deep web news Alphabay Market reviews carding Hansa MarketHansa Market dark net newsdark net buy drugs online Alphabay mirror login dream mirror login bitblendervrfkzr bitcoin mixer bitblender mix bitcoin bitcoin mixer mix bitcoin for free dream market login dream market registration dream market dream market mirror tor web proxy deep dot web bitblendervrfkzr bitcoin mixer bitcoin blender darknet markets dream market hydraruzxpnew4af.onion duck duck go search duckduckgo search

Skocz do zawartości

Sieć Serwerów Counter-Strike cs-SopliCa.com używa plików cookie. Przeczytaj Polityka Prywatności, aby uzyskać więcej informacji.    Rozumiem
Rozumiem
Zdjęcie

#3 Wywiad z suką - Oks

oks

• Zamknięty Temat jest zamknięty
40 odpowiedzi w tym temacie

Mr.Star

Mr.Star
  • 274 postów
Witajcie ponownie drodzy Soplicowicze!!
W ten sobotni wieczór chciałbym przedstawić wam wywiad z
"suką" - Oks

Zapraszam do lektury.

Witaj Oks! Czy zechcesz udzielić wywiadu dla Soplicy?

Cześć Kuba, mogę :-)

Czy zechciałbyś na samym początku powiedzieć Nam coś o sobie?

Hmm, słabo mi wychodzi mówienie o sobie, ale spróbujemy. Mam na imię Michał, nie dawno skończyłem 22 lata i jestem studencikiem.

Studencikiem powiadasz? A co takiego studiujesz?

Informatyke i troche matematyke xD

Czyli rozumiem, że wiążesz swoją przyszłość z informatyką?

Chciałbym połączyć te dwa kierunki i zająć się edukacja informatyczna, a jak nic z tego nie wyjdzie, to będę irytować dzieci w szkole.

Rozumiem. To w takim razie powiedz Nam, czym lubisz się zajmować w wolnych chwilach?

Nie mam zbyt wiele wolnego czasu, ale jak już coś się znajdzie to spędzam go na graniu w gry albo czytaniu książek. Bardzo lubię chodzić do kina albo na jakąś dobrą "kawę".

Czyli z czasem jak to na studiach informatycznych. Jaki gatunek literacki jest twoim ulubionym?

Najbardziej lubię powieści lub odpowiadania o charakterze fantasy. Kiedyś miałem faze na erotyki, kto wie, może czas do tego wrócić.

Czy uważasz że sztuka czytania w dzisiejszych czasach zanika? Coraz mniej młodzieży sięga po książki, nie mówiąc już o lekturach szkolnych.

To smutne, ale wydaje mi się, że niewiele można z tym zrobić. Dzieciaki zasypywane są możliwościami rozrywkowymi, książka przy nich wydaje się być mało atrakcyjna.. Ale to tylko pozory, ktos raz sie przekona do czytania, zazwyczaj szybko nie odpuszcza

Przejdźmy do ostatniego pytania z serii "prywatnych". Czy posiadasz kobiętę swojego życia? Czy wciąż szukasz?

A może ja szukam chłopaka? xD Widzę tost coraz mocniej atakuje pisowskim lobby xD. A tak na serio to przeżyłem już w swoim życiu miłość i wystarczy. Jeszcze nie jestem gotowy na stały związek.

Rozumiem. Jak trafiłeś na sieć serwerów Soplica i kiedy to było?

Bardzo dawno, na forum zarejestrowałem się pod koniec 2010 roku i wtedy grałem na surfie 1.6 Szukałem surf + dm i jakoś trafiłem na Soplice. Jako, ze serwer mi się podobał, a zwłaszcza ludzie którzy na tym grali, to zostałem na dłużej.

Jak to się stało, że zaszedłeś aż na tak wysoką pozycję na sieci?

Nie jestem w stanie dokładnie tego wyjaśnić, bo działo się to dość szybko. Moja pierwsza dość istotna ranga był opiekun surfa, nie bylem jakoś super wyróżniającym się opiekunem, robiłem swoje i tyle, jednak miałem trochę większe umiejętności informatyczne niż reszta ludzi na tej randze. Wyszło to, jak napisałem Formie, ze Pawełek ustawił takie same hasła do bazy dla wszystkich amxbansow. Wtedy skupiło się na mnie zainteresowanie, jednak pod katem negatywnym. Forma bał sie, ze rozwal siec czy cos takiego xD.  No ale jednak udało nam się nawiązać jakiś kontakt, brałem udział w "przewrocie grudnium" - tzn. wywalenie fotpay no i tak zaczęło się zajmowanie forum. Wiele przy tym awansie pomógł mi także Saygon, który był już adminem forum.

