Używamy cookies, aby zapewnić jak najlepszą fukcjonalność forum. Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na ich przetwarzanie.

 • Ogłoszenia

  • SmoothDream

   Nowy Login do Konta   27.04.2017

   Osoby które posiadały inny login do konta niż ich dawna nazwa wyświetlana proszone są o korzystanie z obecnej nazwy wyświetlanej jako loginu do ich konta.
  • Lost

   Problemy z zalogowaniem na konto   28.04.2017

   Jeśli masz problem z zalogowaniem się na swoje konto, opisz problem wysyłając maila na adres: lost.counterstrike@gmail.com 

Sola

Junior Admin Sieci
 • Zawartość

  2596
 • Rejestracja

 • Ostatnio

 • Wygrane dni

  38

Sola wygrał w ostatnim dniu 11 Kwiecień

Sola ma najbardziej lubianą zawartość!

Reputacja

1499 Rewelacyjny

O Sola

 • Ranga
  1.6!
 • Urodziny 01.08.1985

Kontakt

 • Strona WWW:
  http://cs-soplica.com

Informacje o profilu

 • Nick w grze:
  Sola
 • Płeć:
  Mężczyzna
 • Skąd:
  Białystok
 • Zainteresowania:
  ping-pong kieszonkowy :)

Ostatnio na profilu byli

13993 wyświetleń profilu
 1. Nic nowego, że osoby coraz młodsze zasiadają na stołki :P Kiedyś bardziej restrykcyjnie było, sam też miałem takie podejście. A teraz? Nawet jak ktoś ma lat 12 - ale pod stropem poukładane - to zasługuje na szansę.
 2. Ja nie rozumiem oburzenia. To wymyślony art. "co by było gdyby". Hejt? Ludzie, to jest forma zabawy. Przypominam, to się nazywa "REDAKCJA". Czy gazeta pyta się czy napisać o jakimś polityku, czy celebrycie? To co teraz widzisz to przekomarzanie się, a nie potyczki - uwierz mi. Jesteś tu niecały rok i niewiele widziałeś Nikt tu nie każe chyba nam wielbić drugiej osoby. Ludzie jakieś tam swoje zdanie mają i tyle. Ludzie.. to jest forum, to jest artykuł. Nie wiem dlaczego by nie porównywać dwóch osób. Szczególnie, że to tylko gdybanie. To tak jakby piłkarze się obrażali, bo mówią o nich, że są gorsi niż zmiennicy. Jak Wam się nie podobają takie artykuły, to ich nie otwierajcie. Omijajcie ten dział szerokim łukiem. Jak ktoś objedzie kogoś publicznie to jest masa plusujących, a tu..? Powieście Agę i będzie spokój Czego tu nie rozumieć? Zawsze ktoś będzie miał swoich zwolenników i przeciwników. Ale w porządku, dla dobra wszystkich niech redakcja zacznie pisać kto jaki konkurs robi na jakim serwie. A jak Was takie rzeczy bolą, napiszcie do Losta niech to zamknie w cholerę.
 3. Tak for fun? A jaki jest sens grać w csa? Ja odpowiem nieanonimowo. Saygon czy Relon po wdrożeniu na pewno daliby radę na pozycji. Kwestia tego, że Lost jest nieodłączną częścią sieci, jej historią. Czasu ile ma, tyle ma, podejrzewam, że ile by go nie miał, wciąż niektórym byłoby mało.
 4. Tabela została zaktualizowana. Pamiętajcie.. jak w trakcie rozwiązywania krzyżówki odgadniecie hasło - od razu je wklepujecie ! Całość można podesłać później. Dlatego też za podanie hasła jest 1 pkt, a za wrzucenie wszystkich odpowiedzi - 2 pkt. Zapraszam 30.04
 5. Jeżeli chodzi o te anonimowe teksty, to proste, że jest wiele osób, które ma różne opinie. Tu każdy anonimowiec napisał co sądzi po prostu. Jakby takiej treści nie było, to i tak ktoś tak O NAS myśli. To tylko artykuł co by było gdyby.. Każdy jeden już pewnie począwszy od opiekuna serwera ma swoich zwolenników jak i ludzi, którzy najchętniej by mu narobili na łeb. Tak było od dawna i tak będzie na wieki wieków amen Co do takiej podmianki... Hmm, Saygon jest w tej sieci dosyć długo i pewnie dałby radę to pociągnąć. Za Lostem przemawia staż i wg. mnie stoicki spokój. Normalnie jakby brał jakieś ziółka na uspokojenie :D
 6. Ax..gdzie w "Pasiak" masz "u"? Hasło ogarnięte już było. Tabela zostanie zaktualizowana później Zapraszam na kolejną krzyżówkę już w najbliższą niedzielę. Zapraszam ;)
 7. Ograniczam czas na odpowiedzi do 1h od ukazania się krzyżówki. Obecną podsumuję o 23.00. (Bo może być tak, że nikt nie poda poprawnych). Regulamin pod tym kątem poprawię później.
 8. Dobra odp. Punkt. Czekamy teraz na odgadnięcie haseł: )
 9. Zapraszam do rozwiązywania krzyżówki.

