekł. Nie wiem co nim kierowało czy chęć pokazania swojej "siły" czy okazanie swojej totalnej nie kompetencji ? to już on tylko wie. 

Nie dość, że nic nie wnosi w życie tego serwera, to jeszcze psuje świetną atmosferę panującą na nim którą wykreowaliśmy my... gracze.
Każdy admin który był podczas naszych pogaduch albo włączał się albo przysłuchiwał twórczym rozmowom.
Tłumaczył się, że regulamin zabrania rozmów, toć to chore jest... gdyby nie nasze kreowanie rozmów i zacieśnianie więzy między graczami nie było by tego unikalnego klimatu który przyciąga różne osoby do posłuchania, wypowiedzenia się i postrzelania przy okazji.

Serwer 1vs1 charakteryzuje się tym, że tam faktycznie nasłuchiwanie nie jest potrzebne dlatego spokojnie możemy prowadzić te twórcze rozmowy. Gdyby nie typ tego serwera nigdy bym nie namawiał do rozmów, bo zdawał bym sobie sprawę, że to zakłóca porządek rozgrywki. Lecz w tym przypadku, szkolimy refleks i celność  gdzie słuch nie jest potrzebny, a ten czas właśnie dlatego uważam że można zająć jakże fajnymi i na poziomie rozmowami. 

Tyle świetnych osób z dużą wiedzą przebywa na tym serwerze, z którymi  warto wymienić się poglądami na różne tematy. Szczerze? to właśnie to przyciąga mnie na ten serwer, że można sobie porozmawiać i do tego postrzelać jest to coś wspaniałego. Myślę że wiele osób ma tak samo, logując się na Soplicowską Arenkę. I nie pozwolę by zniszczyła to osoba która nie ma kompletnie pojęcia na temat, społeczeństwa które tak cudownie kwitnie na naszym serwerze 1vs1.

Proszę podjąć czynności wobec tego "opiekuna". Zależy mi na chociażby na zakazie rujnowania atmosfery i zgrania naszych ludzi na serwerze przez tego człowieka.

Pozdrawiam serdecznie
ROBBVANZi

Użytkownik ROBBVANZi edytował ten post 09 marzec 2016 - 00:21

• 11

JanuszBiznesu

JanuszBiznesu
  • 2 postów

Popieram ROBBVANZiego w 100% . Ponieważ byłem tego świadkiem i to nie było coś dobrego ... bo w czasie rozmów na serwerze było po prostu przyjemnie  nie było nudno .. no aż sie chciało grać przez długi czas nawet dla samych rozmów ale jak to powiedział tbk "Możecie iść na ts " ale ja sie pytam czemu ? komunikator jest od dawania info na 1vs 1 ? nie  . Można powiedzieć  ej ale może to utrudniało graczom serwera grę np nie mogli się skupić ,... lecz moje zdanie jest takie że jak by komuś to przeszkadzało to może zawsze sobie zmutować taką osobę która rozmawia . Ale też mnie to zdziwiło że wchodzi opiekun serwera  i nic hahahah a wchodzi taki ROBBVANZi i zaczyna się rozmowa i przyjemność z gry na serwerze .... Ja sądzę że opiekun serwera powinien się cieszyć że na serwerze jest ktoś taki kto ożywi ten serwer .. że ludzie się zaczną otwierać brać udział w rozmowach na różne tematy . Dodam też że jak ROBBVANZi został zmutowany to w czasie paru minut serwer jakby umarł .... to nie było dobre bo ja w tej chwili straciłem chęć do grania . Ja z swojej strony proszę tylko o to żebyście przemyśleli  (Kieruję to do w stronę kogoś nad TBk ) np zmianę opiekuna lub przynajmniej pouczenie go ..... Mam nadzieje że ta skarga zostanie pozytywnie rozpatrzona ponieważ to zachowanie nie było dobre  no może pokazał swoją władze ale co mu to dało ?? PS. Tak trochę jak za czasów gdy była milicja .. za dużo mówisz  to zabieramy ci do tego prawo :P 

• 1

TBk

TBk
  • 427 postów
Nawet nie będę czytał drugiego posta, bo jest to stratą czasu.

Zapraszam do zapoznania się z regulaminem serwera. Można też sprawdzić mój chat log, w którym to wg gracza "daję mute za rozmawianie". Demko jest do pobrania na gotv bez problemu. Zapraszam :)

Nikt nie będzie mi mówił, ile i kiedy mam grać. Pracuję, wstaje o 4, nie mam obowiązku ciągłego grania.
Co do mojej aktywności - dla twojej informacji - jestem co dzień na serwerze.

