deep web news Alphabay Market reviews carding Hansa MarketHansa Market dark net newsdark net buy drugs online Alphabay mirror login dream mirror login bitblendervrfkzr bitcoin mixer bitblender mix bitcoin bitcoin mixer mix bitcoin for free dream market login dream market registration dream market dream market mirror tor web proxy deep dot web bitblendervrfkzr bitcoin mixer bitcoin blender darknet markets dream market hydraruzxpnew4af.onion duck duck go search duckduckgo search

Skocz do zawartości

Sieć Serwerów Counter-Strike cs-SopliCa.com używa plików cookie. Przeczytaj Polityka Prywatności, aby uzyskać więcej informacji.    Rozumiem
Rozumiem
Zdjęcie

#2 Wywiad z "żółtkiem" - Luu

luu

• Zamknięty Temat jest zamknięty
24 odpowiedzi w tym temacie

Mr.Star

Mr.Star
  • 274 postów
Witajcie drodzy Soplicowicze!!
W ten sobotni wieczór chciałbym przedstawić wam wywiad z
"żółtkiem" - Luu
Zapraszam do lektury.

Cześć Luu! Chciałbyś udzielić wywiadu dla Twojej ulubionej sieci serwerów?

Oczywiście. Słucham co chciałbyś o mnie wiedzieć?

Na dobry początek chcielibyśmy, abyś się nam przedstawił... Jak masz na imię, skąd pochodzisz i ile masz lat?

Jestem Tomek, mieszkam w Opolu. Mam 20 lat i uczęszczam do Technikum Elektrycznego na profil informatyk. Jestem aktualnie w 4 klasie.

Powiedz Nam jak i dlaczego trafiłeś na sieć serwerów Soplica.

Było to w 2012 roku. Grałem wtedy na serwerze GunGame 1.6 . Wkurzyłem się bo na serwerze biegał cziter, a żadnego admina nie było na serwerze. Zgłosiłem go na forum. Przy okazji złożyłem podanie na mini admina, które zostało zaakceptowane chociaż konto na forum zostało założone kilka godzin/dni wcześniej. To były czasy kiedy, żeby otrzymać admina trzeba było być rozpoznawalnym na forum i serwerze, a nie tak jak teraz tylko w grze.

Rozumiem, czy brakuje Ci "starej Soplicy" kiedy to jak sam napisałeś żeby dostać admina trzeba było być w jakiś sposób rozpoznawalnym?

Czasami tęsknie za tamtymi czasami. Większość osób znała się lepiej, nie było czegoś takiego że jakiś noname otrzymywał admina. Była integracja. Teraz rzadko kiedy (poza 3-4 serwerami) widać że opiekunowie serwerów organizują jakieś spotkania opłatkowe zebrania. Nie twierdze że jest gorzej. To wszystko wina csgo.

Skoro już przy temacie sieci jesteśmy, powiedz Nam jak udało Ci się zajść na tak wysokie stanowisko? 

Było to osiągnięte przez moje starania na sieci. Dużo czasu poświęcałem na moderowanie forum oraz zajmowanie się serwerem TP CSGO.

Uchyl nam w takim razie rąbka tajemnicy z Twojego życia prywatnego. Masz rodzeństwo czy jesteś jedynakiem?

Mam brata, wciągnąłem go ze sobą na sieć. Nick na forum Ferdek. Jest młodszy ode mnie o 4 lata. To on zajął 2 miejsce w plebiscycie 2015 na gracza roku csgo.

Ciąg dalszy pytań osobistych, masz swoją drugą połówkę?

Nie. Nie staram się aktualnie szukać swojej drugiej połówki. Bardziej są to kontakty przyjacielskie. Chciałbym sobie wszystko po kolei pozdawać. Matura w tym roku i ostatnia część egzaminu zawodowego. Potem będę jak to określiłeś "szukał swojej drugiej połówki"

Rozumiem. Czy jesteś typem imprezowicza?

