Używamy cookies, aby zapewnić jak najlepszą fukcjonalność forum. Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na ich przetwarzanie.

 • Ogłoszenia

  • SmoothDream

   Nowy Login do Konta   27.04.2017

   Osoby które posiadały inny login do konta niż ich dawna nazwa wyświetlana proszone są o korzystanie z obecnej nazwy wyświetlanej jako loginu do ich konta.
  • Lost

   Problemy z zalogowaniem na konto   28.04.2017

   Jeśli masz problem z zalogowaniem się na swoje konto, opisz problem wysyłając maila na adres: lost.counterstrike@gmail.com 

Oks

Zasłużony
 • Zawartość

  1601
 • Rejestracja

 • Ostatnio

 • Wygrane dni

  30

Oks wygrał w ostatnim dniu 2 Marzec

Oks ma najbardziej lubianą zawartość!

Reputacja

1531 Perfekcyjny

O Oks

 • Urodziny

Informacje o profilu

 • Skąd:
  Bia�ystok

Ostatnio na profilu byli

32440 wyświetleń profilu
 1. Oks coś Ty zrobił 

   

 2. Powinno być już wszystko ok.
 3. Ja się wciąż dobrze bawię :biggrin:
 4. Hehe, żarty heheszki. Może naprawa serwera przez Nighta tez była żartem? :P
 5. To jest jakiś dramat. Po reklamowaniu innego serwera masz czelność składać podanie o admina? Nie.
 6. A jesteś pewny, że nie zakładałeś wcześniej konta za pomocą steam?
 7. https://www.tapatalk.com/
 8. Ze względu na nieaktywność wyższej administracji sieci, pozwolę sobie zawiesić @Agatczi123 w prawach moderatora do czasu rozpatrzenia skargi przez Dzierzbe/Losta.
 9. Raczej nie
 10. Oj chłopcy chłopcy... http://cs-soplica.com/index.php?app=forums&module=extras&section=stats&do=leaders
 11. Chcesz mi powiedzieć, że pozwolił wam decydować za support serwera? Po czym wrócił po urlopie i miał do mnie pretensje o wybór Agatczi na moderatora? Litości.. Jest różnica między wolną ręką w wyborze moderatora, a przestrzeganiem zasad rekrutacji.
 12. Od tego jest wyższa administracja, a nie zasłużeni ;) Ja tylko dodam od siebie, że wybór Agatczi na moderatora odbył się poprzez złamania zasad rekrutacji. Cały czas widnieje wpis w wymaganiach: Kiedy Agata składała podanie, nikt nie był przydzielony na supporta serwera, więc Lost powinien wyrazić zgodę - a o takiej zgodzie nic mi nie wiadomo. Przy akceptacji podania supportem była już Słodka, więc ona powinna zgodzić się na dodanie moderatora, a takiej zgodzie również mi nic nie wiadomo. Reasumując, jeśli nie było zgody Losta ani Słodkiej, Agata nie miała prawa dostać moderatora.. A wystarczyło usunąć ten wpis z wymagań - mieliście do tego prawo.