deep web news Alphabay Market reviews carding Hansa MarketHansa Market dark net newsdark net buy drugs online Alphabay mirror login dream mirror login bitblendervrfkzr bitcoin mixer bitblender mix bitcoin bitcoin mixer mix bitcoin for free dream market login dream market registration dream market dream market mirror tor web proxy deep dot web bitblendervrfkzr bitcoin mixer bitcoin blender darknet markets dream market hydraruzxpnew4af.onion duck duck go search duckduckgo search

Skocz do zawartości

Sieć Serwerów Counter-Strike cs-SopliCa.com używa plików cookie. Przeczytaj Polityka Prywatności, aby uzyskać więcej informacji.    Rozumiem
Rozumiem
Zdjęcie

Najnowsze zmiany (listopad / grudzień)

najnowsze zmiany listopad grudzien

• Zamknięty Temat jest zamknięty
27 odpowiedzi w tym temacie

Lost

Lost

#dobra_zmiana

• 8139 postów

Cześć wszystkim!

Nie wszyscy zauważyli, że parę rzeczy ostatnio u nas uległo zmianie.

1. Nowa wersja SourceBans z nowym wyglądem. 

Zaktualizowaliśmy sam skrypt oraz postawiliśmy nowe bazy danych dla każdego serwera. Pozwoliło to znacznie przyśpieszyć proces wczytywania banów oraz naprawić obsługę SourceBans po stronie serwera. Przygotowaliśmy też nowy, częściowo spolszczony wygląd interfejsu strony, aby sprawniej można było korzystać z funkcji skryptu.

Porównanie obu wersji:

Spoiler

Dziękuję wszystkim osobom, które przyczyniły się do tej aktualizacji, a także Opiekunom, którzy przenosili usługi. 

Nowe bazy danych oznaczają, że wykasowaliśmy stare bany (na niektórych serwerach zostały przeniesione niektóre bany na zawsze dla wyjątkowo uciązliwych osó B). Część osób dostała więc swoją drugą szansę, którą warto wykorzystać.

2. Zabezpieczenie serwerów przed cziterami zmieniającymi nicki.

Na wszystkie serwery CS:GO, wgrany został plugin, który wykryje osoby zmieniające często nicki niedozwolonym programem w celu sparaliżowania adminów - część osób, która spotkała się z tymi ludźmi, wie, że zlokalizowanie takiej osoby jest czasochłonne, jak i zbanowanie poprzez SID z poziomu serwera. Od teraz nie będa one problemem.

3. Nowa muzyka na serwerach CS:GO.

Miesiąc grudzień, a więc czas na nowe RoundSoundy! Zostały już wgrane na nasze serwery, pobrać można je tutaj: http://cs-soplica.co...-grudzien-2015/

Przed świętami wgramy świąteczną muzykę, jeśli ktoś ma swoje ciekawe propozycje, można wysyłać je do mnie poprzez prywatną wiadomość na forum.

Oczywiście, to nie koniec zmian w grudniu! Do świąt cały czas działamy :)

• 13

Jeżeli spodobał Ci się mój post lub po prostu Ci pomogłem - daj mi strzałkę w górę. (rep_up.png znajduje się po dolnej, prawej stronie mojego postu)

Screen-shot-2013-04-23-at-8.00.17-PM.png

TBk

TBk
  • 427 postów

W końcu jakieś zmiany, nie? :) +1

• 0

Daxmin

Daxmin
  • 562 postów

2. Zabezpieczenie serwerów przed cziterami zmieniającymi nicki.   Na wszystkie serwery CS:GO, wgrany został plugin, który wykryje osoby zmieniające często nicki niedozwolonym programem w celu sparaliżowania adminów - część osób, która spotkała się z tymi ludźmi, wie, że zlokalizowanie takiej osoby jest czasochłonne, jak i zbanowanie poprzez SID z poziomu serwera. Od teraz nie będa one problemem.

+1 za ten pomysł :) 

• 0
Dołączona grafikaDołączona grafika
 Tutaj mnie spotkasz :)
usługodawca to potwierdza, django&Taka sytuacja 2k15.
Dołączona grafika

Mr.Star

Mr.Star
  • 274 postów
Zmiany na lepsze! Byle do przodu :)
  • 0

Jeżeli spodobał Ci się mój post lub po prostu Ci pomogłem - daj mi strzałkę w górę. (Dołączona grafika znajduje się po dolnej, prawej stronie mojego postu)

Dołączona grafika

Sebek91

Sebek91
  • 102 postów

Super opcja z tymi czitami co to nicki zmienialy :)

• 0

Jack of Blade

Jack of Blade

Lenistwo to mój ulubiony grzech.

• 970 postów

W większości to tylko jakieś tam zmiany kosmetyczne

oczywiście nowy sorucebans na + bo stary to była jakaś masakra

reszta to tylko jakieś szczegóły bo to nie jest jakaś filozofia zbanować takiego czitera 

Użytkownik Jack of Blade edytował ten post 03 grudzień 2015 - 20:43

• 0

yEtGa1d.jpg

Spirro

Spirro
  • 1438 postów
Miejmy nadzieję, że cziterzy znowu nie powrócą ;p
  • 0

EcoOo

EcoOo
  • 3504 postów

A gdzie zmiany 1.6 ja wiem schodzi 1.6 na psy ale ratujmy dopóki się da :/

• 0

Django.

