Używamy cookies, aby zapewnić jak najlepszą fukcjonalność forum. Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na ich przetwarzanie.

 • Ogłoszenia

  • SmoothDream

   Nowy Login do Konta   27.04.2017

   Osoby które posiadały inny login do konta niż ich dawna nazwa wyświetlana proszone są o korzystanie z obecnej nazwy wyświetlanej jako loginu do ich konta.
  • Lost

   Problemy z zalogowaniem na konto   28.04.2017

   Jeśli masz problem z zalogowaniem się na swoje konto, opisz problem wysyłając maila na adres: lost.counterstrike@gmail.com 

Cotidie

Junior Admin Sieci
 • Zawartość

  2494
 • Rejestracja

 • Ostatnio

 • Wygrane dni

  33

Cotidie wygrał w ostatnim dniu 7 Kwiecień

Cotidie ma najbardziej lubianą zawartość!

Reputacja

1107 Wyśmienity

O Cotidie

 • Ranga
  Cotidie morimur, cotidie enim demitur aliqua pars vitae
 • Urodziny 04.08.1996

Kontakt

 • Strona WWW:
  http://steamcommunity.com/id/cotidiemorimur

Informacje o profilu

 • Płeć:
  Kobieta

Ostatnio na profilu byli

37051 wyświetleń profilu
 1. Ktoś tutaj zapomina, że opiekun też ma życie poza serwerem. Napisz temat w tym dziale - http://cs-soplica.com/forum/884-reklamacje-csgo/. Pamiętaj o wzorze.
 2. Vip

  http://cs-soplica.com/topic/178204-wzor-zgloszenia-reklamacji/ Zastosuj się do wzoru, w innym wypadku Twoja reklamacja nie zostanie rozpatrzona.
 3. Propozycja zaakceptowana, możesz już wejść na serwer
 4. śmieszki śmieszkami, ale Tatuaż bardzo wartościowy, nie mam innego zdjęcia :D
 5. Grywasz na serwerze, można dać szansę ale na okres próbny
 6. Czuję się tak za każdym razem, kiedy do sklepu w którym pracuję przychodzi starsza pani i zaczyna wypominać, że w sklepie (który jest młodzieżowy) nie ma na nią ubrań ;/ Najlepszy prezent jaki w życiu dostałeś?
 7. Genesis rx39 Jakie masz słuchawki?
 8. Wybacz, ale nie jestem w stanie wyobrazić sobie w jaki sposób zapanujesz nad serwerem bez mikrofonu. Ludzie często rozmawiają dosyć głośno, czym zagłuszają rozgrywkę i nie wiem jak chcesz ich uspokajać. Na ten moment podanie odrzucam, chociaż jesteś aktywna, ale tak ja wspominałam - bez mikrofonu nie zapanujesz nad serwerem, a tym powinien się zajmować admin.
 9. @Axel F, masz nową koleżankę! :D Witaj, zapraszam na serwer FFA
 10. Wszystkie rsy wrzucane są na nasz kanał na YT, tam znajduje się również filmik z rsami z kwietnia. Wkrótce pojawi się pełna lista piosenek. https://www.youtube.com/user/SopliCaOFFICIAL
 11. Skarga dla mnie jest słuszna. Kapral czuje się zbyt pewnie na serwerze, nie może tak być. W przypadku kolejnej takiej sytuacji, admini będą otrzymywać ostrzeżenia. Na ten moment tylko upomnienie słowne i bardzo proszę o stosowanie kar wobec wszystkich osób łamiących regulamin. Jeśli Leniwiec wylatuje z serwera z banami na 1 dzień i więcej, należy tak samo traktować inne osoby nagminnie łamiące regulamin.
 12. Ban już minął. Adminów proszę o dawanie upomnień. Wielu z Was również bugowało pieniądze i nawet tłumaczyliście jak to robić...
 13. Nie są życiowe, bo takiej chyba nie przeżyłam ale mam kilka drobnych. Na początku studiów miałam jechać na kurs z matmy dla studentów. Okazało się, że zapłaciłam za kurs, który odbywał się 300 kilometrów ode mnie. Nie doczytałam informacji. W średniej przyjechałam do szkoły jak gdyby nigdy nic, siedziałam na korytarzu i dopiero po jakimś czasie zorientowalam sie, że jest sobota a ja wstałam o 6, ogarnęłam się i pojechałam :/ Co chciałbyś dostać na święta?