Użytkownik TBk edytował ten post 09 marzec 2016 - 04:21

• 0

PaSio

PaSio
  • 1 postów

W 100% zgadzam sie i popieram ROBBVANZiego. Podpisuje sie pod tym co koledzy wyzej juz napisali - a to tylko dlatego , ze milo sie go sluchalo i ciekawe tematy zostaly podjete ( wspolnie z innymi graczami ). Aczkolwiek tez pracuje i zajmuje sie dziecmi, to znajduje czas na granie. Regulamin , regulaminem natomiast wieszosc graczy chciala z nim dyskutowac lub sluchac.

Użytkownik PaSio edytował ten post 09 marzec 2016 - 04:49

• 2

JanuszBiznesu

JanuszBiznesu
  • 2 postów

Nawet nie będę czytał drugiego posta, bo jest to stratą czasu.

Zapraszam do zapoznania się z regulaminem serwera. Można też sprawdzić mój chat log, w którym to wg gracza "daję mute za rozmawianie". Demko jest do pobrania na gotv bez problemu. Zapraszam :)

Nikt nie będzie mi mówił, ile i kiedy mam grać. Pracuję, wstaje o 4, nie mam obowiązku ciągłego grania.
Co do mojej aktywności - dla twojej informacji - jestem co dzień na serwerze.

"Nawet nie będę czytał drugiego posta, bo jest to stratą czasu." Bardzo miło że interesuję cię zdanie gracza serwera na którym jesteś opiekunem . I chciałem dodać że nie jesteś jedyny który pracuje ..  lecz jak masz taką range jak opiekun serwera to chyba masz jakieś zobowiązania tak mi się chyba wydaje .... i ten serwer jest chyba żeby ludzie dobrze się na nim czuli i tak było  gdy toczyła się rozmowa a raczej otwarta dyskusja którą przerwałeś ... :/

• 1

BulleTweenty

BulleTweenty
  • 711 postów
Witam.
Ja natomiast popieram dzialanie tbk :) Dlaczego? Serwer 1vs1 służy tak jak wyżej wspomniano do cwiczenia refleksu i celności. Serwer to nie jest komunikator, czasem jak sie wejdzie na serwer to strzałów nawet nie słychać, bo 3 osoby naraz dyskutują o jakis pierdołach. Ja natomiast chce cwiczyc refleks i celność , ale potrzebuje też skupienia , a nie 9ciu graczy ,ktorzy nadają o d*pie maryny i o kotletach z obiadu. Chciałbym tez słyszeć przeciwnika z areny na której walcze, a nie was. Według mnie skarga niesłuszna, rozmawiac można , ale z umiarem , a nie non stop ktoś trzyma gadanie ;)

Pozdrawiam.

Użytkownik BulleTweenty edytował ten post 09 marzec 2016 - 15:30

• 0

Porshe911

Porshe911
  • 155 postów

Podpisuje sie rekami i nogami i podzielam zdanie ROBBVANZi.

Serwer 1vs1 służy tak jak wyżej wspomniano do cwiczenia refleksu i celności.

JanuszBiznesu dobrze zaznaczył, ze jeśli komuś to nie pasuje, a takie osoby występują rzadko, mogą takiego gracza z mutować dosłownie kilkoma kliknięciami. To jakiś problem? Skoro 90% serwera godzi się na to, a 10 procentom to nie odpowiada to kto powinien się uciszyć?

ROBBVANZi jest chyba najbardziej pozytywna strona tego serwera i karanie go w taki sposób mija się z celem.

TBk nie mi oceniać wypełnianie twoich obowiązków, ale w mojej subiektywnej to nie zajmujesz się nim wcale. Serwer nie oferuje nic ciekawego w porównaniu do konkurencji, a ludzi którzy trzymają ten serwer do kupy próbujesz uciszyć. Nie wiem co o tym myśleć, ale wiem, ze jest sporo ludzi, którzy wypełniali by te obowiązki dużo lepiej.

• 0

TBk

TBk
  • 427 postów

A więc wróciłem do domku i mogę swobodnie wypowiedzieć się na klawiaturce.

