deep web news Alphabay Market reviews carding Hansa MarketHansa Market dark net newsdark net buy drugs online Alphabay mirror login dream mirror login bitblendervrfkzr bitcoin mixer bitblender mix bitcoin bitcoin mixer mix bitcoin for free dream market login dream market registration dream market dream market mirror tor web proxy deep dot web bitblendervrfkzr bitcoin mixer bitcoin blender darknet markets dream market hydraruzxpnew4af.onion duck duck go search duckduckgo search

Skocz do zawartości

Sieć Serwerów Counter-Strike cs-SopliCa.com używa plików cookie. Przeczytaj Polityka Prywatności, aby uzyskać więcej informacji.    Rozumiem
Rozumiem
Zdjęcie

Zauważone błędy/usterki na forum.

• Zamknięty Temat jest zamknięty
772 odpowiedzi w tym temacie

Oks

Oks
  • 1653 postów

W kogo kolwiek profil nie wejde nie moge napisać , nawet tej ikony od skrzynki nie mam .

Zrobione.

• 0

SpOnkY

SpOnkY
  • 522 postów

Tam w premium pisze że maksymalnie 2 obrazki w sygnaturze ja mam 2 a nie mam premium :)

• 0

Dołączona grafika

Satuk

Satuk

Pomocna dłoń

• 2913 postów

To nie jest błąd ,ale są dozwolone 2 linki url dlatego masz 2 obrazki ,a dzięki premium prawdopodobnie możesz od razu wkleić.

• 0

Johny Rambo12

Johny Rambo12
  • 727 postów

Witam mam taki problem, a mianowicie gdy próbuje dodać obrazek o wymiarach 400 x 150 to wyskakuje, że nie moge jej dodać, ponieważ zajmuje więcej niż 5 lnijek.

SS:

beznazwy1bv.png

• 0

Dołączona grafika

ZAPRASZAM NA COD'a

Sidzio

Sidzio

Nigdy się nie poddawaj

• 2683 postów

Kliknij ten "pstryczek" po lewo na górze i sprawdź czy tam masz te 5 linijek

• 1

czyjś zbłąkany głos 
do strumienia wpadł 
nad górami, białymi chmurami 
cicho śpiewa wiatr 

`MarcineN.

`MarcineN.

[NewDiabloMod]

• 2928 postów

Kliknij na sam dół tego okienko, w którym ustawiasz sygnaturę i klikaj "Backspace" aż kursor pojawi się obok sygnatury.

Nie wiem czy dobrze wytłumaczyłem ale spróbuj.

• 1

Johny Rambo12

Johny Rambo12
  • 727 postów
Dzięki chłopaki, POMOGLO. Macie po plusikach.
  • 0

Dołączona grafika

ZAPRASZAM NA COD'a

Rojsik

Rojsik

Ból, strach i agonia...

• 147 postów

Wystąpiło kilka bugów na forum po tym jak się posypała strona, mianowicie :

- Przy niektórych działach nie widać awatarów, a zamiast nazwy tematu, jest jakiś kod HTML.

- Jak chcę nacisnąć na profil w menu, nie widać avataru.

Ogólnie stronka się troche posypała ale myślę że to ogarniecie, bo to chyba po tym wczorajszym incydencie.

• 0

Axel F

Axel F

Mes Que Un Club!

• 6948 postów

beztytuufhpx.png

Ni ma bb w sygnach?

• 0

Oks

Oks
  • 1653 postów

beztytuufhpx.png

Ni ma bb w sygnach?

Trzeba sygny odświeżyć w profilach.

• 0

BlessU

BlessU

Marność nad marnościami, i wszystko marność...

• 2664 postów

Wystąpiło kilka bugów na forum po tym jak się posypała strona, mianowicie :

- Przy niektórych działach nie widać awatarów, a zamiast nazwy tematu, jest jakiś kod HTML.

- Jak chcę nacisnąć na profil w menu, nie widać avataru.

