deep web news Alphabay Market reviews carding Hansa MarketHansa Market dark net newsdark net buy drugs online Alphabay mirror login dream mirror login bitblendervrfkzr bitcoin mixer bitblender mix bitcoin bitcoin mixer mix bitcoin for free dream market login dream market registration dream market dream market mirror tor web proxy deep dot web bitblendervrfkzr bitcoin mixer bitcoin blender darknet markets dream market hydraruzxpnew4af.onion duck duck go search duckduckgo search

Skocz do zawartości

Sieć Serwerów Counter-Strike cs-SopliCa.com używa plików cookie. Przeczytaj Polityka Prywatności, aby uzyskać więcej informacji.    Rozumiem
Rozumiem
Zdjęcie

Pierwsze wydanie miesięcznika "Soplica News"

soplica news star lady

• Zamknięty Temat jest zamknięty
46 odpowiedzi w tym temacie

Mr.Star

Mr.Star
  • 274 postów

logo2.png

Witajcie drodzy czytelnicy w pierwszym wydaniu "Soplica News". Z myślą o Was przy pomocy kilku osób postanowiłem stworzyć Nasz forumowy miesięcznik "Soplica News" mamy na celu pokazać Wam, że CS nie tylko musi opierać się na graniu na serwerach, czytaniu o banach i skargach na innych graczy. Jesteśmy jedną wielką społecznością, której należy się trochę informacji co dzieje się na naszej Sieci. Będziemy tutaj starali się poruszać tematy mniej jak i bardziej kontrowersyjne!

Temat miesiąca: 

Głównym tematem poruszanym wśród społeczności Soplicy jest drama związana z serwerem JailBreak CS:GO

Wszystko zaczęło się od momentu gdy były [email protected] Albańczyk został zdegradowny ze swojego stanowiska oraz zbanowany na forum. Wywołało to jak wiadomo falę pytań oraz ludzie snuli swoje spekulacje na ten temat. Jednak to nie był koniec degradacji oraz banów związanych z JB. Okazało się że opiekun serwera Streepy też został zdegradowany oraz zbanowany. Wiele osób wciąż nie wie dlaczego doszło do takiej sytuacji. Otóż nasza redakcja jest zawsze i wszędzie gdzie coś się dzieje, więc jak podaje źródło były opiekun oraz junior admin postanowili czerpać korzyści w postaci kradzieży pieniędzy które powinny być przeznaczone na opłatę serwera. Nikt nie wie ile udało im się ukraść, kwota oscyluje pomiędzy 80 a 100€. 

Jako iż osoby te zostały zwolnione ze swoich stanowisk, Lost postanowił otworzyć zapisy na opiekuna JB. Z tego miejsca zapraszamy wszystkich chętnych do wcięcia udziału. 

Konkursy:

Obecnie na sieci rozpoczął się konkurs i to nie byle jaki. Na naszym FaceBook'u do którego link znajdziecie tutaj KLIK trwa losowanie w którym można wygrać skin do noża w popularnej grze CS:GO. Więcej informacji znajduje się na podanym FaceBook'u. Zapraszamy wszystkich serdecznie do wzięcia udziału!

Nowinki z serwerów:

AWP + DM CS:GO - 06.01.2016r. na serwer weszła zmiana dotycząca otrzymywanych obrażeń przez kosy. Zostało wgrane niezabieranie życia przez noże.

COD 1.6 - w oczekiwaniu na nową paczkę dla serwera!

TP CS:GO - degradacja opiekuna, wybór nowego [email protected] i Opiekuna.

SURF CS:GO - Na surfie dalej nie można przyciszyć radia.

JB + DR - Nowy półautomatyczny sklep! 

Nowinki z TS 3:

Już niedługo wielki finał 1 z 10 !!! Wezmą w nim udział prawie wszyscy finaliści poprzednich czterech edycji. Niestety w wielkim finale udziału nie weźmie Release ponieważ w czasie pomiędzy pierwszą edycją a finałem dołączył do administracji TeamSpeak'a.