No to tak:

1. https://i.gyazo.com/...2a0dee12a64.png

2. https://i.gyazo.com/...c96e5836cb9.png

3. Tematy o "ufo" możesz poruszać sobie na komunikatorach tekstowych lub głosowych, nie na serwerze. Nie wszyscy mają chęć do wysłuchiwania twoich, że tak to ujmę "pierdu pierdu".

4. Na naszym serwerze grają nie tylko Polacy, ale także gracze zagraniczni. Nie mają ochoty na słuchanie takiego "pipczenia", gdzie twoja buźka się nie zamyka ani na chwilę - grzeczniej nie potrafię.

5. Na serwerze jestem co dzień, na forum obowiązki wypełniam należycie - pokaż mi w jakim aspekcie "nie zajmuję się serwerem" - do każdego, kto uważa, że tak jest.

6. GL&HF, dzięki BulleTweenty, jedyny sensowny post w tym temacie. A tymczasem idę zjeść obiadek gajs, bo niestety stekiem bzdur się nie najem :/

A nie! Sory, zapomniałbym na śmierć...

https://i.gyazo.com/...457ff910cbc.png

Gdzie tu niby napisałem, że mute masz za "rozmawianie"? Mute dostałeś za nadużywanie mikrofonu, co jest wyraźnie zaznaczone w powodzie mute'a. Dyskutowałeś odnośnie mute za co otrzymałeś kicka. Wyobraź sobie, że powody nie są wpisywane na "odpier...". :) A i proponuję pobranie dema z tej godziny (screen). Wtedy śmiało możecie mnie degradować haha...

Jeszcze znalazłem taki hit! https://i.gyazo.com/...f9f62a3dad5.png

Masz czelność pisać skargę za mute na 15 minut? Mogłem dać na miesiąc, sory, nie pomyślałem. Następnym razem SŁYSZYMY się po miesiącu ^.^

No to byłoby na tyle. Mogę już spokojnie jeść. Już nie wypowiadam się w tym temacie. Czekam na reakcję ze strony wyższej administracji.

Użytkownik TBk edytował ten post 09 marzec 2016 - 16:14

• 3

Mistrz Szeptow

Mistrz Szeptow
  • 183 postów

A więc wróciłem do domku i mogę swobodnie wypowiedzieć się na klawiaturce.

No to tak:
1. https://i.gyazo.com/...2a0dee12a64.png
2. https://i.gyazo.com/...c96e5836cb9.png
3. Tematy o "ufo" możesz poruszać sobie na komunikatorach tekstowych lub głosowych, nie na serwerze. Nie wszyscy mają chęć do wysłuchiwania twoich, że tak to ujmę "pierdu pierdu".
4. Na naszym serwerze grają nie tylko Polacy, ale także gracze zagraniczni. Nie mają ochoty na słuchanie takiego "pipczenia", gdzie twoja buźka się nie zamyka ani na chwilę - grzeczniej nie potrafię.
5. Na serwerze jestem co dzień, na forum obowiązki wypełniam należycie - pokaż mi w jakim aspekcie "nie zajmuję się serwerem" - do każdego, kto uważa, że tak jest.
6. GL&HF, dzięki BulleTweenty, jedyny sensowny post w tym temacie. A tymczasem idę zjeść obiadek gajs, bo niestety stekiem bzdur się nie najem :/

A nie! Sory, zapomniałbym na śmierć...

https://i.gyazo.com/...457ff910cbc.png

Gdzie tu niby napisałem, że mute masz za "rozmawianie"? Mute dostałeś za nadużywanie mikrofonu, co jest wyraźnie zaznaczone w powodzie mute'a. Dyskutowałeś odnośnie mute za co otrzymałeś kicka. Wyobraź sobie, że powody nie są wpisywane na "odpier...". :) A i proponuję pobranie dema z tej godziny (screen). Wtedy śmiało możecie mnie degradować haha...

Jeszcze znalazłem taki hit! https://i.gyazo.com/...f9f62a3dad5.png
Masz czelność pisać skargę za mute na 15 minut? Mogłem dać na miesiąc, sory, nie pomyślałem. Następnym razem SŁYSZYMY się po miesiącu ^.^

No to byłoby na tyle. Mogę już spokojnie jeść. Już nie wypowiadam się w tym temacie. Czekam na reakcję ze strony wyższej administracji.

