deep web news Alphabay Market reviews carding Hansa MarketHansa Market dark net newsdark net buy drugs online Alphabay mirror login dream mirror login bitblendervrfkzr bitcoin mixer bitblender mix bitcoin bitcoin mixer mix bitcoin for free dream market login dream market registration dream market dream market mirror tor web proxy deep dot web bitblendervrfkzr bitcoin mixer bitcoin blender darknet markets dream market hydraruzxpnew4af.onion duck duck go search duckduckgo search

Skocz do zawartości

Sieć Serwerów Counter-Strike cs-SopliCa.com używa plików cookie. Przeczytaj Polityka Prywatności, aby uzyskać więcej informacji.    Rozumiem
Rozumiem
Zdjęcie

Zauważone błędy/usterki na forum.

• Zamknięty Temat jest zamknięty
772 odpowiedzi w tym temacie

Oks

Oks
  • 1653 postów

Z powodu ogromnego spamu w poprzednim temacie, stworzyłem nowy.

Proszę pisać tutaj na temat zauważonych usterek/błędów związanych TYLKO z forum.

Posty nic nie wnoszące do tematu będą usuwane, a autor nagradzany ostrzeżeniem.

Pozdrawiam

• 0

Jacek123

Jacek123
  • 2738 postów

Zawsze gdy klikam swój profil i reputacje to nie moge napisać strony w której ileś tam dostałem plusów/minusów.

• 0

Krecik.

Krecik.
  • 1883 postów

Zauważyłem że ranga Admin GXM nadal jest skoro nie ma tego serwera to adminów raczej też nie więc można ją usunąć ma ją np > BrzosieK

• 1

Oks

Oks
  • 1653 postów

Zauważyłem że ranga Admin GXM nadal jest skoro nie ma tego serwera to adminów raczej też nie więc można ją usunąć ma ją np > BrzosieK

Rangi GXM admin już nie ma od dawna, został tylko obrazek grupy, który już wyrzuciłem.

Dzięki za info :)

• 0

Sidzio

Sidzio

Nigdy się nie poddawaj

• 2683 postów

Nie mogę napisać posta w dziale serwer OSS2, przenosi mnie na stronę główną forum. W innych działach nie ma problemu.

• 0

czyjś zbłąkany głos 
do strumienia wpadł 
nad górami, białymi chmurami 
cicho śpiewa wiatr 

Oks

Oks
  • 1653 postów

Nie mogę napisać posta w dziale serwer OSS2, przenosi mnie na stronę główną forum. W innych działach nie ma problemu.

W którym dziale dokładnie ?

• 0

Sidzio

Sidzio

Nigdy się nie poddawaj

• 2683 postów

No na przykład w pokoju adminów albo propozycjach. W innych subforah nie próbowałem, nie chcę robić spamu. W reszcie działów działa poprawnie :/

Już wiem dlaczego nie mogłem pisać -.- Za dużo tagów [quote], czyli to nie problemy z działem. 

• 0

czyjś zbłąkany głos 
do strumienia wpadł 
cicho śpiewa wiatr 

Lato:)

• 150 postów

Mam pytanie, nie wiem czy to tu ale to w sprawie forum :P

Czy np. jak teraz patrze na _Sid_ to pod jego postami gg steamem i skad jest - Czy można by było dodac ile on ma reputacji? Chodzi mi o to zeby bylo ile kto ma reputacji pod postami i gg i steam itp ? Oks dodałbys?:D Bo tak to w profil trzeba wchodzic a tak byłoby widac ile kto ma pkt reputacji

• 0

Nigdy nie dyskutuj z idiotą, najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona swoim doświadczeniem.

Dołączona grafika

Sidzio

Sidzio

Nigdy się nie poddawaj

• 2683 postów

Wiesz, w ten sposób mozna dodawać wiele informacji, a przecież wystarczy najechać na nazwę użytkownika i otwiera się okienko gdzie widać ilośc punktów reputacji :)

• 0

czyjś zbłąkany głos 
do strumienia wpadł 
cicho śpiewa wiatr 

• 150 postów

Ale wedlug mnie jest lepiej gdy jest informacja pod postami ile kto ma punktów reputacji... Nie trzeba wchodzic w profil ;-)

• 0

Nigdy nie dyskutuj z idiotą, najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona swoim doświadczeniem.

Dołączona grafika

fragmaster.

fragmaster.
  • 4977 postów

A po co Ci widoczna reputacja?

• 1
Wyprany z uczuć, ale do bólu prawdziwy,
nie wierzę w happy end, widzę same negatywy.

BlessU

BlessU

Marność nad marnościami, i wszystko marność...

• 2664 postów

Ale wedlug mnie jest lepiej gdy jest informacja pod postami ile kto ma punktów reputacji... Nie trzeba wchodzic w profil ;-)

I tak wcale nie trzeba wchodzić w profil...

e745004b58684bd9b03aea7.png

Podobno będzie to zrobione, ale w bliżej nieokreślonej przyszłości...

• 0

Dołączona grafika

Kapitan Bomba

Kapitan Bomba
  • 580 postów

Chyba się rozjechała tabela serwerów, u mnie przynajmniej zamiast statusu pokazuje miniaturkę inferno

• 0

Dołączona grafika

Steam : [K]apitaneQ®

Bionic20

Bionic20

Zapraszam na OSS2 oraz PB

• 1188 postów

Chyba się rozjechała tabela serwerów, u mnie przynajmniej zamiast statusu pokazuje miniaturkę inferno

U mnie jest dobrze.

2wdnkib.png

• 0

Kapitan Bomba

Kapitan Bomba
  • 580 postów

Na Mozilli ja mam tak :

06257580091841419720.png

Ale spróbuję usunąć Ciasteczka i może pomoże

• 0

Dołączona grafika

Sidzio

Sidzio

Nigdy się nie poddawaj

• 2683 postów

Po prostu Wasze przeglądarki nie potrafią wyświetlić tego okienka które pojawiałoby się po najechaniu na nazwę.

Polecam "Chromola" albo Operę - 0 problemów

• 0

czyjś zbłąkany głos 
do strumienia wpadł 
cicho śpiewa wiatr 

Kapitan Bomba

Kapitan Bomba
  • 580 postów

Już jest okej, ale mam małe "Ale" w stopce forum widnieje napis "Copyright © 2010-2012 cs-SopliCa.com"   to można by zamienić to na "Copyright © 2010-2013 cs-SopliCa.com"

• 0

Dołączona grafika

Mac

Mac
  • 7922 postów

Już jest okej, ale mam małe "Ale" w stopce forum widnieje napis "Copyright © 2010-2012 cs-SopliCa.com"   to można by zamienić to na "Copyright © 2010-2013 cs-SopliCa.com"

Tutaj na dole jest to samo: http://cs-soplica.co...-cs-soplicacom/

• 0

Axel F

Axel F

Mes Que Un Club!

• 6948 postów
Coś się chyba stało z forum gdy się je odpali w wersji mobilnej, nie pokazuje mi tych ikonek po lewej stronie każdego działu a co za tym idzie nie wiem którym poddziale są jakieś nowe posty
  • 0

Oks

Oks
  • 1653 postów

Coś się chyba stało z forum gdy się je odpali w wersji mobilnej, nie pokazuje mi tych ikonek po lewej stronie każdego działu a co za tym idzie nie wiem którym poddziale są jakieś nowe posty

Przecież zawsze tak było.

• 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

stat4u