Nie. Nie lubię imprezować. W czasach w których żyjemy imprezy wiążą się z piciem dużej ilości alkoholu i zażywaniem różnych używek. Jest to sprzeczne z moimi poglądami. Jestem harcerzem i staram się może nie w pełni, ale większym stopniu przestrzegać Prawo Harcerskie. Oczywiście jedno piwko nie zaszkodzi :)

Harcerstwo to dosyć rzadko spotykane zainteresowanie. Chciałbyś coś więcej o tym napisać? Ciekawi mnie również dlaczego harcerze nie mogą pić alkoholu

Harcerstwo wiąże się z odpowiedzialnością. Nigdy nie interesowałem się dlaczego tak jest że harcerze nie mogą pić alkoholu. Może dla tego, że młodsze osoby biorą przykład ze starszych? Może również dla tego że to starsi są odpowiedzialni za młodszych? Gdy młodszy coś odwali najczęściej starszemu się obrywa. Trudny temat

Moim zdaniem jest to dosyć ciekawe zainteresowanie. Czy posiadasz już jakiś "stopień" jako harcerz?

Tak. Aktualnie posiadam 5 z 6 stopni harcerskich i jestem w trakcie próby na instruktora. Będę mógł jeździć z niepełnoletnimi harcerzami jako opiekun.

Opowiesz nam coś o swoich planach na przyszłość?

Po technikum chciałbym dostać się na politechnikę wrocławską na informatykę. Chciałbym założyć własną drużynę harcerską, gdzie naszą specjalnością byłby survival leśny i współpraca z wojskiem. Jeżeli plany z polibudą nie wypalą zapewne pójdę do wojska.

Jakie są twoje inne zainteresowanie oprócz harcerstwa?

Oprócz harcerstwa interesuje się informatyką, głównie sieciami komputerowymi i sprzętem. Uwielbiam również słuchać muzyki oraz grać na gitarze. Zarówno w ciepłe jaki i mroźne dni zdarza się, że z kumplami gramy w "nogę" na osiedlowym orliku. Moją pasją jest jazda na rowerze. Nie jakaś tam profesjonalna, ale terenowa.

Przejdźmy do kolejnego pytania. Jakimi zasadami kierujesz się w życiu?

Myślę że jedną z najważniejszych zasad jest uczciwość. Nawet najgorsza prawda jest lepsza niż kłamstwo.

Piękne słowa. Wróćmy może jeszcze na chwilkę do tematu Soplicy. Czy masz jakieś propozycje co do forum, a może chciałbyś coś z niego usunąć?

Co do forum. Myślę, że na obecną chwilę jest super. Kilka działów wydaje się zbędnych, a kilka działów można by rozbić na mniejsze, ale nie mnie oceniać pracę innych. Każdy poświęca swój wolny czas w doskonaleniu naszej społeczności. Czasami zdarzają się pokemony które chcą to zniszczyć.

Czy gdy awansowałeś na Junior Admina Sieci, wielu nowych rzeczy musiałeś się nauczyć?

Tak. Pewnych rzeczy związanych z obsługą serwerów csgo, obsługi plików na FTP. Ciągle się uczę i pytam lepszych ode mnie. Jednymi z osób które pomagają mi ogarniać gdy czegoś nie wiem to Lost i Hast. Za co serdecznie im dziękuję.

Czy kiedyś oszukiwałeś grając w Counter-Strike?

Nigdy. Jestem całkowicie przeciwny oszukiwaniu w grach. Dla mnie jest to bez sensu. Grając w gry staram się bawić, rozluźnić. Po co czitować? Nie rozumiem osób które to robią i starają się przeszkadzać uczciwym graczom. Sam będąc kiedyś w szkole zauważyłem że kolega gra na soplicy na haxach. Byle tylko mnie wkurzyć. Od razu przystąpiłem do banowania

A twój nick skąd się wziął?

Kiedyś jadłem sobie petitki, takie herbatniki. To były bodajże Lu Petitki. Bardzo je lubiłem. Na początku miałem nick Lu, ale regulamin serwera na którym grałem wymagał minimum 3 znaków, więc dodałem jeszcze jedną literkę.

Zbliżamy się powoli do końca. Jakbyś miał wskazać 3 cechy, które wyróżniają Soplicę na rynku sieci serwerów to co to by było?

Profesjonalizm, rzetelność, wytrwałość.

I na tym kończę serię moich pytań. Dziękuję Ci za odrobinę chęci i czasu na ten świetny wywiad   :)  Masz zatem teraz swoje "5 minut". Jakieś przesłanie na koniec? Chcesz kogoś pozdrowić?