A co Cię skłoniło do pozostania na tej sieci aż do dziś?

Uzależnienie, kiedyś przy każdym odpaleniu przeglądarki wchodziłem na Soplice. Teraz jednak wszystko sie ustabilizowało. Widziałem spory potencjał w tej sieci i zawsze chciałem ja rozwijać. No i poznałem tu wiele fajnych ludzi :-)

Mówisz, że "widziałeś potencjał" używając przy tym czasu przeszłego, czy tego potencjału już nie ma? Czy może już Ci się znudziło pomaganie?

Teraz ciężko mi go ocenić, nie angażuje się w siec tak jak kiedyś, wiem, ze sporo planów jest realizowanych z dużym opóźnieniem, co na pewno działa na niekorzyść sieci. Co do pomagania, to jak jestem potrzebny to staram się nie odmawiać pomocy :-)

Jak myślisz czym są spowodowane te opóźnienia? Brakiem chęci właściciela sieci czy może czymś innym?

Ciężko stwierdzić, Lost ma ostatnio mało czasu na siec, a jak już ma to musi zająć się aktualnym problemami, a nie wybieganiem w przyszłość. On ma po prostu zbyt wiele obowiązków, ale sam tego chciał. No ale nie tylko Lost ma na to wpływ, administracja nie dział tak jak kiedyś, ciężko znaleźć osoby na poziomie i którym można zaufać w pełni, widać to w problemie jakim jest wybranie dobrego opiekuna. Problem jest bardziej złożony i myślę, że każdy kto jest teraz w administracji, ma jego świadomość.

Z kim się najlepiej dogadujesz na naszej sieci?

Absurdalnie to chyba z Lostem, znam go najdłużej. Oczywiscie z Beatka, ale watpie, ze ktos z nowych graczy ją zna. Raczej trzymam sie ze stara ekipa :)

Czy masz jakieś zastrzeżenia do funkcjonowania forum lub osób z wyższej administracji?

Nie mam pojęcia, kto jak pracuje w wyższej administracji, czarnej roboty nie widać. Co do forum, to zupelnie nie widac rozwoju od mojego odejscia, szkoda. Kiedyś na forum było mnóstwo ludzi, chciało się pracować, teraz kiedy króluje cs:go jest zdecydowanie mniej użytkowników. Możliwe, ze to jest powód braku rozwoju forum

Na sam koniec chciałbym żebyś powiedział Nam skąd wziął się twój nick.

Szczerze to nie mam pojęcia, kiedyś na niego wpadłem tworząc postać do gry. Podobał mi się bo był krótki, wcześniej grałem na nicku Ankou, jednak mój kuzyn posługiwał się nim pierwszy, wiec postanowiłem to zmienić

Dziękuję Ci za poświęcenie mi swojego wolnego czasu, które zresztą i tak nie masz zbyt wiele jak sam to ująłeś. Dużo się dowiedziałem oraz bardzo sympatycznie mi się z Tobą rozmawiało. Chciałabyś kogoś pozdrowić?

Z Toba również milo sie gawedzilo. Chciałbym pozdrowić, całą administracji sieci, a zwłaszcza Losta :* i adminów z AWP xD

Życzę Ci spełnienia planów dotyczących edukacji informatycznej, mam nadzieję że nie bedziesz musiał irytować dzieci w szkole :D, oraz szczęścia w życiu prywatnym. :)

• 20

Jeżeli spodobał Ci się mój post lub po prostu Ci pomogłem - daj mi strzałkę w górę. (Dołączona grafika znajduje się po dolnej, prawej stronie mojego postu)

Dołączona grafika

Driver9

Driver9
  • 460 postów

Niezły wywiad :D

Ciekawe kto będzie następny ;)

• 0

TkXWEfN.png

Saygon

Saygon
  • 2492 postów

Wywiad z "suką" hmmm ciekawe :D

Dzięki za wspominki o mnie :)

• 0

sh0King

sh0King
  • 313 postów

Zdziwiłem się jak zobaczyłem tytuł :o 

Chyba niewiele wiem XD

Coraz lepiej, + 

• 0

OEnFOoO.jpg

ReborN

ReborN

You Only Live Once

• 2468 postów

Ktos zmienił tytuł :D Leze !