YouTube:

Na soplicowym YouTube pojawił się ace Lost'a (A100KA edit.) Serdecznie zapraszamy do obejrzenia! KLIK

Rozstania i powroty:

Klugi - 22 listopada zrezygnował ze stanowiska opiekuna, chyba ciężko było mu się rozstać z serwerem więc postanowił wrócić jako Junior Admin.

ZiomuSs. - również zrezygnował ze stanowiska opiekuna, wrócił na stanowisko Junior Admina żeby pomóc nowemu opiekunowi

Zbanowani:

Do listy zbanowanych dołączyli w tym miesiącu:

Taka Sytuacja.

Albanczyk

Streepy

Kamilowiecki

mao

ZaMoje

Snoop Dog

Plebiscyt - informacje:

3 stycznia zostały ogłoszone wyniki Plebiscytu - Ludzie Roku 2015. Kilka ważnych osób którym swoją ciężką pracą udało się zająć pierwsze miejsca:

Head Admin Roku 2015: Lost

Admin Sieci Roku 2015: Hast

Junior Admin Sieci Roku 2015: sQubany`

Admin Forum Roku 2015: Saygon

Moderator Roku 2015: LadyOlson

Opiekun Serwera Roku 2015: Lolus92

Z tego miejsca oczywiście gratulujemy wszystkim osobom, które zostały wyróżnione w plebiscycie, nie tylko tym wyżej wymienionym. Jeśli ktoś jest ciekawy jakie były inne kategorie podczas trwania plebiscytu oraz kto wygrał zapraszam do tego tematu - KLIK

Opracował: Mr.Star
Redaktorzy którzy przygotowywali informacje: LadyOlson, Mr.Star

• 17

Jeżeli spodobał Ci się mój post lub po prostu Ci pomogłem - daj mi strzałkę w górę. (Dołączona grafika znajduje się po dolnej, prawej stronie mojego postu)

Dołączona grafika

Slodka

Slodka

Imperare sibi maximum est imperium.

• 1102 postów

Według mnie pojawienie się miesięcznika jest zbyt szybkie. Chyba lepiej poświęcić 2-3 dni więcej i go lepiej dopracować, niż robić wszystko na hura żeby udowodnić, że ranga "Redaktor" może wrócić. Nic na siłę.

Jakość, nie ilość. W takim tempie zapału do pracy wystarczy na krótki czas i będzie powtórka z rozrywki - trzeci raz nie wyjdzie.

• 4

"Jadą jadą, k**wy z oranżadą" ~Pasha, Katowice 2015

Bandii

Bandii
  • 745 postów
Dodajcie do tego trochę prac graficznych, będzie to wyglądało bardziej estetycznie.
  • 0

Jack of Blade

Jack of Blade

Lenistwo to mój ulubiony grzech.

• 970 postów

Czekam na następne wydanie :v

• 0

yEtGa1d.jpg

sh0King

sh0King
  • 313 postów

Jak Bandi napisał trochę grafiki, wszystko lepiej dopracowane i będzie miazga

• 0

OEnFOoO.jpg

Empi

Empi
  • 92 postów

Dobrze to wygląda może się przyjmie śmiało piszcie w dziale grafiki na pewno coś dla was zrobimy ;)

• 0

Jeżeli spodobał Ci się mój post lub po prostu Ci pomogłem - daj mi strzałkę w górę. (Dołączona grafika znajduje się po dolnej, prawej stronie mojego postu)

Dołączona grafika

ZiomuSs.

ZiomuSs.
  • 2096 postów

No no nawet ja tu jestem :D Plus za checi :D 

• 0

Quebo

Quebo
  • 14 postów

Dodajcie jakąś szatę graficzną

Bardzo ciekawa inicjatywa ;)

• 0

b4w7yc.png

SkIp3r

SkIp3r
  • 1066 postów

Jakby porownywac do "Panoramy Soplicy" http://cs-soplica.co...rama-soplicy-2/, to cienko, ale wszystko przed toba.