Ogólnie stronka się troche posypała ale myślę że to ogarniecie, bo to chyba po tym wczorajszym incydencie.

Stronka jest w porządku. Żeby się posypała to musiałby paść na amen główny serwer oraz musiałoby wykasować wszystkie backup'y i kopie, czego oczywiście nie oczekujemy że kiedykolwiek nastąpi, bo to jest praktycznie niemożliwe. I naprawdę nie liczyłbym na to, na miejscu pewnych osób. =)

- Avatarów nie widać dlatego że poprostu ich niema, a dokładniej wszystkich avatarów które były ustawiane przez ostatni miesiąc.

- kod HTML jest (był) jedynie przy Prośbach o UB, gdzie ostatnio było wprowadzonych parę nowości, które niestety trzeba będzie wprowadzać ponownie. (Chociaż z tego co widzę Oks już się z tym uporał).

• 0

Dołączona grafika

Sensitive

Sensitive

In life beautiful are only moments...

• 1213 postów
Zauważyłem, że nie ma na forum po prawej stronie kolumny "Aktualizacja statusów".

Zauważyłem, że nie ma na forum po prawej stronie kolumny "Aktualizacja statusów".
  • 0

Zapraszam Cię na serwer

Only AWP !! 46.26.21.88:27028

Dzikus.

Dzikus.

| NewDiabloMod |

• 1408 postów

A mi nie działa shoutbox i te okienka po prawej stronie...

• 0

Shiz3R

Shiz3R

Only MUSIC

• 576 postów

Shoutbox nie działa , bo go nie ma wraz z kalendarzem . Nie ma też okien bocznych na forum , czyli administracja online , ranga premium , statusy , najnowsze tematy itp.  Na samym dole nie ma kto z użytkowników jest online oraz rang na forum . Jak wchodzę w jakiś temat to zawsze na dole było kto przegląda ten temat i też tego nie ma. Serwery są dobrze , ale dalej jak przejdziemy aż do samego dołu , forum jest porozjeżdżane na boki. Mój avatar wcześniej był ok , a teraz jest dłuższy a nie jak wcześniej szerszy, po za tym on mi się rozmazuje. Chyba to wszystko z tych zauważonych przeze mnie dziwnych rzeczach na forum ;)

• 0

Casilrealek

Casilrealek

!Hala Madrid! Los Blancos !

• 1022 postów

Nie wiem czy tylko ja tak  mam ale wersja mobilna (telefonowa) się posypała całkowicie, Jeżeli możecie naprawcie to bo nie da się przeglądać forum przez telefon.

• 0

Ty go zjesz!

Ty go zjesz!

Like a BOS

• 986 postów
Nie nabija mi odwiedzin w profilu.

//Juz dziala

Użytkownik Ty go zjesz! edytował ten post 03 czerwiec 2013 - 07:43

• 0

Sensitive

Sensitive

In life beautiful are only moments...

• 1213 postów
Może i to usterka nie jest, ale w tym temacie http://cs-soplica.co...-cs-soplicacom/ punkt 1.1 jest nieaktualny, a konkretnie skład administracji :P
  • 0

Zapraszam Cię na serwer

Only AWP !! 46.26.21.88:27028

Casilrealek

Casilrealek

!Hala Madrid! Los Blancos !

• 1022 postów

VIP może dawać 4 plusy (jest tak napisane w informacjach o VIPIE), w przywilejach grafika można zauważyć, że jest napisane, że ma on większą reputację. Moja uwaga jest taka, że mogę dać 4 plusy na dzień, czyli w tym wypadku ten przywilej jest najprawdopodobniej nie aktywowany (chodzi o przywilej grafika). Proszę o naprawienie. :)

• 0

WinneR.

WinneR.

Zapraszam na Free For All.

• 1101 postów

Często pojawiają sie takie błędy.

2qiz0ba.png

• 0
Dołączona grafika

Dołączona grafika

Sav3n4r

Sav3n4r