   

  1. Ssandra

   Ssandra

   Nie wiem skąd bierzecie te pytania :P

  2. Axel F

   Axel F

   Nie ma już do czego.

 10. W związku z pracami na forum krzyżówka przeniesiona na jutro - tak dla bezpieczeństwa. Przepraszam za kłopoty.
 11. Następne pytania sprecyzuję tak, żeby nie było problemu z odgadnięciem (w sensie czy chodzi o bana, blok czy perm). Tak czy owak, tabela zaktualizowana. Gratuluje pierwszym zdobywcom i zachęcam do gry. Runda extra już w ten czwartek o godzinie 21.00!
 12. grafika: @Caroline. Witam w kolejnym konkursie sieciowym zorganizowanym przeze mnie oraz @Caroline. Jak sama nazwa wskazuje, będziemy rozwiązywać krzyżówki. Tematyka różnorodna, ale najbardziej skupiona rzecz jasna na sieci oraz militariach. Zasad będzie niewiele, aby z przyjemnością oddawać się wygrywaniu nagród. Krzyżówkę wrzucam tylko ja, bądź @Caroline. - jeżeli dojdzie osoba trzecia, zostaniecie poinformowani. :: ZASADY - Krzyżówka będzie wrzucana co niedzielę o godzinie 19.30! - wyjątek będą stanowiły zapowiadane krzyżówki extra ! (będzie ich sporo :P) - Konkurs będzie trwał do ostatniej niedzieli maja (28.05). - Odpowiedzi wrzucamy w dowolnej formie (obrazek/tekst). - Krzyżówki będą się pojawiały w tym temacie (pierwszy post). :: PUNKTACJA - Pierwsza osoba, która odgadnie HASŁO GŁÓWNE zdobywa 1 pkt. - Pierwsza osoba, która odpowie na wszystkie pytania dostaje 2 pkty. Tłumaczenie: Jeżeli słabo Ci idzie z krzyżówką, ale odgadłeś hasło główne (w tym temacie), umieszczasz je i zdobywasz punkt. Jeżeli ktoś Cię wyprzedził i podał hasło główne, ale nie wszystkie odpowiedzi - umieszczasz je i zgarniasz 2 pkty. Jeżeli zrobisz te dwie czynności, dostajesz rzecz jasna 3 pkty. (NIE TRZEBA WRZUCAĆ ODPOWIEDZI RAZEM, MOŻNA Z PRZERWAMI/ODSTĘPAMI W POSTACH). :: NAGRODY - Premium (forum) - VIP (forum) - miesiąc - VIP lub SLOT (wybrany serwer) - miesiąc - I kilka innych, ale o nich później :: TABELA :: @Suarez - 2pkt. @Alray. @Axel F - 1pkt. :: UWAGI/INFO :: ZMIANA ODNOŚNIE CZASU. OD MOMENTU UKAZANIA SIĘ KRZYŻÓWKI CZAS NA JEJ ROZWIĄZANIE BĘDZIE OGRANICZONE DO 1H. Pomysłodawca: @Caroline. Kolejna krzyżówka 30.04 godz. 19.30
 13. Jeżeli coś jest niejasnego w zasadach, bądź macie z czymś problem, można pisać śmiało.
 14. MK. /Close
 15. Zamek.