deep web news Alphabay Market reviews carding Hansa MarketHansa Market dark net newsdark net buy drugs online Alphabay mirror login dream mirror login bitblendervrfkzr bitcoin mixer bitblender mix bitcoin bitcoin mixer mix bitcoin for free dream market login dream market registration dream market dream market mirror tor web proxy deep dot web bitblendervrfkzr bitcoin mixer bitcoin blender darknet markets dream market hydraruzxpnew4af.onion duck duck go search duckduckgo search

Skocz do zawartości

Sieć Serwerów Counter-Strike cs-SopliCa.com używa plików cookie. Przeczytaj Polityka Prywatności, aby uzyskać więcej informacji.    Rozumiem
Rozumiem

Administracja - Forum

Regulamin działu

1. Dział Propozycje | Zażalenia podlega w całości Ogólnemu Regulaminowi Forum.
2. Każdy użytkownik jest zobowiązany do sprawdzenia, czy jego propozycja, którą zamierza napisać, nie była wcześniej napisana.
3. Bezsensowne tematy, nie wnoszące nic do rozwoju serwerów lub  forum, będą zamykane.
4. Jeśli Twoje zdanie nie wnosi nic do tematu, nie masz pojęcia o co chodzi w temacie lub wypowiadając się nie masz na myśli poprawy jakości gry na serwerach lub użytkowania forum - nie zabieraj głosu.
5. Obowiązuje całkowity zakaz umieszczenia w tematach linków do innych for, nawet jeśli ma to służyć w dobrym celu. W takim przypadku wymagane jest pozwolenie od Administracji Forum.
6. Prawo do podjęcia ostatecznej decyzji i zamknięcia tematu mają Head Admini Sieci, Administratorzy Forum lub Junior Admini Sieci. Odstępstwem od tej reguły jest temat z propozycją bezsensowną lub powtórzoną - w takiej sytuacji prawo do zamknięcia tematu ma Moderator.
7. Złamanie powyższych zasad, a także reguł zawartych w Ogólnym Regulaminie Forum jest karane Ostrzeżeniem.
8. W tym dziale możesz pisać / zakładać nowe tematy, wyłącznie od 25 postów!
Strona 1 z 1

  Temat Autor Podsumowanie Ostatni post

Strona 1 z 1

  • Zaloguj się, aby dodać temat


stat4u