• 0

pnhiakk.png

Daxmin

Daxmin
  • 562 postów

Czekam na następne wydanie :D

• 0
Dołączona grafikaDołączona grafika
 Tutaj mnie spotkasz :)
usługodawca to potwierdza, django&Taka sytuacja 2k15.
Dołączona grafika

Spirro

Spirro
  • 1438 postów
Fajne, czekamy na kolejne :P
  • 0

seboW.

seboW.

Time hasn't changed a thing.

• 653 postów

Jak na pierwszy raz nie jest źle.

Czekam z ciekawością na kolejne jak wam wyjdzie. ;)

+ po limicie.

• 0

Dołączona grafika

Mistrz Szeptow

Mistrz Szeptow
  • 183 postów

Troszki krotki ten miesiecznik ; )

• 0

1245127_1002.png

Jeśli moja rada okazała się pomocna to nie ma za co :)

.Shaw

.Shaw
  • 9 postów

Tak jak było napisane trochę grafiki i będzie idealnie :D

• 0
Dołączona grafika

.PePe.

.PePe.

Orochimaru

• 5356 postów

Robiłem lepsze

• 0

KANAŁ NA YOUTUBE: https://www.youtube....ser/ZomboidArea

Tworze mapy do CS 1.6 - Jeśli jesteś zainteresowany napisz, a być może się dogadamy.

Nodii

Nodii
  • 12 postów

Tak jak wyżej napisali wiecej grafiki ;D Teraz to bardzo słabo sie to prezentuje ;/

• 0

hJ6xyac.jpg

ProRafii

ProRafii
  • 91 postów

Fajne, ale jak pisali wyżej gdybyście dodali jakieś grafiki fajniej by sie czytało, czekam na kolejne wydanie.

• 0

[email protected]!K

[email protected]!K

A Little Party Never Killed Nobody

• 2338 postów

Wszystko fajnie, ale wiem jak będzie potem z tymi redaktorami. Po 2-3 miesiącach skończą się pomysły i zabraknie chęci do pisania, do tego nie będzie wsparcia od wyższych rangą na forum i rip redakcja. Wiem, bo byłem już tu redaktorem :>

• 0

VeB!

TBk

TBk
  • 427 postów

Według mnie pojawienie się miesięcznika jest zbyt szybkie. Chyba lepiej poświęcić 2-3 dni więcej i go lepiej dopracować, niż robić wszystko na hura żeby udowodnić, że ranga "Redaktor" może wrócić. Nic na siłę.

Jakość, nie ilość. W takim tempie zapału do pracy wystarczy na krótki czas i będzie powtórka z rozrywki - trzeci raz nie wyjdzie.

Popieram w 100%. Już w pierwszych zdaniach widać błędy. Jeśli to jest coś profesjonalnie napisanego przez REDAKCJĘ to ja dziękuję :P

Po przeczytaniu całego, mam wrażenie, że przeglądałem dane statystyczne a nie czytałem "miesięcznika". Myślałem, że jak już bierzecie się za coś takiego, to trochę nad tym posiedzicie i naprawdę będzie co czytać... Zawiodłem się.

Użytkownik Siber1aN edytował ten post 09 styczeń 2016 - 23:21

• 1

wujson

wujson
  • 34 postów

błędy błędami ale powinno to być bardziej szczegółowo zrobione, szerszy opis sytuacji, jakaś grafika, a co do korekty proponowałbym znaleźć tzw error Finder, osoba, która byłaby odpowiedzialna za poprawne ułożenie zdań, interpunkcję  - ogólnie za poprawną formę językową :) ale jak na pierwszy raz nie jest najgorzej :)

• 0

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: soplica, news, star, lady

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

stat4u