Skocz do zawartości

Sieć Serwerów Counter-Strike cs-SopliCa.com używa plików cookie. Przeczytaj Polityka Prywatności, aby uzyskać więcej informacji.    Rozumiem
Rozumiem
Zdjęcie

[Poradnik] Fiora, Mistrzyni Fechtunku

• Zamknięty Temat jest zamknięty
9 odpowiedzi w tym temacie

Satuk

Satuk

Pomocna dłoń

• 2814 postów
92509728.png

Wstęp : Silny toper ,wystarczy trochę life steala ,100 dmg + i zaczynamy serie killi ;D Niestety brak cc ,ale odrabia to dmg.

Czary przywoływacza :
flash.pngignite.png/smite.png

Skille :

82554266.png

Masterki :
79870028.png

Runy :

10819099.png

Itemy : 
Jungla : wriggles-lantern.gif Łatwa linia : dorans-blade.gif Trudna linia : boots-of-speed.gifhealth-potion.gifvampiric-scepter.gifberserkers-greaves.gifravenous-hydra.gifblade-of-the-ruined-king.gifinfinity-edge.gifstatikk-shiv.gifthe-bloodthirster.gif
Zdecydowałem się na full lifesteal bo na fiorze jest zabójczy.

Gra : Zacznijmy od skilli.Odbicie ciosu,zwiększenie prędkości ataku i ruchu ,doskok.Brzmi banalnie ,bo bez CC ,ale ta moc jest o wiele większa.Po pierwsze zaczęto nas feedować na pewno nie da rady się przerwać tego feedowania ,bo każdy kill dla fiory jest zabójczy w późniejszych fazach.Ulti czyni nas nie do zabicia ,a zadajemy obrażenia i to kilku celom więc nikt nam nie ucieknie.Mamy 2 doskoki co nam trochę rekompensuje brak CC.Odbicie zawsze się przyda ,np przeciw Q  wukonga i rengara :P Dzięki lifestealowi szybko odzyskamy hp.Możemy też być junglerem.Jedynym minusem jest możliwość przerwania naszego ulti ,a teemo może być denerwujący ,bo gdy nas oślepi ,ulti nie zada obrażeń.W jungli jesteśmy dobrzy ,może mamy słabe ganki ,bo od doskoków łatwo uciec ,ale ważne ,że mamy farme .

Fiora kontruje :
gangplank.pngvi.pngrengar.pngjayce.png

Fiora kontrowana jest przez :
jax.pngmalphite.pngelise.pngpantheon.png

Fiora dobrze działa z :
darius.pngmorgana.pngamumu.pngblitzcrank.png
Poradnik napisany w całości przeze mnie i zabrania się kopiowania bez zgody autora lub bez podania źródła.

Użytkownik Satuk edytował ten post 14 kwiecień 2013 - 09:31

• 0

gWXSQL5.png2d1r1aw.jpg

BuLL ._.

BuLL ._.
  • 583 postów
  • GG:
Fiora kontruje Jayce'a? O_o gdzie Ty taką bzdurę wyczytałeś.. poradnik nawet ciekawy ,ale jak dla mnie jest to beznadziejna postać. Łatwa do skontrowania na topie ,a w jungli szału nie robi ,bo jest to postać strasznie snowballowa ,czyli jak się nie nafeedujesz ,to gówno robisz(jedynie możesz posłużyć za mięso armatnie :D ). Polecam grać nią na niskich lvlach ,gdzie ludzie nie wiedzą co to kontry itd. Na 30 lvlach jest to raczej kupowaty champion i da się wygrać przeciwko niej praktycznie każdym offtankiem/bruiserem :/
  • 0

Z0MJO.gif

J4ssir

J4ssir
  • 894 postów

Silny toper ,wystarczy trochę life steala ,100 dmg + i zaczynamy serie killi ;D Niestety brak cc ,ale odrabia to dmg

od razu jedziemy. Silny topper? MIAŻDŻY SYSTEM a nie silny :P cc możesz nadrobić Blade of ruined king(item ze slowem)

jak dla mnie jest to beznadziejna postać

LOL pewnie zagrałeś raz jak była na free, przegrałeś i więcej nie grałeś. ONA jest op, bardziej niż darius.

• 0

Dołączona grafika

BuLL ._.

BuLL ._.
  • 583 postów
  • GG:
wyraziłem tylko swoją opinię na temat tej postaci ,a Ty się od razu spinasz.. Jeśli twierdzisz ,że jest ona lepsza od Dariusa to jesteś na jakimś brązie 4-3
  • 0

Z0MJO.gif

J4ssir

J4ssir
  • 894 postów

nie, po prostu jest lepsza, daius dostał tyle nerfów,że aż nie chce sie nim grac. ulti,nawet jesli zabijesz musisz czekac 16 s na nastepne uzycie, a kiedys mogles siekac jeden po drugim :D

• 0

Dołączona grafika

BuLL ._.

BuLL ._.
  • 583 postów
  • GG:

Darius dostał jedynie nerfa na ulti,ale jak się potrafi go dobrze wykorzystać to jest on nadal OP. (a tak poza tym to ulta nadal mozesz używac jedno po drugim ,ale przez wyznaczony czas, a potem masz cd).

A jeśli nawet się nie nafeedujesz to możesz robić za tanka ,a fiorę z tego co wiem buduje się bardziej pod ad carry, więc bez feedu nic nawet nie przytankujesz ;)

@down hahaha :D

ale super minion ją już zabije X_X

Użytkownik BuLL ._. edytował ten post 16 kwiecień 2013 - 18:26

• 0

Z0MJO.gif

ShIzO

ShIzO

Live vs Death

• 3714 postów
  • GG:

bez feedu nic nawet nie przytankujesz

Miniona :D

• 1

J4ssir

J4ssir
  • 894 postów

a fiorę z tego co wiem buduje się bardziej pod ad carry, więc bez feedu nic nawet nie przytankujesz

wiesz trudno nie nafeedować sie fiora ktora z "W" skillem na starcie ma 120 ad (z moimi runami ) :D

• 0

Dołączona grafika

Quatro

Quatro
  • 116 postów
Przyda sie bd wiedzial jak se kupie fiore jak grywac
  • 0
 MASZ PROBLEM PISZ MI NA PW

ZNAJDZIESZ MNIE NA DR

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Craity.