Używamy cookies, aby zapewnić jak najlepszą fukcjonalność forum. Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na ich przetwarzanie.

 • Ogłoszenia

  • SmoothDream

   Nowy Login do Konta   27.04.2017

   Osoby które posiadały inny login do konta niż ich dawna nazwa wyświetlana proszone są o korzystanie z obecnej nazwy wyświetlanej jako loginu do ich konta.
  • Lost

   Problemy z zalogowaniem na konto   28.04.2017

   Jeśli masz problem z zalogowaniem się na swoje konto, opisz problem wysyłając maila na adres: lost.counterstrike@gmail.com 

Axel F

Zasłużony
 • Zawartość

  8894
 • Rejestracja

 • Ostatnio

 • Wygrane dni

  53

Axel F wygrał w ostatnim dniu 17 Kwiecień

Axel F ma najbardziej lubianą zawartość!

Reputacja

2813 Legendarny

O Axel F

 • Ranga
  Mes Que Un Club!
 • Urodziny 6 Luty

Informacje o profilu

 • Płeć:
  Mężczyzna

Ostatnio na profilu byli

61561 wyświetleń profilu
 1. No właśnie pokazujecie, że gdy tylko ktoś krytykuje to tworzy się kółeczko wzajemnej adoracji. Zwykły user miałby coś pisać tak o? Poprostu? Oj chyba za mało jeszcze kroczysz w tych kręgach nie wiedząc, że taki człek kończy z banem lub warnami. Pozatym mam wrażenie, że niektórym zbyt 'zależy na tej sieci' by jakkolwiek się postawić i wytknac komuś błąd, krytyka to na swój sposób napęd do pracy i spojrzenie na swoje błędy i głupie zachowanie, patrząc na to w ten sposób co Wy dawno musiałbym skończyć grać w piłkę bo przecież gdy coś mi nie wyjdzie masa ludzi anonimowo jedynie rzuca zdaniami, że słaby etc. A co powiedzieć o Messim czy Ronaldo. Ahh i skończyłem :). A w całym tym temacie nie widzę nic złego.
 2. Zróbcie sobie z gazetki soplicowej TVN, Wyborcza (i żeby nie bylo) czy TVP w którym będziecie sobie tylko słodzić i lizac d*py tak jak to wygląda na codzień, przecież to najprostsze wyjście, bo po cholerę być obiektywnym i mówić co się myśli jak można żyć w udawanej zgodzie i na forum które w życiu Wam gówno daje chować własne zdane do kieszeni bojąc się, że nie dostanie się jakiejś rangi lub podlizywac się administracji sieci by mieć z tego jakieś profity. Nie rozumiem czemu wg Was każde słowo krytyki jest jakimś pieprzonym atakiem, a nie po prostu czyimś własnym zdaniem. Udawajcie dalej, że wszystko jest cacy, nic Was nie wkurza a świat jest różowy.
 3. Fakty są takie, że patrząc na stronniczość i mówienie "tego co trzeba w danej chwili", bycie "poprawnym politycznie" - ale tylko gdy trzeba i w administracji za to łapie się plusy, to ani jeden się nie nadaje. A z Losta można się śmiać, że jest zarozumiały, jest za PiS, kościelny etc a i tak robi co trzeba nie patrząc na to co ktoś pomyśli ;).
 4. A widziałeś drugą bramke dla Atalanty ? :D. Jeszcze kolega mi pisze, że Juventus celowo zagrał słabo żeby Monaco myślało, że będzie łatwo bo "Oni tak robią" XD Ale skoro już: https://www.efortuna.pl/pl/strona_glowna/nahled_tiketu/index.html?ticket_id=Mzk5MDM3NTE4NzMzODQwMDpJLZUMmYnfmIHM5f8%3D&kind=MAIN https://www.efortuna.pl/pl/strona_glowna/nahled_tiketu/index.html?ticket_id=MzQyMDI3NTE4NDAzOTEwMDoN53OG%2BqrfP0QT9Tg%3D&kind=MAIN https://www.efortuna.pl/pl/strona_glowna/nahled_tiketu/index.html?ticket_id=MzQyMDI3NTE2ODIyMTEwMDrkFuc5LNltZCw8NPQ%3D&kind=MAIN https://www.efortuna.pl/pl/strona_glowna/nahled_tiketu/index.html?ticket_id=MzQyMDM3NTE2ODIzMDIwMDq3xZpclWobCDXHMtY%3D&kind=MAIN
 5. Tyyy, śmieszne bo pisalem sobie na kartce i mi pasowało, hasło mam dobre, a słowo kupa. Mózg mi spłonął.
 6. 1. Katuhu 2. Lechowicz 3. Iwan 4. Duska 5. Partyzant 6. Winny 7. Train 8. Pasiak 9. Choke 10. Francja 11. Kałach
 7. Konstytucja
 8. - Znowu się pan kłóci?
  - Z panią zawsze. Nie znam osoby, która by się ładniej oburzała.
 9. 471 (z kompa ;))
 10. gry

  http://store.steampowered.com/app/437220/The_Culling/ Darmowy weekend.
 11. Wyłączcie plusy w statusach #OFF

  1. Puma aKa Kroffka

   Puma aKa Kroffka

   Wychodzi na to samo, bo plusy w statusach wliczają się do ograniczenia ;P

  2. Axel F

   Axel F

   Będą za byle co, nie jak w postach za chociażby wykonana robotę :)

  3. Ronek