Cytując bodajże saygona można odwołać się od wszystkiego czy to mute czy kick.
  • 1

1245127_1002.png

Jeśli moja rada okazała się pomocna to nie ma za co :)

LySy1337

LySy1337
  • 17 postów

Z tego co tu czytam to regulamin jest jasny. Nie wiem jak często TBk jest na serwerze bo jestem tu od nie dawna ale wychodzi na to, że osoby które nie znają regulaminu mają tutaj najwięcej do zarzucenia. Również nie cierpię jak ktoś na tego typu serwerach za dużo pitoli, że tak powiem zamiast skupić się na grze. Jak dla mnie to skarga nie słuszna! Pozdrawiam! 

• 1

Lost

Lost

#dobra_zmiana

• 8096 postów

A więc wróciłem do domku i mogę swobodnie wypowiedzieć się na klawiaturce.   No to tak: 1. https://i.gyazo.com/...2a0dee12a64.png 2. https://i.gyazo.com/...c96e5836cb9.png 3. Tematy o "ufo" możesz poruszać sobie na komunikatorach tekstowych lub głosowych, nie na serwerze. Nie wszyscy mają chęć do wysłuchiwania twoich, że tak to ujmę "pierdu pierdu". 4. Na naszym serwerze grają nie tylko Polacy, ale także gracze zagraniczni. Nie mają ochoty na słuchanie takiego "pipczenia", gdzie twoja buźka się nie zamyka ani na chwilę - grzeczniej nie potrafię. 5. Na serwerze jestem co dzień, na forum obowiązki wypełniam należycie - pokaż mi w jakim aspekcie "nie zajmuję się serwerem" - do każdego, kto uważa, że tak jest. 6. GL&HF, dzięki BulleTweenty, jedyny sensowny post w tym temacie. A tymczasem idę zjeść obiadek gajs, bo niestety stekiem bzdur się nie najem :/

Każdy kto mnie zna, wie, że jestem zwolennikiem budowania atmosfery na serwerach. Jestem zszokowany tym co mówisz, takie podejście jest absolutnie niedopuszczalne.

Jest różnica pomiędzy nadużywaniem mikrofonu, a normalnymi rozmowami graczy. Jeśli ktoś rozmawia po 10-15 sekundach rundy, a więc kiedy jest po większości pojedynków, nikt nie ma prawa zabronić komuś się odzywać. Większość osób lubi zająć sobie czas oprócz grą, rozmową. Ci, którym to przeszkadza są w mniejszości i mogą użyć opcji mute czy wyłączyć wszystkim mikrofony. To co nas odróżnia od innych serwerów, to jak słusznie autor tematu zauważył - to fajna atmosfera, która właśnie jest budowana między innymi dzięki nawiązywaniu kontaktów z innymi graczami. Jest setki innych aren, setki innych serwerów VALVE, gdzie można sobie postrzelać i poćwiczyć, ale dobrze jest, jak coś oprócz tego przyciąga gracza na konkretny serwer. Serwer z grobową ciszą nie ma klimatu, jest bezpłciowy. Wiele osób szuka wląśnie takich serwerów, gdzie można porozmawiać z innymi ludźmi i jeszcze bardziej uprzyjemnić sobie grę.

Argument o graczach z zagranicy? Nie mój drogi, to jest polski serwer i priorytetem są gracze z Polski. Nie bez powodu ma przedrostek [PL] w nazwie. 

Skarga jest jak najbardziej słuszna, ale nie biorę tej konkretnej sytuacji na serwerze pod uwagę, tylko wypowiedzi danych stron na forum. Nie wyobrażam sobie dalej współpracy z osobą, której stanowiska tak bardzo odbiegają od priorytetów naszej sieci. I każdy Opiekun, który wprowadza tego typu zasady, powinien zrezygnować ze stanowiska. Nie da się stworzyć dobrego serwera, bez budowania atmosfery. 

Niestety, nie widzę innego wyjścia jak zdegradowanie obecnego Opiekuna. Dodatkowo, Twoje podejście jest aroganckie i lekceważące innych, co widać po wypowiedziach. Zero powagi, a co dopiero pokory.

Edit: To była jednak dobra decyzja, jeśli ktokolwiek mial watpliwosci:

56e0a7b011232.png

• 21

Jeżeli spodobał Ci się mój post lub po prostu Ci pomogłem - daj mi strzałkę w górę. (rep_up.png znajduje się po dolnej, prawej stronie mojego postu)

Screen-shot-2013-04-23-at-8.00.17-PM.png

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

stat4u