deep web news Alphabay Market reviews carding Hansa MarketHansa Market dark net newsdark net buy drugs online Alphabay mirror login dream mirror login bitblendervrfkzr bitcoin mixer bitblender mix bitcoin bitcoin mixer mix bitcoin for free dream market login dream market registration dream market dream market mirror tor web proxy deep dot web bitblendervrfkzr bitcoin mixer bitcoin blender darknet markets dream market hydraruzxpnew4af.onion duck duck go search duckduckgo search

Skocz do zawartości

Sieć Serwerów Counter-Strike cs-SopliCa.com używa plików cookie. Przeczytaj Polityka Prywatności, aby uzyskać więcej informacji.    Rozumiem
Rozumiem
Zdjęcie

[PORADNIK] Jak wrzucić SS'y na nasze forum?


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
Brak odpowiedzi do tego tematu

#1
Mac

Mac
  • 7922 postów

Witam, jeśli na jednym z naszych serwerów dostałeś bana z powodem "Wrzuć SS'y na cs-SopliCa.com" to ten temat jest dla Ciebie.
 
Niektórzy dostając bana z takim powodem mogą być troszkę zdezorientowani, dlatego już tłumaczę o co chodzi. Jeśli dostaliście takowe SS'y to zapewne graliście podejrzanie i admin chciał sprawdzić, czy nie używacie wspomagaczy.
 
Gdzie znaleźć SS'y?
 
Na początku, wchodzicie do folderu, gdzie macie zainstalowanego CS'a i szukacie w nim folderu cstrike lub cstrike_polish (w zależności, czy posiadacie wersję CS'a Steam czy NonSteam)
 
Poradnik1.png
 
W folderze cstrike lub cstrike_polish, szukasz 5 plików graficznych, których nazwą jest nazwa mapy - przykładowo awp_india0000 itd.
 
Poradnik2.png
 
Jeśli już znalazłeś swoje SS'y, teraz musisz spakować je w paczkę za pomocą WinRAR'a i wrzucamy na jakiś hosting - przykładowo speedyshare.com
 
Poradnik3.png
 
Jak już paczka z SS'ami zostanie wrzucona na hosting, kopiujecie link zaznaczony na czerwono, ponieważ będzie on potrzebny do Waszej prośby o odbanowanie.
 
aBwUwJO.png
 
Następnie składacie prośbę o odbanowanie w dziale "Prośby o odbanowanie" odpowiedniego serwera, oczywiście stosując się do wzoru znajdującego się w dziale:

Przykładowe hostingi:
 
http://www.zippyshare.com/
http://sendfile.pl/
http://przeklej.org/
 
Uwaga:
 
- Nie edytuj w żaden sposób swoich SS'ów - jeśli to zrobisz, nie dostaniesz UB
- Zawsze pakuj wszystkie SS'y w paczkę .rar - nie rób tego pojedynczo na hosting
- Zawsze stosuj się do wzoru, który jest zamieszczony w każdym dziale
 


Poradnik by Tutis


  • 6


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych


stat4u