Używamy cookies, aby zapewnić jak najlepszą fukcjonalność forum. Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na ich przetwarzanie.

 • Ogłoszenia

  • SmoothDream

   Nowy Login do Konta   27.04.2017

   Osoby które posiadały inny login do konta niż ich dawna nazwa wyświetlana proszone są o korzystanie z obecnej nazwy wyświetlanej jako loginu do ich konta.
  • Lost

   Problemy z zalogowaniem na konto   28.04.2017

   Jeśli masz problem z zalogowaniem się na swoje konto, opisz problem wysyłając maila na adres: lost.counterstrike@gmail.com 

superSoniK

Użytkownik
 • Zawartość

  46
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

20 Normalny

8 obserwujących

O superSoniK

 • Urodziny 20.05.1995

Informacje o profilu

 • Nick w grze:
  SoniK
 • Płeć:
  Mężczyzna
 • Skąd:
  Kalisz
 1. Trochę sobie nabiłem punkcików.
 2. O zmianie tego głosowania na mapę mówiłem jeszcze chyba w tamtym roku, bo dużo osób się na to skarżło. Widać jak dużo jest z tym robione, nie liczylbym na zmianę zbyt szybko, a ta powinna być moim zdaniem już dawno. Bardzo dużo osób po prostu wciska 1 nie patrząc co wybiera, a później "Ale gowniana mapa" i 10x RTV od razu po starcie mapy.
 3. Powody Twoich mutów/gagów: Jak widać, kilkukrotnie pojawia się obrażanie. "ponowne, uporczywe łamanie danego punktu" a więc "gracz jest karany ostrzejszymi karami niż podane w regulaminie". Myślę, że taki mute dla Ciebie jest właśnie tym "dobrem graczy" - a że niekoniecznie Twoim dobrem, no to trudno.
 4. A jakie to ma znaczenie? Nie to decyduje o tym, czy mute się należy, czy też nie. Poza tym taki tekst jeszcze bym podciągnął pod
 5. Usługa: VIP 1mc. Kod: Y55R9E32
 6. Na nie. Powód taki sam, jak Ninka i Russel.
 7. Ja jestem na nie. Powody te same co wyżej - wiek, nie kojarzę Cię z serwera i sesje - dopiero od bardzo niedawna pogrywasz coś więcej tutaj.
 8. Aero Chord - Surface
 9. Widziałem na serwerze, obyło się bez żadnych jęków, stęków i tym podobnych - duża poprawa od czasów ostatniego podania. Myślę, że można dać szansę - na tak :D .
 10. Na tak, zdecydowanie :D. Znany, aktywny, kulturalny.
 11. Był adminem, znany, ogarnięty i w porządku, ale niestety tak jak pisze Killua. 10h tygodniowo na serwerze od admina jest mile widziane, a od czasu jak nie jesteś adminem widziałem Cię na serwerze dwa, może trzy razy. Póki co nie, ale jak poprawisz aktywność, to jak najbardziej zapraszamy :D.
 12. Najpierw nadużywałeś mikrofonu (mimo ostrzeżenia, że mikro 16+/mutacja) i dostałeś pierwszego mute na 30min. Później wbiłeś na serwer i czyniłeś dokładnie to samo mimo wcześniejszego muta, a więc i świadomości, że u nas nie jest to dozwolone - więc dostałeś kolejnego mute, tym razem na tydzień. Poza tym to nie był pierwszy mute z tego powodu: http://sourcebans.cs-soplica.com/1vs1/index.php?p=commslist&searchText=STEAM_1:0:170532079&Submit Doskonale znałeś zasady, a i tak, mimo ostrzeżeń i wcześniejszych kar, nie stosowałeś się do tego. Czy Ty w tym momencie jesteś poważny?
 13. Już jak gadałeś w grze, że chcesz ungaga sprawdziłem historię Twojego czatu i już wtedy Ci mówiłem, że powinieneś się cieszyć, że nie masz perma. Totalny brak kultury.
 14. Jak ktoś chce posłuchać muzyki, to niech puści ją w tle z YT, Spotify, whatever. Jeden puści muzykę, zaraz zrobi to drugi i trzeci. Dopiero się zrobi syf. Nie, ale dobrze wiesz, że grają w nią też dzieci i tego nie unikniesz. Poza tym to serwer publiczny. Może tak jak w każdym miejscu publicznym, po prostu wypada zachować jakąkolwiek kulturę... Nie zawsze, czyli jednak czasami masz. A żaden admin nie będzie się domyślał kiedy miałeś zamiar, a kiedy nie. Jakoś nie wydaje mi się, żeby ktokolwiek ograniczał wolność słowa... Wyrazić swoje zdanie może każdy, pod jednym warunkiem - robi to kulturalnie.
 15. Znany, ogarnięty. Zresztą, do tego co napisał Echo nie mam nic więcej do dodania. Na tak ;).