Django.
  • 614 postów
Ee tylko kosmetyczne zmiany nic wielkiego :/ Co do cziterów to ten plugin jest raczej dla niepełnosprawnych adminów xd
  • 0

Daxmin

Daxmin
  • 562 postów

Ee tylko kosmetyczne zmiany nic wielkiego :/ Co do cziterów to ten plugin jest raczej dla niepełnosprawnych adminów xd

reszta to tylko jakieś szczegóły bo to nie jest jakaś filozofia zbanować takiego czitera 

Niekoniecznie, kiedyś ''cheater'' używający zmieniacza nicku miał za nickiem taki śmieszny ''kwadracik'' dlatego dało się go łatwo zbanować. A od jakiegoś czasu cheaterzy już tego nie mają przez co nie jest łatwo taką osobę zbanować, dodawszy fakt iż nick który osoba ma na profilu nie jest wychwytywany przez SB. Zwykły Admin nie ma jak taką osobę zbanować, a [email protected]/[email protected] serwera musi banować w SB przez Steam ID takiej osoby.

Użytkownik Daxmin edytował ten post 03 grudzień 2015 - 21:23

• 0
 Tutaj mnie spotkasz :)
usługodawca to potwierdza, django&Taka sytuacja 2k15.
Dołączona grafika

Bandii

Bandii
  • 745 postów

Miejmy nadzieję, że cziterzy znowu nie powrócą ;p

Złudne nadzieje :)  

Zmiany na + 

• 0

Taka Sytuacja.

Taka Sytuacja.
  • 991 postów
Oj daxmin wchodzisz na gameme i masz steam id tej osoby albo status i masz id tej osoby na serwerze przez co tez sie da zbanowac.
Pisalem to juz u ciebie w statusie lost ale się powtórzę. Te zmiany powinny zostać wprowadzone w październiku i co? Zmieniliście tylko SB i jednakowe rs'y na każdym serwerze. A co ze sklepem co mial byc na koniec czerwca potem na koniec wakacji a następnie na październik? Mamy grudzień.
  • 0

TBk

TBk
  • 427 postów

Pisalem to juz u ciebie w statusie lost ale się powtórzę. Te zmiany powinny zostać wprowadzone w październiku i co? Zmieniliście tylko SB i jednakowe rs'y na każdym serwerze. A co ze sklepem co mial byc na koniec czerwca potem na koniec wakacji a następnie na październik? Mamy grudzień.
 Aż tak Cię to boli? Co ma być, to będzie, skoro tak powiedział Lost. Szczerze? Współczuję mu, że ma tyle do zrobienia. Z samych Arenek sporo roboty, dodać do tego pozostałe serwery... Nie dziwię się. Ważne jednak, że coś się zmienia. Powoli, stopniowo, ale zawsze jest coś, co to napędza.
  • 0

BulleTweenty

BulleTweenty
  • 711 postów

Oj daxmin wchodzisz na gameme i masz steam id tej osoby albo status i masz id tej osoby na serwerze przez co tez sie da zbanowac.

Skończ czlowieku pajacowac. Wejdź sobie w zakładkę sklep i zobacz co jest zrobione ,bo juz dokończony jest od jakiegoś miesiąca...

Btw Source bansy mega , mam nadzieję , że w końcu beda chodzić tak jak powinny ;)
  • 0

Hast

Hast

Life is too short to wait.

• 2145 postów

Wszystko fajnie spoko, ale czekam na sklep, który zapowiedziałeś jakieś 8 miesięcy temu wtedy powiem że się przyłożyłeś, bo póki co twojej pracy w tych zmianach jest niewiele.

• 0

Dołączona grafika

Lost

Lost

#dobra_zmiana

• 8139 postów

szystko fajnie spoko, ale czekam na sklep, który zapowiedziałeś jakieś 8 miesięcy temu wtedy powiem że się przyłożyłeś, bo póki co twojej pracy w tych zmianach jest niewiele.

Sklep mogłem dawno zamówić, ale tego nie zrobiłem. Nigdy się sam nie domyślisz dlaczego. 

• 0

Jeżeli spodobał Ci się mój post lub po prostu Ci pomogłem - daj mi strzałkę w górę. (rep_up.png znajduje się po dolnej, prawej stronie mojego postu)

Hast

Hast

Life is too short to wait.

• 2145 postów

To niepotrzebnie cały czas wszystkich okłamywałeś mówiąc, że ktoś już go robi :)

• 0

Dołączona grafika

Matraf

Matraf
  • 269 postów
Nowe Sourcebansy wymiatają :D +1
  • 0

Nightmare

Nightmare
  • 2734 postów

Sklep mogłem dawno zamówić, ale tego nie zrobiłem. Nigdy się sam nie domyślisz dlaczego. 

Czyli przez około 5 miesięcy od mojego powrotu robiłeś sobie ze mnie jaja związku z tym sklepikiem..

A gdy chciałem wgrać nową poprawioną wersje to odradzano mi bo będzie nowy.

To naprawdę muszę ci pogratulować mistrzostwa jakie osiągnąłeś w dziedzinie prowadzania ludzi w błąd.

WP Lost

Co do reszty Sb ładne i wreszcie komponuje się w styl sieci.

• 0
My Plugins"

Knife Changer Menu CS1.6  http://cs-soplica.co...e-changer-menu/

Lost

Lost

#dobra_zmiana

• 8139 postów

Nikt nie był okłamywany, bo prace nie stały w miejscu. Cieszę się nawet z takiego obrotu spraw, bo sklep zamówiony wcześniej musiałby być zmieniany pod powstałe nowe potrzeby w Sieci. Jak coś robić to zrobić raz, a porządnie. Ja wiem, że dzisiaj większość osób zadawala się "bylejakością".

Nie stworzyłeś automatu, więc co by to zmieniło? Ja takiej opinii nie wygłaszałem. 

• 1

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: najnowsze, zmiany, listopad, grudzien

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

stat4u