deep web news Alphabay Market reviews carding Hansa MarketHansa Market dark net newsdark net buy drugs online Alphabay mirror login dream mirror login bitblendervrfkzr bitcoin mixer bitblender mix bitcoin bitcoin mixer mix bitcoin for free dream market login dream market registration dream market dream market mirror tor web proxy deep dot web bitblendervrfkzr bitcoin mixer bitcoin blender darknet markets dream market hydraruzxpnew4af.onion duck duck go search duckduckgo search

Skocz do zawartości

Sieć Serwerów Counter-Strike cs-SopliCa.com używa plików cookie. Przeczytaj Polityka Prywatności, aby uzyskać więcej informacji.    Rozumiem
Rozumiem
Zdjęcie

Nowa edycja JailBreak&DeathRun

nowa edycja jb dr cs go jailbreak deathrun

• Zamknięty Temat jest zamknięty
30 odpowiedzi w tym temacie

Emillio

Emillio
  • 11 postów

Licencja sklepu automatycznego pod sourcemod była dostępna już 2 kwietnia. Szkoda, że tak późno ją wdrożyliście.

Gratuluje zmian.

• 0

.MumineX.

.MumineX.
  • 8 postów

No no Pozytywnie, fajna zmiana Wesołych. :) 

• 0

Pozdrawiam 

.MumineX.

Taka Sytuacja.

Taka Sytuacja.
  • 991 postów

Ej nowa edycja na dr miała być 25 grudnia czy tam 24 i gdzie jest xDDD? wbiłem sobie wczoraj i dziś na dr na innym koncie i nie ma jej ;c

• 1

Luu

Luu

Zapraszam na AWP+DM!

• 4822 postów

Ej nowa edycja na dr miała być 25 grudnia czy tam 24 i gdzie jest xDDD? wbiłem sobie wczoraj i dziś na dr na innym koncie i nie ma jej ;c

masz perma na drze. Nie możesz sobie wchodzić na innych kontach.

• 1

Dołączona grafika     

Dołączona grafikaDołączona grafika

Taka Sytuacja.

Taka Sytuacja.
  • 991 postów
Jak mnie zlapiesz to mnie zbanuj powiem więcej nawet sobie vipa kupilem miesiąc temu :)
To kiedy wgracie bo bym sobie pograł
A perma dostałem na siłę za wasze widzi misie
  • 0

Lolus92

Lolus92
  • 405 postów

Nie interesuj się kiedy będzie nowa edycja, jest ona dla graczy serwera.. aa ty zostałeś z tej listy skreślony, nowa edycja jest już wgrana, wystarczy ją właczyć, wieczorem ukaże się wpis w tym o to temacie odnośnie edycji...

PS: Nikt błazna nie będzie ganiał na serwerze by go zbanować

• 2

Hast

Hast

Life is too short to wait.

• 2145 postów

No i po świętach. Proponuje przerzucić na edycję noworoczną.

P.S: Proponuję dowiedzieć się co znaczy dopuszczalny w przypadku podania dwóch terminów późniejszy jest dopuszczalny. I gdzie ten post ze zmianami?

Użytkownik Hast edytował ten post 27 grudzień 2015 - 13:38

• 2

Dołączona grafika

Taka Sytuacja.

Taka Sytuacja.
  • 991 postów
Kurdee a tak chciałem sobie kupić skin tego mikowaja no trudno radze wam zacząć zbierać nowe rzeczy na wielkanoc może wtedy poskacze jak zajączek w skinie z zajączkiem
sQubany` (27 grudzień 2015 - 01:29):
Dwa warny za prowokacje w tym temacie

• 0

Lost

Lost

#dobra_zmiana

• 8136 postów

No i po świętach. Proponuje przerzucić na edycję noworoczną.

Proponuję sprawdzić w słowniku co to znaczy "dopuszczalny" a potem tutaj wylewać smęty ze swoim lobby. 

Nowa edycja na DR wystartowała dzisiaj rano.

• 0

Jeżeli spodobał Ci się mój post lub po prostu Ci pomogłem - daj mi strzałkę w górę. (rep_up.png znajduje się po dolnej, prawej stronie mojego postu)

Screen-shot-2013-04-23-at-8.00.17-PM.png

Lolus92

Lolus92
  • 405 postów

Informacja dotycząca zmian na Deathrunie w temacie niżej, zapraszam zainteresowanych do lektury.

http://cs-soplica.co...o/#entry1211142

• 0

Lost

Lost

#dobra_zmiana

• 8136 postów

Zamykam.

• 0

Jeżeli spodobał Ci się mój post lub po prostu Ci pomogłem - daj mi strzałkę w górę. (rep_up.png znajduje się po dolnej, prawej stronie mojego postu)

Screen-shot-2013-04-23-at-8.00.17-PM.png

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: nowa, edycja, jb, dr, cs, go, jailbreak, deathrun

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

stat4u