Używamy cookies, aby zapewnić jak najlepszą fukcjonalność forum. Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na ich przetwarzanie.

 • Ogłoszenia

  • SmoothDream

   Nowy Login do Konta   27.04.2017

   Osoby które posiadały inny login do konta niż ich dawna nazwa wyświetlana proszone są o korzystanie z obecnej nazwy wyświetlanej jako loginu do ich konta.
  • Lost

   Problemy z zalogowaniem na konto   28.04.2017

   Jeśli masz problem z zalogowaniem się na swoje konto, opisz problem wysyłając maila na adres: lost.counterstrike@gmail.com 

wojownik070707

Donator
 • Zawartość

  155
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

60 Dobry

10 obserwujących

O wojownik070707

 • Ranga
  W imi� zasad
 • Urodziny

Informacje o profilu

 • Płeć:
  Mężczyzna
 1. @Rewolta, tylko tak się składa, że to nie jest prośba o odbanowanie, tylko zgłoszenie czitera. A chyba nie ma nigdzie sprecyzowanej informacji, kto się tam może wypowiadać, a kto nie.
 2. Z tego co pamietam, Paintball kolidowal z kikoma mapami. Wiec albo rybka albo akwarium.
 3. No to zaczynamy. 69 zł paypal.
 4. Nick: wojownik070707 Rodzaj usługi: - Zdjęcie 1 warna - Podpis pod nickiem (W imię zasad) - Vip na 2 miesiące Potwierdzenie: http://s10.ifotos.pl/img/22png_sahhann.png
 5. HLTV nie nagrywa głosu, więc nie wiem jakie polecenia wydał Wiśnia. Pierwsze z nich to zapewne totalny bezruch, lecz co do drugiego mogę tylko gdybać. Pytałem strażnika obecnego na serwerze, napisał mi, że był afk. Bardziej prawdopodobna wydaję mi się wersja Wiśni, ponieważ reszta graczy wykonywała nadal totalny bezruch i dlatego przeżyli. Jednakże, nie mamy żadnych dowodów, a więc słowo przeciwko słowu. W takim wypadku nie pozostaje mi nic innego zrobić jak skargę zamknąć z powodu braku dowodów. Zamykam.
 6. Gracz ma bana permanentnego na serwerze, jednakże wchodzi na zmiennym IP. Postaramy się coś z nim zrobić. Gracz został zbanowany. Zamykam
 7. Nie mamy IP, nie mamy SID-a, a na demku nie słychać głosu z mikrofonu, więc NIE mogę stwierdzić na 100%, że to był PIF PAF. Być może to była jakaś osoba na jego nicku. Zgodnie z powyższym, skargę zamykam.
 8. Baca, ja nie wiem w jaki sposób mam do Ciebie mówić, jakimi literami, językami. Po pierwsze, gdy chcecie złożyć skargę na kogoś, wciskacie w grze klawisz ~ (znajduję się on pod ESC), domyślnie odpowiadający za włączenie Konsoli. Gdy już macie włączoną konsolę, wpisujecie komendę: amx_ip. Wszystko widać na załączonym obrazku. Wyświetlone STEAM ID oraz IP gracza, na którego chcecie złożyć skargę, kopiujecie i wklejacie do tematu. Kolejną rzeczą są dowody. Dowodem zazwyczaj powinno być demko. Czy to wasze własne, czy HLTV. Bez dowodów nic nie możemy zrobić. W przypadku gdy chcecie nakręcić swoje demko, wciskacie ~ (by włączyć konsolę), po czym wpisujecie komendę: record <nazwa demka>. W tym momencie, demko zostaję przez Was nagrywane. Gdy chcecie już skończyć kręcić, wpisujecie komende: stop. Swoje demko możecie znaleźć w folderze z CS'em > cstrike i plik nazwademka.dem. Inny sposób to demko z HLTV. Znajdują się one tutaj: W przypadku podania demka HLTV jako dowód, Waszym obowiązkiem jest podać w której minucie demka, lub w którym dniu dana sytuacja miała miejsce. Nie mam zamiaru już któryś raz marnować czas na oglądanie całych demek. Lecz, trzeba wziąć pod uwagę, że HLTV NIE NAGRYWA GŁOSU. Myślę, że wyjaśniłem wszystko i już nie zobaczę kolejnej tego typu skargi, bo już mnie ręce bolą od ich ciągłego załamywania. Brak SID, brak IP, brak dowodów. Skargę zamykam.
 9. Zmuszony byłem oglądnąć demko z całej mapy, jako iż Szanowny Pan składający skargę, nie raczył nawet podać w którym dniu, minucie, miały miejsce dane sytuacje, a na załączonym demku nie ma nic, z czego można by cokolwiek wywnioskować. O IP lub SID-zie nie wspominając. Robię to po raz ostatni. Następnym razem, takiej skargi nie ruszam. Faworyzacji jako takiej, nie zauważyłem ze strony Oczojebnego, oprócz tej sytuacji na chowanym. Za rzeczone zachowanie, dostaje on bana. Małego w tej sytuacji nie mogę ukarać, gdyż mógł on być faworyzowany mimo swojej woli. HLTV nie nagrywa głosu oraz czatu "żywych", więc nie mogę ustalić czy było to wszystko ustawione. Gracz został zbanowany. Zamykam.
 10. Ola

  Dziękuję. Gracz został zbanowany.
 11. Wyjaśnione. Zamykam.
 12. Po oglądnięciu demka, stwierdzam, że bana dostałeś słusznie. Wyzwałeś, dostałeś za to karę. Co prawda mógłby to być ban krótszy, ale widocznie tak uznał admin banujący. Nie wnikam w to. Druga sprawa. Obydwoje CT dostają bana za nieodpowiednie zachowanie. Nie ma takiej opcji, że włączacie sobie zabawę, po czym trzymacie więźniów w celi, żeby ich wszystkich wybić. Chcecie się bawić we 2, to proszę się umówić na ping ponga lub warcaby. Admina sQn w najbliższym czasie, zapraszam na rozmowę na TS. Twoja prośba o odbanowanie została odrzucona. Jeśli nie zgadzasz się z tą decyzją, odwołaj się do J@: Luu
 13. Rzeczywiście, była to podszywka. Gracz został zbanowany.
 14. Dziękuję za zgłoszenie. Gracz został zbanowany.
 15. Wiem, względem czego kierujesz to pytanie, a więc, życzenia przede wszystkim, muszą być realne do zrealizowania. O ile wiem, życzenia typu: "co drugie słowo masz mówić: kocham Alkę", "w następnej rundzie musicie cały czas być na kucaka" są do zrealizowania bez większego problemu. Życzenia typu: "Masz zaśpiewać", bądź: "Jutro prowadzisz śpiewająco" powodują już pewnego typu problem, gdyż nie każdy ma "warunki" aby spełnić to życzenie. Mam na myśli takie sytuacje, gdy ktoś ma powiedzmy, współlokatora w mieszkaniu (tyczy się to pewnie większości z was <rodzice, rodzeństwo, przyjaciele>) i w takim przypadku, wykonanie takiego życzenia wiążę się z pewnym dyskomfortem (czy to w waszym przypadku, bądź współlokatorów). Wtedy CT nie MUSI się zgodzić na takie życzenie. Żyjcie i dajcie żyć innym.