Pozdrawiam całą sieć. Pamiętajcie nie warto czitować! :D

Osobiście chciałbym Ci życzyć powodzenia na maturze oraz egzaminach. Mam nadzieję że spełnisz się w życiu jako harcerz oraz, że znajdziesz swoją drugą połówkę.

Również dziękuję i życzę tobie powodzenia w dalszym pisaniu artykułów i wywiadów.

Użytkownik Relon edytował ten post 30 marzec 2017 - 15:56

• 21

Jeżeli spodobał Ci się mój post lub po prostu Ci pomogłem - daj mi strzałkę w górę. (Dołączona grafika znajduje się po dolnej, prawej stronie mojego postu)

Dołączona grafika

Maniul

Maniul
  • 396 postów

Te herbatniki są super, dalej je jem xD

Użytkownik Maniul edytował ten post 16 styczeń 2016 - 20:10

• 0

seboW.

seboW.

Time hasn't changed a thing.

• 653 postów

Kolejny świetny artykuł z wywiadem.

Mile się go czyta.

Oczywiście leci + i czekam na kolejne.

• 0

Dołączona grafika

Bandii

Bandii
  • 745 postów
Do wojska będzie ciężko się dostać ;(

Dzięki tej rozmowie dowiedziałem się wielu ciekawych informacji na temat Luu
  • 0

Jack of Blade

Jack of Blade

Lenistwo to mój ulubiony grzech.

• 970 postów

oraz grać na gitarze.

a o harmonice zapomniał ( ͡° ͜ʖ ͡°)

• 1

yEtGa1d.jpg

Luu

Luu

Zapraszam na AWP+DM!

• 4818 postów

a o harmonice zapomniał ( ͡° ͜ʖ ͡°)

harmonijka to raczej urozmaicenie sobie wolnych chwil w czasie gier/ siedzenia na tsie xD

• 1

Dołączona grafika     

Dołączona grafikaDołączona grafika

Chmieluu

Chmieluu
  • 474 postów

Kolejny dobry wywiad. + I czekam na kolejne :D

• 0
Dołączona grafika Dołączona grafika                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                    

Major727

Major727
  • 151 postów

Bardzo Ciekawy Wywiad :-)

Duzo Sie dowiedzialem dzieki temu ::D

• 0

SkIp3r

SkIp3r
  • 1066 postów

Plusik polecial

• 0

pnhiakk.png

Cotidie

Cotidie

La folla grida un mantra 'l’evoluzione inciampa'

• 2551 postów

Kiedyś jadłem sobie petitki, takie herbatniki. To były bodajże Lu Petitki. Bardzo je lubiłem. Na początku miałem nick Lu, ale regulamin serwera na którym grałem wymagał minimum 3 znaków, więc dodałem jeszcze jedną literkę.

Najlepsza odpowiedź ze wszystkich :D

+ Star :D

Użytkownik LadyOlson edytował ten post 16 styczeń 2016 - 21:42

• 0

steam

Spirro

Spirro
  • 1438 postów
Dobry wywiad, według mnie ciekawszy niż z Lostem :)
  • 0

sh0King

sh0King
  • 313 postów
Wszystko ok, tylko tekst wydaje sie "pusty" osobiscie dodalbym jakies grafiki

Oczywiscie plusik i czekam na wiecej
  • 0

OEnFOoO.jpg

ziolko123

ziolko123
  • 123 postów
Fajny wywiad.
Leci plus.
  • 0
Dołączona grafika

ProRafii

ProRafii
  • 91 postów

Świetny wywiad Piona !

• 0

Mistrz Szeptow

Mistrz Szeptow
  • 183 postów
Lepszy niż poprzedni. Jest progres;) plus
  • 0

1245127_1002.png

Jeśli moja rada okazała się pomocna to nie ma za co :)

Kamcio.

Kamcio.
  • 221 postów

Dobra robota :D

• 0

"AMAT VICTORIA CURAM"

Hdi

Hdi
  • 246 postów

Super wywiad , czekam na kolejny ;)

• 0

benqxlosT

benqxlosT
  • 32 postów

NO , może być XD +

• 0

SZKODNYY

SZKODNYY
  • 192 postów
Ladnie, sporo ciekawych rzeczy :D
  • 0

33vyjdj.png

Ssandra

Ssandra
  • 471 postów
No no czego można się tu dowiedzieć :D ! Dobra robota, czekam +!
  • 0

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: luu

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

stat4u