Używamy cookies, aby zapewnić jak najlepszą fukcjonalność forum. Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na ich przetwarzanie.

 • Ogłoszenia

  • SmoothDream

   Nowy Login do Konta   27.04.2017

   Osoby które posiadały inny login do konta niż ich dawna nazwa wyświetlana proszone są o korzystanie z obecnej nazwy wyświetlanej jako loginu do ich konta.
  • Lost

   Problemy z zalogowaniem na konto   28.04.2017

   Jeśli masz problem z zalogowaniem się na swoje konto, opisz problem wysyłając maila na adres: lost.counterstrike@gmail.com 

Ssandra

Admin PaintBall
 • Zawartość

  468
 • Rejestracja

 • Ostatnio

 • Wygrane dni

  5

Ssandra wygrał w ostatnim dniu 15 Kwiecień

Ssandra ma najbardziej lubianą zawartość!

Reputacja

229 Przykładny

O Ssandra

 • Urodziny 2 Marzec

Informacje o profilu

 • Nick w grze:
  .:Ksiezniczka:.
 • Płeć:
  Kobieta
 • Skąd:
  Łódzkie

Ostatnio na profilu byli

5708 wyświetleń profilu
 1. Axel, nikt nie mowi, żeby lizać sobie d*py. Są inne o wiele lepsze sposoby na wyjaśnienie/ukazanie sprawy, niż jakieś pieprzone anonimowe wyznania, gdzie każdy czuje się Bogiem. Inaczej by sprawa wyglądała,gdyby wszystkie strony pytanie wyraziły zgodę na taki artykuł. Czyż nie sądzisz ? Czy którakolwiek z zapytanych osób, byłaby w stanie wyraźnie swoje zdanie otwarcie i szczerze ? Bo w tym momencie wychodzi na to, że nie. Ja osobiście nie jestem zwolennikiem rozwiązywania problemów w ten sposób. Jak coś do kogoś mam to wyjaśniam sobie sprawę z tą osobą, przynajmniej próbuje. Czy osoby, które w ten sposób wyrażają swoją opinię są z siebie dumne ? Gratuluję odwagi ! Patrząc z innej strony po jakiego grzyba wyciągac takie sprawy na forum publiczne ?
 2. @Sola nie obrażając tu nikogo... @PatolEcho niestety w tym wypadku ma racje. Pisząc ten artykuł zaprzeczamy sami swoim zasadą... Tak jak napisał ... Nie wiem czy osoby były pytane o zdanie i chęć udziału w tym artykule (chociaż szczerzę w to wątpię). Czy ten temat jest napisany z podobną myślą co ten ? Jeśli tak to niestety moim zdaniem on "buduje mur" i tworzy KOLEJNE, niepotrzebne spory. Czasem warto ujawnić pewne spory i wyjaśnić pewne sytuacje, ale nie w ten sposób. Reasumując myśl uważam, że jest to bez sensu... Jednym artykułem chcecie zburzyć mur, drugim budujecie i nakręcacie ludzi. Wiadomo, każdy o każdym ma jakieś zdanie. Nie mniej jednak osoby "szare" od niedawna w sieci etc. czytając to budują sobie opinie o danym człowieku, a może lepiej byłoby poznać go z dobrej strony? Te złe każdy zauważy SAMEMU z czasem. @Sola proszę Cię nie porównuj naszej redakcji do gazet. Jeśli to wszystko będzie szło w tym kierunku to nie wróżę dobrej przyszłości, 80-90% gazet pisze rzeczy dla sensacji nie ważne czy są zgodne z prawdą czy nie. Naprawdę tego chcemy ? Jeśli tak to ja nie będę szła w tym kierunku, możecie iść sami. Nie sądzę aby ktokolwiek poparł takie zachowanie. PS. Wymianą takich zdań pokazujesz, że nie jesteś w stanie przyjąć krytyki. Przykre. Jeśli kogokolwiek uraziłam tą wypowiedzią - przepraszam. PS2. Czasem radzę postawić się na miejscu tych osób, czy chcielibyście czytać tego typu artykuły, zdania, opinie o swojej osobie. NIE KONIECZNIE Z PRZYMROŻENIEM OKA. Pamiętajcie, że każdy inaczej to odbiera.
 3. Jestem tu chwile... zdążyłam się już zgubić :(

  9aed1026124_panie_kto_tak_to_.jpg

  1. Pokaż poprzednie komentarze  %s więcej
  2. Relon
  3. Caroline.

   Caroline.

   Kochana, nie jestes sama:/

  4. GTA.

   GTA.

   Wulgarne słowo w załączonym obrazku do statusu +1 Warn.

 4. Lepiej wrócić i zobaczyć przynajmniej w takiej kondycji. Miło by było zobaczyć w jeszcze lepszej kondycji !
 5. Redakcja ma przyjemność ogłosić wyniki konkursu Wielkanocnego! Z dniem wczorajszym, zakończył się konkurs Wielkanocny. Z tego miejsca, chcemy pogratulować wszystkim chętnym, za udział w konkursie. Spisaliście się na medal! Poniżej przedstawimy wam wyniki konkursu: Pierwsze miejsce - @manslo Drugie miejsce - @SCREECH Trzecie miejsce - Gratulujemy zwycięzcom! Również chcieliśmy poinformować, że podjęliśmy decyzję o wyróżnieniu, które otrzymuje @Axel F! Po odbiór nagród prosimy zgłosić się do - @Relon
 6. Siemka, ja Cię pamiętam :/
 7. Siemka kolego
 8. Hej
 9. Wspaniale! I oby tak dalej, bo nie będę miała gdzie grać xD