Skocz do zawartości

Sieć Serwerów Counter-Strike cs-SopliCa.com używa plików cookie. Przeczytaj Polityka Prywatności, aby uzyskać więcej informacji.    Rozumiem
Rozumiem
Zdjęcie

[PORADNIK] Jak wrzucić SS'y na nasze forum?


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
Brak odpowiedzi do tego tematu

#1
Mac

Mac
  • 7922 postów

Witam, jeśli na jednym z naszych serwerów dostałeś bana z powodem "Wrzuć SS'y na cs-SopliCa.com" to ten temat jest dla Ciebie.
 
Niektórzy dostając bana z takim powodem mogą być troszkę zdezorientowani, dlatego już tłumaczę o co chodzi. Jeśli dostaliście takowe SS'y to zapewne graliście podejrzanie i admin chciał sprawdzić, czy nie używacie wspomagaczy.
 
Gdzie znaleźć SS'y?
 
Na początku, wchodzicie do folderu, gdzie macie zainstalowanego CS'a i szukacie w nim folderu cstrike lub cstrike_polish (w zależności, czy posiadacie wersję CS'a Steam czy NonSteam)
 
Poradnik1.png
 
W folderze cstrike lub cstrike_polish, szukasz 5 plików graficznych, których nazwą jest nazwa mapy - przykładowo awp_india0000 itd.
 
Poradnik2.png
 
Jeśli już znalazłeś swoje SS'y, teraz musisz spakować je w paczkę za pomocą WinRAR'a i wrzucamy na jakiś hosting - przykładowo speedyshare.com
 
Poradnik3.png
 
Jak już paczka z SS'ami zostanie wrzucona na hosting, kopiujecie link zaznaczony na czerwono, ponieważ będzie on potrzebny do Waszej prośby o odbanowanie.
 
aBwUwJO.png
 
Następnie składacie prośbę o odbanowanie w dziale "Prośby o odbanowanie" odpowiedniego serwera, oczywiście stosując się do wzoru znajdującego się w dziale:

Przykładowe hostingi:
 
http://www.zippyshare.com/
http://sendfile.pl/
http://przeklej.org/
 
Uwaga:
 
- Nie edytuj w żaden sposób swoich SS'ów - jeśli to zrobisz, nie dostaniesz UB
- Zawsze pakuj wszystkie SS'y w paczkę .rar - nie rób tego pojedynczo na hosting
- Zawsze stosuj się do wzoru, który jest zamieszczony w każdym dziale
 


Poradnik by Tutis


  • 5


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych


stat4u