Taki miał być domyślnie, ale się zapomniałem!  :D

A myślałem ze ktoś specjalnie zmienił :)

Użytkownik ReborN edytował ten post 23 styczeń 2016 - 20:31

• 0

Nie odpisuję i nie reaguję na wiadomości wysłane na PW/Steam, o treści:  jestes? | hej | ej.

Pisząc do mnie na PW bądź STEAM, pamiętaj zawsze aby się przedstawić i od razu opisać swój problem.

Kontakt steam: tst232

ZiomuSs.

ZiomuSs.
  • 2092 postów

Oks Brazers :*  Plusik za wywiad :D 

• 0

Mr.Star

Mr.Star
  • 274 postów

Ktos zmienił tytuł :D Leze !

Taki miał być domyślnie, ale się zapomniałem! :D

• 0

Jeżeli spodobał Ci się mój post lub po prostu Ci pomogłem - daj mi strzałkę w górę. (Dołączona grafika znajduje się po dolnej, prawej stronie mojego postu)

Dołączona grafika

Oks

Oks
  • 1652 postów

To chwyt marketingowy, żeby więcej osób przeczytało xD

• 4

seboW.

seboW.

Time hasn't changed a thing.

• 653 postów

Kolejny bardzo dobry wywiad. Oby tak dalej.

Tytuł powalił wszystko.

+ ;)

• 0

Dołączona grafika

.PePe.

.PePe.

Orochimaru

• 5330 postów

Osobiście wolał bym, aby te wywiady były 90% dotyczące sieci i 10% życie realne, ale to moje zdanie

• 0

KANAŁ NA YOUTUBE: https://www.youtube....ser/ZomboidArea

Tworze mapy do CS 1.6 - Jeśli jesteś zainteresowany napisz, a być może się dogadamy.

Mr.Star

Mr.Star
  • 274 postów

Osobiście wolał bym, aby te wywiady były 90% dotyczące sieci i 10% życie realne, ale to moje zdanie

Wezmę to pod uwagę :) 

• 0

Dołączona grafika

Mistrz Szeptow

Mistrz Szeptow
  • 183 postów
Nabierasz wprawy :) dla mnie jako jednego z "nowych" zawsze można się coś dowiedzieć.
  • 0

1245127_1002.png

Jeśli moja rada okazała się pomocna to nie ma za co :)

Shirod

Shirod

Work hard in silence, let success be your noise.

• 640 postów

Genialny wywiad z "suką" XD
Leci plusik.

• 0

Dołączona grafika

Ssandra

Ssandra
  • 471 postów
Tytuł niczego sobie ;D
A sam wywiad godny uwagi ;) +
  • 0

VandaL

VandaL

Stal Sanok 1946

• 2797 postów

Nudny ten Michałek :/

• 1

Dołączona grafika

Bandii

Bandii
  • 745 postów
Tytuł przyciąga ;)

Wywiad ciekawy i szczery +
  • 0

BulleTweenty

BulleTweenty
  • 711 postów

oh  :*

Z Toba również milo sie gawedzilo. Chciałbym pozdrowić, całą administracji sieci, a zwłaszcza Losta :* i adminów z AWP xD

Fajny wywiad na ostro   :spiteful:  :acute:

Biedne dzieci :D

• 0

He is true

He is true

Skok adrenaliny ? Przemycam prawdę sprawnie jak winyl.

• 2375 postów
Mała korekta: Tam powinno być ,, Chciałbyś kogoś pozdrowić ? ,,a nie ,, Chciałabyś ,,
Raczej ^^

Ponadto dodałbym do nazwy tematu słowo ,,twardą ,,
Ładniej brzmi i bardziej podkreśla.

Ogólnie dzięki za pozdrowienia XD
  • 0

Czas,to bezlitosny sędzia.I kim byś nie był,ile byś nie miał nie ma znaczenia.

Wytropi cię, by wręczyć ci bilet milczenia
Dołączona grafika  Dołączona grafika                      

VISCA EL BARCA & Wiara w Boga 

STOP ISLAMIZACJI !

Spirro

Spirro
  • 1438 postów
Fajny wywiadzik :P. Tytuł mega przyciąga uwagę :D
  • 0

Beatka

Beatka

Mały n0-life :-)