Login Alphabay Market alpha02 Alphabay Market carding Login Alphabayalphabaywyjrktqn.onion AlphaBay URL pwoah7p6o5e67qul.onion Login Alphabay Market Alphabay Market Login Alphabay

pwoah7p6o5e67qul.onion

AlphaBay URL How To Buy From AlphaBay Market?

Skocz do zawartości

Sieć Serwerów Counter-Strike cs-SopliCa.com używa plików cookie. Przeczytaj Polityka Prywatności, aby uzyskać więcej informacji.    Rozumiem
Rozumiem
Zdjęcie

[OFERTA SPECJALNA] Dołącz do nas z serwerem !

• Zamknięty Temat jest zamknięty
Brak odpowiedzi do tego tematu

Lost

Lost

#dobra_zmiana

• 8035 postów

Tego w historii naszej Sieci jeszcze nigdy nie było - jeszcze nie było takiej sytuacji, kiedy przyjęlibyśmy jakiś serwer spoza sieci do naszej społeczności. Ale teraz nadszedł moment na poszerzenie naszej oferty i naszych horyzontów. Dlatego dajemy szansę tym wszystkim, którzy od dawna marzyli, aby dołączyć do naszej sieci - cs-SopliCa.com. Domyślam się, że nie będzie tylu chętnych co kiedyś z racji niżu Counter-Strike 1.6, zwłaszcza że będą obowiązywały pewne wymogi, które dana osoba musi spełnić.

Głównym wymogiem, który musi zostać spełniony jest przekazanie serwera na własność naszej sieci - jeżeli jakaś osoba się na to nie zgadza, zalecam opuszczenie tego tematu już teraz. Przepisanie serwera posłuży to w celu zabezpieczenia przed "kradzieżą" serwera z naszymi graczami. Z naszej strony, uczciwe podejście gwarantuje moje słowo i nasza czteroletnia marka. Myślę, że to jest dość duża gwarancja, zwłaszcza publikowana tysiącom par oczu.

Gwarantujemy:

- uprawnienia Opiekuna Serwera:

- ranga na forum

- moderacja w dziale

- dostęp do rozmów administracji

- całkowity dostęp do panelu i FTP serwera

- współpracę z młodym, uczciwym i dynamicznym zespołem

- pomoc techniczną

- instalacja AmxBans oraz PsychoStats na serwer

- wzór MOTD, ogłoszeń na serwer, 

- miejsce serwera w tabeli serwerów

- dział serwera na forum

- reklamę poprzez publikację kodu reklamy serwera w reklamie sieci, facebook'a, grupę STEAM, YouTube, bannery na stronie głównej

- kanał serwera na naszym TeamSpeak 3

- prestiż w całej sieci

- zdobywanie nowych doświadczeń

- i wiele innych praw i przywilejów

Czyli w jednym skrócie: to wszystko, co przysługuje każdemu z naszych serwerów i ich Opiekunom

Wymagania:

- przekazanie serwera na własność sieci

- modyfikacja na serwerze niewystępująca u nas w sieci (wyjątkiem jest dalsze pokrewieństwo tej samej modyfikacji bądź lepsza pozycja serwera w rankingu Gametracker.com od istniejącego u nas)

- średnia miesięczna = 40 % ilości slotów na serwerze wg rankingu Gametracker.com (np. serwer 20 slotowy powinien posiadać co najmniej 8 osób w Average (past month))

- uczciwość i nienaganna opinia społeczna

- komunikatywność

- zarejestrowane konto na naszym forum

Czego oczekujemy?

Oczekujemy chęci do pracy i rozwijania serwera pod kątem naszej długofalowej współpracy. Cenimy uczciwość i zaangażowanie, liczymy na wspólne osiąganie sukcesów.

Jeżeli spełniasz wymagania i chciałbyś dołączyć do jednej z najbardziej rozpoznawalnych Sieci Serwerów Counter-Strike 1.6 w Polsce, nie czekaj i wyślij mi prywatną wiadomością swoje podanie.

Wzór podania:

Nick:

Imię:

Twoje oczekiwania wobec nas:

Dalsze plany wobec serwera:

Hosting serwera:

Rodzaj modyfikacji:

IP serwera:

Link do GameTracker.com:

Kontakt:

UWAGA:
* Serwer nie musi być z gry Counter-Strike 1.6 - dopuszczamy także inne propozycje.

** W przypadku, gdy dołączysz z co najmniej trzema serwerami, otrzymasz rangę Junior Admin Sieci

Oferta ważna do odwołania.

• 24

Jeżeli spodobał Ci się mój post lub po prostu Ci pomogłem - daj mi strzałkę w górę. (rep_up.png znajduje się po dolnej, prawej stronie mojego postu)

Screen-shot-2013-04-23-at-8.00.17-PM.png

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

stat4u