Używamy cookies, aby zapewnić jak najlepszą fukcjonalność forum. Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na ich przetwarzanie.

 • Ogłoszenia

  • SmoothDream

   Nowy Login do Konta   27.04.2017

   Osoby które posiadały inny login do konta niż ich dawna nazwa wyświetlana proszone są o korzystanie z obecnej nazwy wyświetlanej jako loginu do ich konta.
  • Lost

   Problemy z zalogowaniem na konto   28.04.2017

   Jeśli masz problem z zalogowaniem się na swoje konto, opisz problem wysyłając maila na adres: lost.counterstrike@gmail.com 

Saygon

Admin Forum
 • Zawartość

  2601
 • Rejestracja

 • Ostatnio

 • Wygrane dni

  18

Saygon wygrał w ostatnim dniu 6 Kwiecień

Saygon ma najbardziej lubianą zawartość!

Reputacja

994 Wzorowy

O Saygon

 • Urodziny

Kontakt

 • Strona WWW:
  http://www.cs-SopliCa.com

Informacje o profilu

 • Nick w grze:
  Saygon
 • Płeć:
  Mężczyzna
 • Skąd:
  G-ce

Ostatnio na profilu byli

14972 wyświetleń profilu
 1. W końcu ktoś to zauważył, nie mam nic do ukrycia, więc nie spinam ani nie mam pretensji nie potrzebnie Ciężko zbanować anonimka :D
 2. Postaram się naprawić jak najszybciej wszystko
 3. Powinno być ok. Jak coś nie tak pisz na pw mi.
 4. Spokojnie, prosimy o cierpliwość, na bieżąco wszystkie błędy będziemy naprawiać ;) Mamy o wszystkim pełną świadomość.
 5. Welcome back

  1. o0oAlberto0o

   o0oAlberto0o

   yes maj friend :D:dancing:

  2. GTA.

   GTA.

   No witam ponownie :P

 6. Kanał zrobiony. Uprawnienia odebrane.
 7. Nie wiem czy to Ty reklamowałeś, bo uid które mi podałeś, rożni się od tego co widnieje mi w konsoli. Może to zbieżność IP, jednakże ban był już spory czas temu, więc zdejmę blokadę z Twojego IP. Już powinieneś normalnie wejść. W razie problemów pisz pw.
 8. Dziękuję. Admin chciał rozwiązać sprawę polubownie. Za masowe poke'owanie również można otrzymać kare. Może to być kick/ranga karna bądź ban, wszystko zależne jest od admina. Otrzymałeś kare jedynie 10 min, więc wielka krzywda Ci się nie stała. Rozumiem jednak, że chodzi ci o nie stosowne ukaranie użytkownika, który Cię obrażał. Dla twojej informacji otrzymał on bana od admina, jednak tylko na 10 min, co według mnie jest nieelokwentne do jego przewinienia. Bana za obrazę na twojej osobie (rodzienie) przedłużam sephirothGOD a z adminem porozmawiam sobie odnośnie tej sytuacji. PS: Mała podpowiedz dla wszystkich. Na przyszłość polecam używanie opcji ppm - ignoruj klienta. Ignoruje też ona poke i wtedy ma się spokój z natarczywymi osobami.
 9. https://iv.pl/images/04633802491564847259.png na tym screenie nie ma dokładnej daty kiedy to było i kogo. Poproszę dokładniejszego screena z obrazy.
 10. Nie widzę takiego bana w konsoli. Podaj swoje unikalne id (uid)
 11. Użytkownik zbanowany permanentnie za obrazę administracji i dodatkowo wchodzenia przez vpn.
 12. Ludzie... ruszcie trochę tymi mózgami -.- Zacznijcie w końcu myśleć. Czy serio każdy regulamin musi być pisany jak dla ludzi "upośledzonych" albo niekumatych... -.- Ech... Bez urazy. W mojej wypowiedzi w tamtym temacie odnosiłem się do nagrywania osoby na ts3 w przypadku kiedy chodzi o skargę bądź jakaś sprawę związana ze złamaniem regulaminu. Jeśli chodzi o eventy jest zakaz nagrywania eventów ogólny, ale dotyczy to głównie nagrywania przez sam program teamspeak 3. Niestety nie możemy i nie mamy jak zablokować całkowicie nagrywania innymi programami. Nie jest to zależne od nas i za to nie odpowiadamy. Mam pewien pomysł, który myślę załatwi takie nieporozumienia, ale muszę przedyskutować to z adminami. Jak wejdzie w życie to zostaniecie o tym poinformowani.
 13. Sprawę wyjaśniłem już na ts3 poprzez wiadomość prywatną. W razie dalszych pytań, pisać proszę na pw forum/ts.
 14. Dowiem się co i jak i najwyżej poprawie. @edit Wszystko zostało poprawione i ujednolicone. Dzięki za cynka @sQubany`