Skocz do zawartości

Sieć Serwerów Counter-Strike cs-SopliCa.com używa plików cookie. Przeczytaj Polityka Prywatności, aby uzyskać więcej informacji.    Rozumiem
Rozumiem
Zdjęcie

[OFERTA SPECJALNA] Dołącz do nas z serwerem !

• Zamknięty Temat jest zamknięty
Brak odpowiedzi do tego tematu

Lost

Lost

#dobra_zmiana

• 7996 postów

Tego w historii naszej Sieci jeszcze nigdy nie było - jeszcze nie było takiej sytuacji, kiedy przyjęlibyśmy jakiś serwer spoza sieci do naszej społeczności. Ale teraz nadszedł moment na poszerzenie naszej oferty i naszych horyzontów. Dlatego dajemy szansę tym wszystkim, którzy od dawna marzyli, aby dołączyć do naszej sieci - cs-SopliCa.com. Domyślam się, że nie będzie tylu chętnych co kiedyś z racji niżu Counter-Strike 1.6, zwłaszcza że będą obowiązywały pewne wymogi, które dana osoba musi spełnić.

Głównym wymogiem, który musi zostać spełniony jest przekazanie serwera na własność naszej sieci - jeżeli jakaś osoba się na to nie zgadza, zalecam opuszczenie tego tematu już teraz. Przepisanie serwera posłuży to w celu zabezpieczenia przed "kradzieżą" serwera z naszymi graczami. Z naszej strony, uczciwe podejście gwarantuje moje słowo i nasza czteroletnia marka. Myślę, że to jest dość duża gwarancja, zwłaszcza publikowana tysiącom par oczu.

Gwarantujemy:

- uprawnienia Opiekuna Serwera:

- ranga na forum

- moderacja w dziale

- dostęp do rozmów administracji

- całkowity dostęp do panelu i FTP serwera

- współpracę z młodym, uczciwym i dynamicznym zespołem

- pomoc techniczną

- instalacja AmxBans oraz PsychoStats na serwer

- wzór MOTD, ogłoszeń na serwer, 

- miejsce serwera w tabeli serwerów

- dział serwera na forum

- reklamę poprzez publikację kodu reklamy serwera w reklamie sieci, facebook'a, grupę STEAM, YouTube, bannery na stronie głównej

- kanał serwera na naszym TeamSpeak 3

- prestiż w całej sieci

- zdobywanie nowych doświadczeń

- i wiele innych praw i przywilejów

Czyli w jednym skrócie: to wszystko, co przysługuje każdemu z naszych serwerów i ich Opiekunom

Wymagania:

- przekazanie serwera na własność sieci

- modyfikacja na serwerze niewystępująca u nas w sieci (wyjątkiem jest dalsze pokrewieństwo tej samej modyfikacji bądź lepsza pozycja serwera w rankingu Gametracker.com od istniejącego u nas)

- średnia miesięczna = 40 % ilości slotów na serwerze wg rankingu Gametracker.com (np. serwer 20 slotowy powinien posiadać co najmniej 8 osób w Average (past month))

- uczciwość i nienaganna opinia społeczna

- komunikatywność

- zarejestrowane konto na naszym forum

Czego oczekujemy?

Oczekujemy chęci do pracy i rozwijania serwera pod kątem naszej długofalowej współpracy. Cenimy uczciwość i zaangażowanie, liczymy na wspólne osiąganie sukcesów.

Jeżeli spełniasz wymagania i chciałbyś dołączyć do jednej z najbardziej rozpoznawalnych Sieci Serwerów Counter-Strike 1.6 w Polsce, nie czekaj i wyślij mi prywatną wiadomością swoje podanie.

Wzór podania:

Nick:

Imię:

Twoje oczekiwania wobec nas:

Dalsze plany wobec serwera:

Hosting serwera:

Rodzaj modyfikacji:

IP serwera:

Link do GameTracker.com:

Kontakt:

UWAGA:
* Serwer nie musi być z gry Counter-Strike 1.6 - dopuszczamy także inne propozycje.

** W przypadku, gdy dołączysz z co najmniej trzema serwerami, otrzymasz rangę Junior Admin Sieci

Oferta ważna do odwołania.

• 24

Jeżeli spodobał Ci się mój post lub po prostu Ci pomogłem - daj mi strzałkę w górę. (rep_up.png znajduje się po dolnej, prawej stronie mojego postu)

Screen-shot-2013-04-23-at-8.00.17-PM.png

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

stat4u